Чувствам се като престъпница!

  • 4 171
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
Не се притеснявам за себе си въпреки, че съм писала "притеснителни неща". Заставам за всяка една моя дума. Ще продължавам да пиша това, което мисля Peace

# 16
  • Мнения: 3 323
Щом си имала смелоста да изкажеш мнението си пред непознати - отстоявай го до край! И дай на критиката да разбере, че мислиш точно това!

# 17
  • Мнения: 2 327
И аз имах подобни проблеми, включително и с мъж. За известно време дори се отказах да пиша във форума, защото всяко мое мнение се тълкуваше по ужасен начин, доста далеч от това което съм имала предвид. И следваха сръдни, скандали, разправии.
Но просто имаше други проблеми извън форума, които предизвикваха подобно поведение. Сега никой не ми прави забележки, не знам дали ме четат.
Единственото, по което спрях да пиша е по сексуални теми. Ако смятам че ще съм полезна пиша анонимно.
Нещата се оправят по един или друг начин, но идеята, че някой те следи, е много неприятна. Лично аз не се извинявам за нието едно написано от мен мнение. Писала съм това което мисля. А и никога не съм писала за наистина лични неща в подробности.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Оооо, какво толкова! Какви са тези драми!?!? Simple Smile
Пиши каквото си искаш, твое право си е! На който не му харесва да не чете! А коментари на постовете си не трябва да позволяваш, камо ли скандали! Отрежи го/я здраво и ако се повтори вдигни по голям скандал. Simple Smile
А най- добре.... махни с ръка на всичко и бъди над нещата!   bouquet

# 19
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
А на мен ми дреме на шапката, дали някой ме следи.
Пиша това, което бих казала и в реалния живот.
Отдавна съм спряла да плащам данък обществено мнение.

# 20
  • София
  • Мнения: 13 206
Не мислех, че ще стане проблем от подобно нещо. Rolling Eyes И в крайна сметка - какво- да си трая ли, да внимавам какво пиша, какво говоря, какво правя, че току виж на някой не се хареса и ще си създам проблеми.

Ами да ти кажа, то е като в живота. Понякога се налага нещо да се премълчи, ако знаеш, че ще подразни примерно. Обаче много зависи за кого и за какво става дума. Нямам идея какъв е твоя случай и какво е предизвикало конфликта. Също така много зависи кой е човека, дето се е подразнил. Ако знам, че нещо ще подразни мъжа ми няма да го пиша. Но ако напиша нещо и то подразни някой от 9-то коляно няма да ми пука много. Аз мислех, че въпроса го задаваш общо и затова така отговорих  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Голям прас, ако някой ме чете. Ако не му харесва, да не чете. Въпросът тук не е само с пишещите, а и с четящите (от вида следящи, но непишещи). Който не иска да рискува да прочете неща, които са му неприятни, просто да не чете какво съм писала.
И моят мъж ми знае акаунта, но не се интересува какво пиша. Според него това си е моя работа.

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 11:28 от RadostinaHZ

# 22
  • Мнения: 742
Noel, успя да събудиш любопитството ми. В момента давам кутрето на лявата си ръка за подробности от случката, првкирала темата ти  Laughing

А иначе - отдавна не се крия. Едва ли има мой познат, който да не знае, че  целодневно вися тук. Толкова много лично инфо съм изнесла, че който реши- ще ме намери. Но честно казано, не се притеснявам(много..) Все си имам едно наум де. Но същто едно наум го имам и в извънвртуалнто си общуване

# 23
  • Мнения: 1 044
Аз съм относително нова във форума, но още с регистрирането си получих препоръка от съфорумци да не разгласявам лична информация или такава, с която ще мога да бъда разпозната. Имало конфликтни ситуации и проблеми и затова е хубаво да се избягва личната идентификация. Затова нямам снимка, нито моя, нито на детето ми.
Използвам форума за взаимопомощ, но съм забелязала, че когато анонимно се пише, е по-добре, защото така човек е по-искрен и съответно получава и по-искрени отговори.

# 24
  • Мнения: 1 172
Зависи кого и как засяга това мнение.
Хипотетично: Няма да ми е приятно от Интернет да разбера, че свекърва ми ме смята за откачена кукувица, примерно, а като сме заедно ми се мазни.
Съответно и аз не мога да си позволя да правя такива коментари, пък дори и анонимно в Интернет. Не мога да си позволя и да изнасям прекалено лична информация, която не касае само мен. Например, не пиша в темите за секс, защото в общия случай това означава освен за себе си, да пиша и за съпруга си. А на него дали му е приятно да го разнасям по форуми в такива детайли?

Както и други пъти съм писала, смятам, че много от писанията в този форум не са казвани директно на обекта на одумване.

# 25
  • Мнения: 22 432
Noel, в много кофти ситуация си попаднала, но мнението ми е да не ти пука. Още повече пък да тръгнеш да се извиняваш. На който не му харесва да не те е чел и да не те е следил. Пък ако се е обидил, проблема си е негов.
И мен ме следят къде ли не, и във форума и по телефони. Е, и - казвам майната му и толкова. Хората умират да си врат носа в чуждите работи, а после пък се засягали.

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не се крия защото не се срамувам. Няма нещо, което да ненавиждам повече от лицемерието.

# 27
  • Мнения: 385
Аз съм писала и лични неща тук и никога като гост,имала съм нужда от съвет,подкрепа,дори от критика.Тука си пиша нещата едно към едно както са се случили или пък изразявам мнението си такова каквото е в действителност,може би защото засега никой не ме знае коя съм Crazy,но си мисля,че и да ме е разпознал някой няма да ми пука. Все пак всеки си има мнение и разсъждава над нещата по своя си начин,то нали заради това често има и спорове и заради тях е интересно.

# 28
  • София
  • Мнения: 888
И мен ме следят и знам кой е. Ама пък правя напук  - понякога пиша неща за лични неща, които са  преувеличени именно заради това следене. Нека им е Mr. Greenне дължа нищо на никого

# 29
  • Мнения: 385
И мен ме следят и знам кой е. Ама пък правя напук  - понякога пиша неща за лични неща, които са  преувеличени именно заради това следене. Нека им е Mr. Greenне дължа нищо на никого
С риск да ми се смеете,ма да питам - как така разбирате,че ви следят бе хора newsm78

Общи условия

Активация на акаунт