Малко теория... по любовните въпроси:)

  • 2 153
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 458
Абе хора, очевидно сте някъде по средата на класацията щом тия 5% изобщо ви правят впечатление  Joy За мен това си е само статистика - слава Богу, че стигнах и до тук  Mr. Green

Аз май съм на края. Само като четях описаното и си кимам сама и си се съгласявам .... Леле, не ми се връща в изходна позиция че като глеам стълбите за изкачване така черно на бяло и косата ми се изправя  Joy

Имам идея! Модератора да ковне темата, че да е като пътеводител на новодошлите. Така ще си спестиме бая теми с въпроси : още колко, защо, как....  Ей го, всичко си е описано стъпка по стъпка, само периодите липсват  Thinking

Мислите ли, че 4-ти и 5-ти етап може да продължат с години?  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 732
Мислите ли, че 4-ти и 5-ти етап може да продължат с години?  newsm78
Хич не го и мисля, но при мен си продължава с години. Tired
Аз обаче не съм критерий, защото както мама казва, съм уникум. ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 752
sorry за офф-а, ама май за Сабина трябва да допълним абзац: "клинични случаи": абе, жено, ти кога спиш - нощес до три си писателствала тук и в ранни зори пак  Crazy

ся, от инатлък няма смЪ да доказваш, че не влизаш в рамки и обобщени етапи. После за пиянско-работната среща ни трябва свеж модератор. 'Земи се стегни, стигна се мазохизи, та да влезеш по-скоро в етап 1   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 732
Миленита, стягам се бе жена! Flutter
Не мога да спя. Нещо съм се повредила съвсем.
На пиене нося.

Да ти кажа честно изобщо не искам да минавам в първи етап. Sick
Не съм намразила мъжете в цялост, май са ми безразлични. Това, казват, че било по-страшно.
Искам да се метна в работа, фитнес и да поработя върху самооценката си.
Пък после ще видим...

# 19
  • София
  • Мнения: 1 752
Да ти кажа честно изобщо не искам да минавам в първи етап. Sick
Не съм намразила мъжете в цялост, май са ми безразлични. Това, казват, че било по-страшно.

Не е страшно, а нормален предетап. Предполагам, не само аз, а и мнозина други тук ще се подпишат, че са го минали.

# 20
  • Мнения: 354
Аз пък съм между шести и седми етап.С едно уточнение, че започнах от четвърти, нямаше време за предишните.Не съм идеално зле, смятам, че съм уравновесена вече  и ще гледам да не пропускам златните възможности, които живота ми предоставя.

# 21
  • Мнения: 660
Аз тъкмо влязох в 5 етап,надявам се бързо да се махна от там,не ми харесва ама никак Embarassed Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 451
Да ти кажа честно изобщо не искам да минавам в първи етап. Sick
Не съм намразила мъжете в цялост, май са ми безразлични. Това, казват, че било по-страшно.

Не е страшно, а нормален предетап. Предполагам, не само аз, а и мнозина други тук ще се подпишат, че са го минали.

Миленитке,аз от опит знам,че минава,ама трудно ooooh!,щото го играх този филм преди 10 год. с едно гадже-голямата ми любов.Дете нямах,бях поооо-млада и пак бяха големи мъки при измъкването.(нашите скокнаха срещу него и аз патката,взех,че ги послушах и от там,май всичко тръгна.той като се ожени и му се роди дете,хоп и аз-да не остана по-назад Mr. Greenнали клин се избивал,някакъв newsm78)Сега на тези години и в тази ситуация ми е несравнимо по-трудно изправянето Tired

Е,как да помисля за трети път newsm78  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
А аз отдавна съм в седми етап.....Омммм Оммм Оммм Joy Joy Joy
не мразя мъжете в стил - мъжете са свине, правете ги на сапун! Това е минал етап...Сега се кефя на приятелствата ми и с мъже и с жени, но в личен план - айде няма нужда от повече мъже.
Доволно егоцентрична съм и не искам да меря егоцентризма си с друг мъж. А колкото да започване нещо ново - да, започнала съм постигането на пълен душевен покой и хармония....и мога да кажа, че усамотяването ми действа изключително добре!
Пожелавам на всички бързо приситигана на спирка №7 Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1 809
И аз като Morgana  съм на спирка 7  GrinningНе мразя всики мъже,а само един и нямам нищо против  да бъде направен на сапун Mr. GreenНо искрено се моля и се надявам да няма повече такива етапи в живота си.Искам да премина няколко етапа,ама те да са в градация-щастлива,по-щастлива,най-щастлива Grinning

# 25
  • Мнения: 357
Етап последен!
Май отдавна съм на този етап, що се отнася до бившия поне. Там всякакви чувства и вълнения са ми преминали отдавна. Доста усилия положих, но успях, сега се радвам на живота си и на свободата си, която ми дотежава чак понякога, но като си припомня бившия и ... веднага се връщам в правия път! Wink

# 26
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ехе,сега го прочетох и видях ,че съм преминала през първите 4 етапа а от май си седя в 5 етап. Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 737
Благодаря за темата, Джали   bouquet
Аз си мисля, че твърдо съм на някакъв мой си 6-и етап  newsm44

# 28
В етап 4 се намирам от доста време и ту се връщам в 3, ту след поредното разочарование преминавам в 4. Дано най после премина този /според мен най- тежък/ етап. Иначе за протокола и който не е чел историята ми: Веднъж вече съм преминала през всички етапи /с бащата на децата ми/, но сега се оказва, че ми е доста по- трудно.

# 29
  • Мнения: 6 315
В седми етап съм и аз.

В момента не искам връзка, чувствам се добре сама.

Общи условия

Активация на акаунт