След 8-я месец какви сурови плодове могат да се дават за десерт?

  • 1 641
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 477
Аз давах всякакви, освен цитруси и ягоди.
PeaceИ аз така.

# 16
  • Мнения: 669
давам банан,ябълка,круша и нектарина

# 17
  • Мнения: 17
nie sme na9m no ima alergia i sam po vnimatelna dosega sam davala samo qbalka i krusha s tsitrosovite mislia da izchakam 4e gi obrabotvat s kvo li ne

# 18
  • малкия град
  • Мнения: 127
Всички с изключение на цитрусите. Алергиите са много коварни, както казва моя стоматолог "те са бичът на нашия век".

# 19
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
От пресните плодове давам банан, ябълка и круша, това има на пазара в момента. С цитрусовите ще изчакам.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
Банан, ябълка, круша, грозде, манго, авокадо, папая, пъпеш, диня.
Плодовете се ядат само на гладно, за десерт е напълно безсмислено, не могат да бъдат усвоени, когато са поети след храна. Ядат се или поне 2 часа след хренене или половин час преди.


Блонди, отново говориш вместо мен Simple Smile
За предпочитане само сутрин на гладно.

# 21
От 6 мес. му давам всичко,което мога да намеря на пазара и което е характерно за сезона. Още малко и ще включим в менюто цитрусови плодове, защото всички останали ще са внос и няма да са пресни.

# 22
Банан, ябълка, круша, грозде, манго, авокадо, папая, пъпеш, диня.
Плодовете се ядат само на гладно, за десерт е напълно безсмислено, не могат да бъдат усвоени, когато са поети след храна. Ядат се или поне 2 часа след хренене или половин час преди.
newsm10 При нас е едно отделно ядене.

# 23
  • Мнения: 508
Ябълка, круша, сливи, грозде, банан. След годинка дадох киви. Сега и давам и компоти, праскова, дюла, кайсии

# 24
  • Мнения: 24 467
В къщи плодовете са самостоятелна храна, а не десерт. От идеите за "разделното хранене" тази съм я възприела като нещо положително и се съобразявам с нея и за деца и за възрастни. Плодовете сме свикнали в къщи да даваме на следобедна закуска най- често или между закуската и обяда.
Иначе до годинка съм избягвала само ягодини и други семчести плодове.

Общи условия

Активация на акаунт