"Дневникът 31" - да отслабнем всички заедно

  • 15 299
  • 567
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 268
Сладурчета, благодаря за куража. Няма да се тегля скоро...
ipppi добре дошла, ще се справим заедно!
galateia лек полет и весело и ползотворно изкарване!
vodka_s_led и аз се дънех много с Дюкян, явно не беше за мен, но сега съм щастлива, като си открих режимчето за мен...ще го откриеш и ти   Simple Smile
galiq_82 поглези се при мама и тати, аз бих дала всичко да мога да го сторя
Приятни и весели почивни дни момичета! Целувки на всички!  bouquet

# 61
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ее водчицее- жалко, аз пък намирам ,че е за мен Дюкан, направо се чувствам ужасно сита, ни сладко ми се яде ни нищо, постоянно дъвча нещо и свалям  Peace

# 62
  • Мнения: 1 384
Привет, красавици  newsm51


Хайде едно следобедно кайвенце от мен  Crazy 

И на мен ми дойдоха гостите от червен бряг съвсем неочаквано тази сутрин  #Crazy Отпаднала съм и ме боли корем, но пих хапче, та се надявам скоро да ми мине  Tired

Вчера добре си изкарах   bigdance2, както винаги до зори  Whistling

Иначе не съм 100% режимна, но  поне не прекалявам  Rolling Eyes

Почвам ви сега по ред на номерата  smile3534


Chocolata, по-добре ли си мила, а мъжлето как е ?   bouquet  И стига с тия бисквитки бре, че както съм в МЦ и умирам за сладко, добре че гостите вчера го омотаха ( останаха само ядки, солети и чипс  Outta Joint)


Smile!, еее как се радвам да те видя  Hug Heart Eyes Включвай се по-честичко, ако имаш възможност   bouquet И аз си мисля вече за 8-ми и какво да обличам и т.н., така че давай да затягаме колана  newsm53

Не съм, ела да разкажеш как си изкара празника   Gift

Миранди, къде си, миличка  smile3518    txtloves

mery_79
, айде и ти в табличката на отслабналите дневничета  smile3521

ral4e:)  Hug


galateia, pipy, успех в тридневното ви лунуване, дано устискате   bouquet



Нещо всички сме доста неактивни напоследък.Що така?
Съгласна съм, нещо напоследък желанието за писане е намаляло  Weary

Scorpi, хубави подаръци си получила ти  Crazy А ние с нетърпение чакаме тогава събота и неделя, щом ще се насаждаш тук  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

mimi@avi, не  унивай, ще се изпарят тия 2 кила без и да разбереш след МЦ-то   bouquet

ipppi  welcome

vodka_s_led
, приключваш ли с дюканстването  Crazy Какво ще захванеш сега   bouquet

galiq_82, ще ни липсвааашшш  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 63
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Охооо, Галка и Галатейка зачезват Thinking Да си изкарате хубаво и ползотворно  bouquet

Тиквичке, вместо бисквитка си запекох 2 Ица със зеленчуци, гарнирах със зелена салата със спанак и червено цвекло, люснах и един зехтинец отгоре, ей така за блясък Mr. Green Мъжо има час за доктор в Понеделник, та стискайте палчета да не е нищо сериозно Praynig Благодаря, че попита.
Така като гледам май повечето от нас са в МЦ. Ти си почини днес, ок?  bouquet

водчице, мда, явно това не е твоята диета. Защо не си измислиш сама какво да хапваш? Не е нужно да минаваш на някаква конкретна диета, повярвай ми. Минало-заминало, недей да се обвиняваш, че си се наяла Hug Hug

иппи, здрасти и добре дошла! Сигурна съм, че ще упсееш да си постигнеш целта, имаш нашата подкрепа Hug

мими ави, изчакай да ти свърши и тогава се претегли. Сега ти бушуват хормонките, няма начин кантарът ти да не дръпне надолу след няколко дни Peace

деатке, не съм яла бисквити (все още), нИдей мА стреля, мол' ти сА Mr. Green Ти к'во яде днес?

Днес се чувствам по-добре и смятам да потренирам подобаващо. Кардио+гирички, ако не ме домързи ще понаправя и малко пилатес за релакс. Бай.

