За "свижданията" на детето с БНД и още нещо ...

  • 1 550
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 732
Пари ми дава повече от написаното,плюс разходи по извънкласни занимания. Ангажирам го за всеки проблем свързан с детето или мен,като му казвам,че ако е мъж и се уважава ще се грижи за детето си и жената,която му го е родила(ако има други-и за тях)
Това ще си го открадна, да знаеш! Mr. Green

П.С.Радвай се, ако БНД иска и търси детето-възползвай се от свободното време за себе си тогава.Не живей чрез детето години наред и когато тръгне на градина да ревеш с него на портала Crazyщото то на теб ще ти липсва много.Щото тук има безнадеждни случаи, където БНД-то така се е покрило, че не знае даже на колко години е детето/децата му,много са..кака да кажа..нежни души и не искат да нараняват и д а се самонараняват срещайки се с децата си. ooooh!
Оф, мда... Confused Само да поиска среща с детето се моля, ама уви... Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 6 477
Ясно е, че хората като станат бивши не горят от особено желание да се чуват и да си говорят с часове. Но в името на общото дете все пак трябва да се правят компромиси. Със сигурност и на БНД на дребната не му е леко да понася бъзиците ми и клъвките, ама търпи!
Разбирам напълно бившата жена на мъжа на Меган - но пък те са големи хора и трябва да преценят дали войната между тях трябва да се пренася върху детето им....За Меган тук не става изобщо дума.

Както винаги съм казвала - цитат от Вонегът - По-малко любов, повече уважение!!! Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 17 283
Иво и баща му се виждат винаги, когато си решат, без графици и т.н., разбираме се предварително. Напоследък гледам, че повече по моя инициатива стават нещата и леко се дразня, ама леко, защото от друга страна всеки път когато имам нужда да го вземе, го взима без въпроси и коментари.

Меган, на 7 години детето вече си е достатъчно голямо за ГСМ, моят син е на 7 и има от лятото. През лятната ваканция беше при майка ми и преди да замине баща му му подари ГСМ точно за да може да му се обажда без да се налага да "минава" през бившата тъща. Така че човек има ли желание, намира начин, другото са оправдания.

Общи условия

Активация на акаунт