"Дневникът 31" - да отслабнем всички заедно

  • 15 307
  • 567
  •   1
Отговори
# 510
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте, красотии Hug

И аз мисля, че колкото по-малко даваш на организма като храна и калории, толкова после той връща- изпитах го на собствен гръб, за съжаление- Cry
Затова аз сега, лично за себе си, съм решила да не гладувам, пък когато и колкото сваля- здраве да е, научих се да съм търпелива и да не тичам да се гледам в огледалото след един успешен режимен ден дали имам резултати- Grinning

Така е, ралче, въпреки че и ти спазваш някакъв 'режим'. Мен самата дума ('режим') ми действа провалящо. Надявам се това да е твоето хранене в дългосрочен план Hug Аз все още се уча на търпение, защото избрах да следвам интуицията си и да се влушвам в тялото си, а не да го водя по режими, които някой друг е написал. Аз си знам най-добре Crossing Arms Mr. Green Ридик, уважавам много изборът ти, браво!

Каприсче, всичко наред ли е сега при вас, нервите отминаха ли?

лиде, браво  newsm44! Все така целеустремена да те виждам!

джедира, и другото килце ще спадне до 1-2 дни, ще видиш Hug Весел ден и на теб и ползотворна тренировка!

Мама Муцка, чудесно е, че си открила начин на хранене, според твоите нужди. Без да прозвуча, че те критикувам, но мазнините (от сурови ядки, ст. пресовани масла, авокадо и т.н.) са жизнено необходими на тялото ти, за да функционира. Не ги пренебрегвай! Иначе много ми харесва това, че тренираш редовно и отделяш време и за себе си, браво Hug

игуанка, умирам за плодове, вчера хапнах ананас за вечера с микс от ядки Flutter Ти какво ще хапваш днес?

деатке, възхищавам ти се за упоритостта Heart Eyes

ралче, щом няма да ядеш и днес бисквити, значи ти е простено за снощи Peace

пайпи Heart Eyes Heart Eyes

Нещо много дневничета се загубиха напоследък, дано всичко е наред при тях Praynig Отивам да си изям овесената каша. До скоро.

# 511
  • Мнения: 1 384
Привет, момичета!   bouquet

Аз май пак се разболявам  Cry Боли ме гърло и се чувствам отпаднала, дано само да не се тръша, че как ще пътувам, не ми се мисли  ooooh!
Тук времето е отврат  Sick Вали и е толкова тъмно, че като се събудих в 11.30 реших, че е 6 часа сутринта  #Crazy

Сега ще ходя на пазар, но после ще пиша пак  Mr. Green

Хубав ден на всички  Heart Eyes

# 512
  • Мнения: 4 195
Ей ме пак! Wink След лунуването в неделя определено се чувствам по-лека,не съм се теглила скоро но ще го направя. Peace А вие къде се дянахте  newsm78, гледам,че има нови дневничета  bouquet ,ала някои от старите другарки липсват. Sad

# 513
  • Мнения: 6 958
Здравейте сладкиииииииииии  Hug

Еййййййййййй как ми липсвате  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

Мене още ме няма... Не пазя диета... Кантар нямам Mr. Green

Деата би ли пуснала ти новата ни тема  Praynig Каза ми, че си свободна принципно, дано да няма проблем  Hug  bouquet Hug Няма да пиша на ЛС ти ще го прочетеш тук  Peace Благодаря ти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Кога ще се върна и туй не знам, но ще пиша когато мога... Сега изчезвам даже не мога да ви прочета, че няма как  Confused

Цунки и гушки на всички  Heart Eyes

# 514
  • Мнения: 16
Момичета вие кога си отчитате резултатите. Thinking

# 515
  • Мнения: 958
И аз мисля, че колкото по-малко даваш на организма като храна и калории, толкова после той връща- изпитах го на собствен гръб, за съжаление- Cry
Затова аз сега, лично за себе си, съм решила да не гладувам, пък когато и колкото сваля- здраве да е, научих се да съм търпелива и да не тичам да се гледам в огледалото след един успешен режимен ден дали имам резултати- Grinning
Защото поне за себе си разбрах, че ако искам поне прилично да изглеждам, ако не да съм слаба, то поне прилично, трябва да се лишавам от сладкото, тестеното и всичко останало, което по принцип не се препоръчва- и свикнах- просто свикнах, сега даже не ми прави впечатление ако някои яде бонбон или пица- (поне в повечето случай де, все пак и аз съм човек). Представях си, че колкото повече такива работи ям, толкова повече се отдалечавам ор мечтата ми да вляза в една пола и обратно- ако съм колкото се може по-стриктна, толкова по-се приближавам до тази цел. В момента от този начин на действие от моя страна, въпросната пола не само ми става, даже ми е широка- Grinning
Стана дълго, извинявам се- Embarassed
Понеже се смятам за разумна не мога да не се съглася с теб  thumbsup и затова реших,че спирам драстичното гладуване и ще се мъча да задържам,пък доколкото успея PraynigА след празниците ще се опитам да спадвам някаква НВД,нещо и по Дюкан се заглеждам,ще видим,може и това да е,но важното е в момента да си довърша постите без повече + И без това тренирам доста ,няма начин да няма начин  Grinning
Миранди,липсваш ни,слънце  Flowers Sunflower
Деата,да ти пращаме ли мерки и теглилки или само ще пуснеш без табличка  newsm78