# 64
  • Мнения: 352
Момичета Hug
И аз да се разпиша най-накрая пък макар и на 4 страничка Rolling Eyes.Много ми липсвате,но имам много за учене и за това не пиша.Напълно режимна съм и това много ме радва.До сега хапвах салатка и пилешко-ммм  chef
pipy как е лунуването?
mimi@aviот МЦ-то е.Не се притенявай. PeaceСигурна съм,кантара ще покаже по малко от колкото си очаквала като свърши неразположението. Hug
ipppi welcome
vodka_s_led и аз мисля,че Дюкан е страхотен режим,но явно не е подходящ за теб Rolling Eyes.До сега съм свалила само едно кило EmbarassedЗнам,че е много много малко,но съм доволна защото не се гладува и с упоритост ще продължавам напред  bouquet
crazy_tikva с тез купони не се спря.Не свали ли някое килце от толкова танци Hug
Chocolata пак влизаш във форма HugУспех със спортуването и дано всичко при теб е ок  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 092
И аз да се разпиша за лека нощ  smile3524

Рокси днес сама себе си учудих,че издържах  Joy а на теб браво за постоянството  Heart Eyes

Шоки как е тренировката  jump

Тиквичка ама ти не се спря бе човек,парти до парти ,ех младост Drunk

Миранди къде си,мъчно ми е за теб  smile3518

# 66
  • Мнения: 6 958
Здравейте сладки  Hug

Аз се покривам нещо... не си изкарвам главата от хладилника и по цял ден се тъпча с каквото ми падне... Качила съм драстично всичко и не знам кога ще се спра, просто незнам...  Confused

Джедира да нямаш някоя програмка за фотошоп едно друго, дай на сам към мен, ако е така плийсссс  Praynig Praynig Praynig

Смайл губиш сеееее  Hug

Ипппи добре дошла   bouquet

Пипи ти издържа ли на лунната и гладуването/плодуването днес?  Praynig Heart Eyes

Лека вечер   bouquet

# 67
  • Мнения: 341
Благодаря много сте мили.При мен най-големия проблем е че ям само веднъж на ден,защото не огладнявам през деня,но вечер е друго.Този план който имам е изготвен по зоната и се яда по 5 пъти на ден,грешката ми е в това ,че ставам и спазвам закуската а на обяд въобще не огладнява,не ям и всичко се проваля.Правих режима две седмици и бях видимо се прибрала,всички ми казваха ,че съм отслабнала тогава свалих 2 кг. Имах огромна нагласа и желание,които изведнъж се изпариха,затова се записах при вас за да ми давате стимул.

# 68
Благодаря много сте мили.При мен най-големия проблем е че ям само веднъж на ден,защото не огладнявам през деня,но вечер е друго.Този план който имам е изготвен по зоната и се яда по 5 пъти на ден,грешката ми е в това ,че ставам и спазвам закуската а на обяд въобще не огладнява,не ям и всичко се проваля.Правих режима две седмици и бях видимо се прибрала,всички ми казваха ,че съм отслабнала тогава свалих 2 кг. Имах огромна нагласа и желание,които изведнъж се изпариха,затова се записах при вас за да ми давате стимул.

същата история !! Tired  Laughing   ooooh!

# 69
  • Мнения: 958

Добро утро,Дневничета,кафенцето от мен тази сутрин Hug
ipppi,при мен проблема е,че и да ям диетично след 3часа следобед почвам да обикалям къщата за ядене,забелязала съм-точно по едно и също време Mr. Green
Миранди,пратих ти ЛС  bouquet хайде на лунната трябва да се спрем за празниците
pipy,браво на теб,ще изкараме и днес  Naughty
crazy_tikva с тез купони не се спря.Не свали ли някое килце от толкова танци Hug
crazy_tikva Hugот купони няма време да се премери  Laughing hahaha Joy  bouquet Hug
ipppi,добре дошла  Hug

