Рекламата на Bella?

  • 2 443
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Снощи си купих една голяма баница от Белла, 4,19 лв. с алуминиева такава тава, за еднократна употреба, направо разопаковаш и печеше. Купих си я щото колегте казаха, че е перфектна, направо не сварвали да пекат и да ядат. Да, ама не - на мен изобщо не ми хареса, суха ми е, освен това в сиренето като че ли имаше кимион или нещо подобно, на детето му миришеше на сушеница  Laughing. Та така, моята баница си е по-хубава, по-сочна и по-вкусна, въпреки, че изобщо не съм кой знае каква кулинарка  Peace

# 16
  • Мнения: 678
Вкусове различни!На нас многоооо ни харесаха.До сега сме пробвали баничките от точени кори с ябълки и със сирене и спанак.На детето също му харесаха,но то си е ящничко.

# 17
  • Мнения: 2 550
аз пробвах бутер банички с кашкавал - вкусни са
пробвах и банички с ябълки от точени кори - още по-хубави

# 18
  • Мнения: 1 283
А някой да ми каже точната процедура? Замръзнали се вадят и директно във фурната ли се слагат? Там пише на 220 градуса - не е ли много? Може ли да сложа още малко масълце mari6a77 newsm78

# 19
  • Мнения: 2 550
не са много 220 гардуса
даже аз ги пекох повече от 20 минути (тези с точените кори)
мисля, че няма проблем да се сложи масълце

# 20
  • Мнения: 3 641
Аз също ги опитах,но пък на нас ни бяха доста солени(а обичаме солено)но не са жилави.8 са на брой а цената е 2.40
Деси, на тези твоите какво пишеше точно на кутията.  Simple Smile

# 21
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ние пробвахме тези със сирене и спанак,много хубави бяха,други не съм опитвала.Директно от фризера ги метнах в една тавичка и пекох 20-тина мин.

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Мацки и аз искам да взема от тези банички, но не намерих. Намерих от бутер баничките. От къде сте купили тези баници в алуминиева тава и може ли фото да се види как аджеба изглежда тоЙзи продукт  newsm78

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Аз направих от тези с точени кори и сирене. Вкусни станаха, но незнам защо се пръснаха и сиренето изтече навън. Даже ги бях снимала: http://lexi81.multiply.com/photos/photo/3/6
Пак смятам да взема, но от някой друг вид.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
с точените кори ще пробвам.
Бутерките никога не ми стават.  Tired

# 25
  • Мнения: 678
Аз направих от тези с точени кори и сирене. Вкусни станаха, но незнам защо се пръснаха и сиренето изтече навън. Даже ги бях снимала: http://lexi81.multiply.com/photos/photo/3/6
Пак смятам да взема, но от някой друг вид.


Александра струва ми се че си ги пекла при по висока Т и по продължително време.Моите станаха наистина,като на рекламата.

# 26
  • Мнения: 7 640
a откъде ги намерихте тези с точените кори?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 841
А някой да ми каже точната процедура? Замръзнали се вадят и директно във фурната ли се слагат? Там пише на 220 градуса - не е ли много? Може ли да сложа още малко масълце mari6a77 newsm78
Ами да, според мен може да се сложи масълце, даже е желателно защото наистина става суха /поне за моя вкус/. Е, това все пак не е домашна баница с заливка от яйца и кисело мляко. Това е вита баница, от тези дето ги продават по баничарниците.

# 28
  • Мнения: 325
Днес купих от точените със сирене, пробвах и много ми харесаха. На мъжа ми също, а той не е любител на баници. Сега отиваме за още  Mr. Green

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
И аз купих със сирене, другият път ще взема с ябълки, щом казвате че са хубави.

Мацки и аз искам да взема от тези банички, но не намерих. Намерих от бутер баничките. От къде сте купили тези баници в алуминиева тава и може ли фото да се види как аджеба изглежда тоЙзи продукт  newsm78

Тук при нас са в отделен фризер и вътре има от всички видове. И от големите баници. Ама гледам скъпо ги дават в София  Laughing, тук ги купих от доказано скъп магазин за 2,09 лв.

Добре, че видях темата, иначе вместо банички щяхме да ядем въглени  ooooh!. Сега са само лееко почернели  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт