В ПЛЕВЕН сняг така и не видяхме

  • 8 963
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 9 899
Аз си взех и Мими наобяд от градината.Госпожата каза,че имала сополки и предпочетох да я заведа да я види педиатърката.Не и е зачервено гърлото,няма Т,но смятам да си я оставя и утре вкъщи.

# 211
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз си взех и Мими наобяд от градината.Госпожата каза,че имала сополки и предпочетох да я заведа да я види педиатърката.Не и е зачервено гърлото,няма Т,но смятам да си я оставя и утре вкъщи.
най-добре да направиш така Peace

# 212
  • София
  • Мнения: 9 899
Ами да,така ще направя,дори да е добре.Все пак предполагам,че от сополките и е по-слаб имунитета,да не вземе да лепне нещо сериозно в градината.а като я взех как плака милата...не е истина.
Пък като излязохме от поликлиниката,една майка с детенце ме гледаше доста втренчено и ми се усмихваше...да не е някоя форумска мама?

# 213
  • Мнения: 5 026
Не съм ви казвала, но скоро ще ставам леля (в началото на декември)
Поздравления! Споделяш на финала  Grinning Бъдещата мама не пише ли при нас? Не си ли я зарибила още  Wink

# 214
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не е сред нас. Няма интернет.

# 215
  • Мнения: 1 955
Ние много голяма разходка направихме. Той толкова се изтощи, че нямаше да успеем да стигнем до Сторгозия и го доведох тук в нашите да спи. Сега го чакам да става и пак ще го изкарам за 1-2 часа.

Много хубави подаръци, момичета  bowuu. А на мен за Митко ми е най-трудно. Толкова много неща си харесвам, че изобщо не знам на какво да се спра. Някакви комплекти с инструменти, или конструктор, харесах и една йоника....и шейна трябва...абе не знам с две думи. А пък за свекърите хептен нищо не знам  Crazy
А за Емо твърдо съм решила, че ще е това , за да го отърва от мъките всеки път като се бръсне  Mr. Green

# 216
  • Мнения: 154
дикси, шейната си е направо пилеене на пари - я виж какво глобално затопляне се е задало...по-добре подари на детето басейн /ако вече няма/ и чадър, и очила за слънце и крем с висок слънчезащитен фактор... Simple Smile, шегувам се. аз съм лесна с подаръците. на мама и тате - общ подарък пекарна за хляб, не повече от 200 лв., на дребосъка - дрешки и играчка, която издава разни звуци - йоника или барабанче, нещо такова, до 100 лв. за мене - дрешки... до 300 лв:blush:, за брат ми и снаха ми - май нищо, много са далече, ще им пратя съобщение... по телефона...около 0,18 лв /толкова ли е есемеса?/ мъж нямам, така че спестявам малко пари от такъв подарък.и така.

# 217
  • Мнения: 552
Здравейте мами от Плевен !  Hug
Аз от време на време ви навестявам и попрочитам ... но сега се престраших да се включа към дружинката ви.
Родом съм от Плевен, но от няколко години живея и уча в София.
Казвам се Зори и съм на 23год.Бременна съм с първото си детенце - момченце, което очаквам през февруари догодина.
М/у другото в Плевен живея в Мара Денчева/при войводите/.
Ще се радвам ако ме включите във вашата дружинка   bouquet

# 218
  • Мнения: 5 026
Здрасти, Зори! Добре си ни дошла  Hug Не сме страшни, включвай се често  Peace

# 219
  • Мнения: 552
Здрасти, Зори! Добре си ни дошла  Hug Не сме страшни, включвай се често  Peace
Добре заварили! Hug
Ще ви навестявам по-често!

# 220
  • София
  • Мнения: 9 899
Здрасти,Зори!
Ще се окажем с теб съседки,аз също живея на войводите,по-точно на Мануш войвода. Grinning

# 221
  • Мнения: 801
Да ви споделя. От няколко седмици с Драго гледаме един надпис, там където имаше видеотека срещу полицията, на който пише:"заповядайте в детския кът в Галактика", та днес решихме да видим къв е тоя кът. Викаме си, хубаво, ще си пийнем с него, пък Радоска ще си поиграе в детския къттам, че на Сторгозия ни е много далечко, но като отидохме се оказа, че са скалъпили нещо като магазинче за играчки и там са сложили едно канапе и една маса  Sick

# 222
  • Мнения: 552
Здрасти,Зори!
Ще се окажем с теб съседки,аз също живея на войводите,по-точно на Мануш войвода. Grinning
Crazy Хехех и аз съм на Мануш войвода - 17.
Ще се радвам да се видим някой път като си идвам...Е и с другите де !!!
Много ми е домъчняло за Плевен.Не съм се прибирала от 3-4 месеца ,но мисля скоро към 11-12 декември да го направя.

П.С. Много мило ми стана като се видях отпред  Grinning

# 223
  • Мнения: 801
Къде сте бре? Да не сте в Клюкарника да гласувате за толерантност (айде нЕма да казвам за кой, че да не ме набедят отново за агент агитатор). Сами ще видите, айде "марш" Mr. Green там.......

# 224
  • Мнения: 473
Здравейте Плевенски мами, аз не съм от Плевен, но днес ще ходим с мъжа ми малко на разходка, и бих искала да ми помогнете малко, като ме ориентирате къде в града има по голям детски магазин, в който да има кошари, ванички ...... и всичко което трябва да се купи за новородено. Благодаря Ви

Общи условия

Активация на акаунт