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 09:19 от jedira

# 70
  • Мнения: 1 254
добро утро!
Аз отново съм на линия
С добри намеврения за една бърза епилация и тренировчица след това Simple Smile
Беба е на път да заспи и аз кроя планове за деня
Пийвам си кафенцето с вас както всяка сутрин
Питате ме за яденето  ooooh! ooooh! Whistling По-добре да не знаете ометох света. Снощи готвихме с половинката. Аз правих телешки шницели и салата, а той картофено пюренце и едни вкусни сандвичи с хайвер и цаца. Имаше и вино, и ядки, и толумбички..  ooooh!
Както и да е, по време на МЦ ставам друг човек направо Simple Smile А тоя човек как яде... Mr. Green
Чао и лек ден от мен
П.С. Клонката пак се ската и не казва какво става с чудодейния сироп

# 71
  • София
  • Мнения: 701
ipppi , Добре дошла при нас!!!  wavey Успех с отслабването! Ние сме с теб и имаш нашата подкрепа! Щом имаш успех с предписаната ти диета, карай на нея! Поне знаеш, че действа! Hug 

Миранди , стягай се! Недей да качваш сваленото!  Heart Eyes

Chocolata абе май вярно е овулацията! Ама само откъм ядене ме избива, а не  luvbed  Crazy Ама много хубави менюта имаш! Винаги като ти ги чета и ми се  smile3508

jedira много благодаря за кафенцето и хубавата закуска!  newsm03 

MissCaprice не се притеснявай! Доставила си си малко удоволствие, сега ще се върнеш на режима и последиците няма да са видими! Като каза "епилация" и "добри намерения" се сетих, че и аз от доста време имам добри намерения за епилация, но нещо все ме мързи...  Weary

    Аз започнах някаква диета, която прочетох вчера в сп. Космополитан и сега съм на овес. ядки с мляко, мед и ябълка... Ядат се и някакви нискокалорични сандвичи, салати и т.н. Сега ще я прочета по- подробно!   bouquet

# 72
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета,днес ще лунувам  Mr. Green

Жедира,Миранди дръжте се  Hug

# 73
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
чоки- аз съм вярна на режима  Flutter...ядох вчера едно сочно кюфте /което е меко казано убийствено вкусно /, печено пиле, зелена салата, краставички и около 3 л.вода..
за днес съм си приготвила едно филе от риба, мъж ми ще го сготви , като за мен-диетично и сигурно пак някоя салатка-или зелена или шопска, а сега си ям триците с кисело мляко ,ааааа ще си спретна и десертче някакво  Laughing

# 74
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте, красотии Simple Smile Вчера след обяда си разбих 1 лъжица много вкусно какао с кисело мляко, добавих малко мед и ванилова есенция и стана много вкусно. Вечерях микс от ядки- орехи, бразилски орехи, макадамия, малко стафиди и сушени червени боровинки. След тренировката се чувствах направо преродена.
Днес не съм закусвала още, но ще излизаме след малко с половинката, така че ще се хапва нещо навън. Довечера той е на работа, така че ще мога да си структурирам тренировките и храната както си искам Whistling

джедира, много вкусна закуска, непременно ще опитам и от кроасанчетата, че и без това китикат я няма Wink Успех с лунната Praynig

пайпи, успех и на теб с лунната. Вчера тренировката ми мина прекрасно, голям кеф е да тренираш. Ти защо се отказа? Crossing Arms

деатке, хубаво си хапваш, бравоска. А в това студено време винце или някакъв алкохол пиеш ли? Или само в гала вечерите си позволяваш такива неща?

абиренка, фантазия имам колкото щеш Whistling Ще те убия, как реши, че ще почваш определена диета, без да си я прочела по-обстойно hahaha?

Рокси, страхотна си, режимна си, браво! Успех с ученето  bouquet

Миранди, пак ли смяташ да плодуваш?

иппи, дали ще си спазваш диетата от диетолога или ще си измислиш свой режим на хранене, решението си е изцяло твое! Хайде, не си ли почнала вече, давай отчет Mr. Green

Каприсче, тези сандвичи, които мъжо ти е приготвил вчера звучат мамма миа. Аз съм като теб по време на МЦ, но вече се чувствам значително по-добре и желанието да хапвам понамаля. Щом и твоето желание за тренировка се възстванови, значи екстра Flutter

Общи условия

Активация на акаунт