Проблем с керамичен плот и захар върху него?

  • 10 915
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 734
И как се ползват въпросните шпатулки? След загряване или с препарат....

Да си призная честно, до сега не ми се е налагало да я ползвам и още е опакована. Ще погледна какво пише на самата опаковка...

# 16
  • Мнения: 982
И как се ползват въпросните шпатулки? След загряване или с препарат....
Студения плот намазвам с препарат и действам с шпатулата.Някои замърсявания само с нея мога да отстраня.
В моето упътване също пише да се внимава със сол и захар.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Благодаря, пешка.
Препарата вероятно не върви със шпатулката, а каквото имаш в къщи...

# 18
  • Мнения: 734
Дами, разгледах моята шпатулка...и нещо не мога да проумея - как се изкарва напред острието??? Развива ли се винта или...Дано вашите са същия тип. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 305
Дами, разгледах моята шпатулка...и нещо не мога да проумея - как се изкарва напред острието??? Развива ли се винта или...Дано вашите са същия тип. Simple Smile

Би трябвало само да се плъзва напред. Може просто да е по-стегната.  newsm78

# 20
  • Мнения: 734
Ами въртях я, суках я...Нищо не мърда, нищо не се плъзва... newsm78
Идея си нямам...В края на дръжката има нещо като пластмасов нит. А по-напред, по-близо до ножчето има някакъв винт. И това е..А ножчето се е скрило между двете пластини на шпатулката...

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Дами, разгледах моята шпатулка...и нещо не мога да проумея - как се изкарва напред острието??? Развива ли се винта или...Дано вашите са същия тип. Simple Smile
Те всичките са горе-долу един тип.
Трябва да хванеш здраво шпатулката и с палец да приплъзнеш горната част надолу. Ако пак не успееш вероятно е нужно малко да я разхлабиш от болчето /и на мен ми беше много стегната в началото/.
И една хитринка-когато се захаби ножчето или се отчупят ъгълчетата с течение на времето-развърташ болчето, разглобяваш цялата шпатулка и обръщаш ножчето то другата страна /то е тип бръснарско ножче-и от двете страни може да се ползва/. Wink

# 22
  • Мнения: 734
Ники, благодаря за съвета:)

Общи условия

Активация на акаунт