# 516
  • Мнения: 1 092
Ето ме и мен   Grinning
Преди малко се прибрах,почти половината град обиколих пеша  Crazy и сега краката ме болят,но поне това ще ми е фитнеса за днес  Wink иначе съм супер диетична и сега пийвам чай и за вас направих           
                                   

lideto70 никакво отказване,заедно ще ги  #2gunfire гадините

Чоки и аз ако бях с твоята физика щях да действам по-бавно и по друг начин,но при мен трябва шоково  #Crazy Joy

Тиквичка пази се   Heart Eyes/страхотно меню сте избрали/

Миранди хайде прибирай се при нас  Hug

Момичета вие кога си отчитате резултатите. Thinking

Всеки за себе си когато реши  Peace 

# 517
  • Мнения: 3 050
здравейте   bouquet
сега се върнах от лекции  Whistling
Нямам време да пиша поотделно, но ви пожелавам успех и мисля че всеки е взел правилното решение за себе си как да сваля кг  Hug  Peace
Ако трябва да пращам (на деата) и аз данни(мерки) кажете Simple Smile
Аз до сега хапнах -малко прясно мляко с овесени ядки
бейкролс
доматен сок(домашен, от баба) със сирене и пълнозърнест хляб  Peace  Peace

# 518
  • Мнения: 1 254
момичета за табличката пращаме мерки и теглилки преди пускането на новата тема на човека който ще я пусне (принципно Миранди, но сега сигурно Деата)

# 519
  • Мнения: 23 369
Записвам се за темата.Започнала съм отслабване юли месец по хранителен режим от диетолог.Това ми е втори опита за отслабване и трайно задържане на килограмите.Първият беше успешен,но пак наваксах за около 2,5г.Сега само се завирам в подобни теми,за да подсилвам мотивацията.Та ,като кажете на кого,пращам и аз мерки и теглилки. Simple Smile

# 520
може ли и аз да се запиша? ще е хубаво след месец - два да си видя резултатите във вашата табличка Simple Smile
а да,и на кого трябва да си пратя мерките? Simple Smile

# 521
  • Мнения: 1 092
може ли и аз да се запиша? ще е хубаво след месец - два да си видя резултатите във вашата табличка Simple Smile
а да,и на кого трябва да си пратя мерките? Simple Smile

beauty   welcome,изчакай да се разбере кой ще пусне новата тема и на него ги изпрати Peace

ДесиХ2   welcome

# 522
  • Мнения: 16
ДесиХ2 welcome
Бюти welcome
Аз днес съм на рожден ден smile3510-стискайте палци да удържа фронта,забелязвам че дънките са ми малко по свободни.След два дни ще отчитам резултати. newsm53

# 523
хехех добре мерси Simple Smile
 bowuu а също и благодаря за доброто посрещане Simple Smile
 Hug
сега отивам на аеробика ,че уж почнах онзи ден диета и днеска- Embarassedда не казвам какви шоколадови неща ядох.Защо така? Може би ми е малка волята ,не знам .Ама сега ще отида и ще изгоря поне една от (многото) хапки лоша храна. Whistling #Cussing out #2gunfire

п.с. Момичета,много ми е интересно ,само аз ли съм така? В смисъл много силно се пала и се мотивирам ,имам "велики" (  Laughing ) идеи и мечти ,но когато видя вкъщи Нутела примерно и сякаш се изпаряват-повтарям си ,че някак няма да се почувствам щастлива,а напротив,но не ме слуша пустото му тяло.Какво ли не съм опитвала.

# 524
  • Мнения: 498
Добър вечер мацки!!!

Днес в работата беше кошмарно,направо ужас и затова не можах да пиша.Нещо напоследък не съм особено диетична,добре че са поне постите да се ограничавам малко от малко.
Благодаря за поздравленията на всички!!!

Игуанка,много сте сладки с приятеля ти!Пожелавам ти все така да те носи на ръце.Аз лично не мога да си обясня защо мислиш,че трябва да отслабваш,но ти си знаеш най-добре Hug.

Тиквичке,радвам се,че сте се представили добре и не се притеснявай,че си хапнала,нормално е за такова събитие.И се пази да не те тръшне пак настинката,пии чайчета.

Лидето,поздравления за сваленото кило!  bouquet

Жадира,виждаш ли колко бързо си ги разкарала качените килограми.

Mama_Mutzka,имаш много добър режим на хранене и на спорт.Много е хубаво,че си си изградила тези навици.

Деата,как издържаш да готвиш и да си режимна?Аз не мога така.

Ридик,радвам се да те видя.И щом не ти действат бързите диети,карай си бавно.

Шоколадче,виждам,че и ти като мен си фенка на ананаса и на ядките.
А за това,че много хора се изгубиха напоследък си права,дано се появят по-скоро.

Китикат,къде се губиш напоследък?Включвай се по-често.

Миранди,ще те чакаме да се върнеш. Hug

ДесиХ2,добре дошла при нас!!!Желая ти да си постигнеш целта  bouquet

beauty``,добре дошла и на теб!!!  bouquetУспех в свалянето на килата!Не се притеснявай,всеки има моменти,в които лакомията надделява над волята.




Общи условия

Активация на акаунт