чувствате ли се като нежната половинка?

  • 1 764
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да - почти винаги.

# 16
  • Мнения: 1 172
При нас има равнопоставеност, не се изживявам като нежната душа във връзката.

Абе равнопоставеност, ама ни веднъж за последните 4-5 години не съм си сменила спукана гума - или съпругът я сменя, или пътна помощ. Ако имаме 2 куфара багаж на почивката, той ги влачи и двата (с колелца, да), аз влача детето. Ако асансьора се е развалил, той носеше количката, аз детето. Де що имаше да се действа по завършването и обзавеждането на жилището (сглобяване на мебели, монтажи разни, строителни дейности), той ги движеше, аз само подбирах мебелите по каталог. Тъй че в това отношение много равнопоставено не мога да го изкарам, колкото и да се напъвам. Определено тук срещам много по-оправни дами, за които съм сигурна, че ще се справят с всичко, пред което аз просто бих вдигнала ръце.

# 17
# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Понякога - да, понякога - не. Зависи от ситуацията.
Има тежки ситуации в живота, когато и двамата трябва да сме силни половинки, че и семейството да оцелее. Случва се и да съм изцяло нежната половинка.

# 20
  • Мнения: 385
През повечето време - не,аз съм и мъжа и жената, и майката и бащата, това ремонти, крушки, вземане на решения все са мои задължения.Така ме е поставил моя мил съпруг и донякъде съм му благодарна, защото мога да се справям почти с всичко което ми поднася живота. Е не,че не ми се иска да се поглезя и аз като жените,ма на.

# 21
  • Мнения: 83
май в повечето случаи да Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 559
Определено се чувствам нежната половинка Flutter.Аз и такива връзки винаги съм имала Laughing,избирам си хората винаги.Обичам някой да ме обгрижва,да си ме гледка Heart Eyes...аз да не мисля как се вадят пари и забиват пирони.Аз съм домакиня,гледам си детето,след време и двете Hug.Ходя си на курс,пазарувам Sunglasses..,изlizам на разходки с приятелки.Мъжът ми е човека ,който се оправя c всичко останало,дори и помага в домакинството. Heart Eyes Hug
Не мога да си представя да съм задължена да ходя на работа,да бързам сутрин като кон #2gunfire,да бачкам цял ден Sick,да се прибера в къщи и там да продължавам Sick(щото това е ежедневието на една бг домакиня в 80% от населението) с чистене,готвене,пране и т.н.слагане на масата,пак чистене и пак миене ...ужас #Crazy

# 23
  • Мнения: 6 993
Че е мъж, мъж е. Ама му се иска да съм по-нежна и по-женствена. Пък аз съм почти негово копие в по-мек , по-нисък и по-слаб вариант. И двамата се дразним, ако другият опита да поеме отговорност за нещо - явно си нямаме доверие, че ще свършим нещата както трябва Laughing

# 24
  • Мнения: 197
не, чувствам се като кобила Sad

# 25
  • Мнения: 2 427
В моят дом винаги аз съм била силният пол,характеропатия,какво да се прави.

# 26
  • Мнения: 679
Чувствам си като равнопоставена "половинка" Wink
Нито ме глезят прекомерно, нито се налага аз да съм мъжът в семейството. И ми е добре! Hug
Peace

# 27
  • Мнения: 263
Предпочитам всеки да си изпълнява задълженията, но и да си помагаме взаимно, което поне засега е така. Не се чувствам "нежна половинка", тъй като мъжа ми работи в друг град и се връща един път в седмицата, то тогава май се чувствам повече "слугиня" на двама мъже/другият е сина ми/. Въпреки това съм щастлива, че сме всички заедно.

# 28
  • Мнения: 3 500
Да, чувствам се като цяло. С някои изключения...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Твърдо ДА чувсвам се като нежната половинка, да не прозвучи странно , но даже ми е казвал, че аз съм като дете.Нямам никакви оплаквания относно мъжкото рамо в семейството. Да ми е жив и здрав  Grinning
Peace

Общи условия

Активация на акаунт