Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Значи, разполагате с много адекватна и актуална информация! Peace
Работата на този отдел е много задълбочена и имат добри специалисти.

# 16
  • Мнения: 3 562
.... Нали не трябва, да се къпе ....

Ама защо да не я къпя, ние така си успокояваме сърбежа, като я обливам с водичка  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 631
Педиатърът така ни посъветва, т.к. мокрене - бърсане малко или много дразни пъпките, подмокря струпчетата. Дупетата съм мила, но цялостно къпане, след като доки разреши.
Бързо възстановяване!
Hug

# 18
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
.... Нали не трябва, да се къпе ....

Ама защо да не я къпя, ние така си успокояваме сърбежа, като я обливам с водичка  newsm78
аз също зная, че водата успокоява сърбежа, виж за захарта...опазявам се, че от нея сърби още повече  Thinking
моя син я кара лятото и го къпехме, не бива да се търка, а само да се облива с вода.

и да ви се похваля! zigizagi, Чаено момиче и Karabela! изпратиха два чувала с дрешки и играчки за децата!!! и пари за памперси! страхотни са момичетата...

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 916
Здравейте момичета!

Отдавна не съм се включвала в темата ни, но пусто време - не стига.

mit*bul- имам лятна количка и шезлонг, ако свършат работа за дома мога да ги дам.
Запазени са, а само заемат място у дома.
Не знам дали им трябват такива неща,
но ако децата са малки предполагам, че ще им свършат работа.

# 20
  • Мнения: 79
mit*bul, пълна си с хубави идеи:))) поздравления!
аз имам много детски дрешки и обувки, които няма да използвам и съм ги събрала на тавана, много исках да ги занеса в дома за изоставени деца от 1 г. до 3 г., но разбрах от познати, че не искали дрешки, а само храни и памперси.....не знам дали наистина е вярно, може би ти ще ми отговориш на този въпрос.....

# 21
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Бубу-линка ами на мен не ми казаха, че не искат. аз ще ги нося в понеделник и тогава мога по-обстойно да ти разкажа как стоят нещата.
памперси им трябват винаги и по много, това е основното.
сега търсим някой, който би отремонтирал буса им, трябва му преглед на ходовата част, тапицерия и боядисване. някой, ако има идеи... Rolling Eyes
ако искате да носите нещо в дома, ще е хубаво да поискате да погледнете и децата.
мисля, че няма проблем и преди това да позвъните по телефона и да питате каквото ви интересува относно време за посещения, какво да се носи и пр...
все пак там прилича много на болница, ама не е затвор. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 79
Бубу-линка ами на мен не ми казаха, че не искат. аз ще ги нося в понеделник и тогава мога по-обстойно да ти разкажа как стоят нещата.
памперси им трябват винаги и по много, това е основното.
сега търсим някой, който би отремонтирал буса им, трябва му преглед на ходовата част, тапицерия и боядисване. някой, ако има идеи... Rolling Eyes
ако искате да носите нещо в дома, ще е хубаво да поискате да погледнете и децата.
мисля, че няма проблем и преди това да позвъните по телефона и да питате каквото ви интересува относно време за посещения, какво да се носи и пр...
все пак там прилича много на болница, ама не е затвор. Mr. Green
след понеделник, очаквам да споделиш, тогава:) и после може да ми дадеш на ЛС и телефона на дома, ти в кой дом ходиш? в този до руската гимназия ли, или до бившата авто-школа?
на мен ми се иска в този до бившата авто-школа да занеса дрешки....
ще очаквам да пишеш

# 23
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ок, ще... Wink
бебешкия е до руската. в този до автошколата са по-големките - от 4г. до 7г. там зная, че доста хора ходят, както че и лично кмета има грижата... Grinning

# 24
  • Мнения: 3 562
Мами трябва ми сухо мляко, а не мога да намеря къде продават newsm78

Някоя от вас да е купувала скоро или поне да знае къде провадат Laughing

# 25
  • Мнения: 1 190
Мами трябва ми сухо мляко, а не мога да намеря къде продават newsm78

Някоя от вас да е купувала скоро или поне да знае къде провадат Laughing

Сухо мляко продават във всички магазини за хранителни стоки, а в Кауфланд има със сигурност Peace

# 26
  • Мнения: 3 562
Мами трябва ми сухо мляко, а не мога да намеря къде продават newsm78

Някоя от вас да е купувала скоро или поне да знае къде провадат Laughing

Сухо мляко продават във всички магазини за хранителни стоки, а в Кауфланд има със сигурност Peace


Няма - вчера бях там и аз на това разчитах. Попитах в Авеню и Кис, но и там няма ooooh!

# 27
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Мами трябва ми сухо мляко, а не мога да намеря къде продават newsm78

Някоя от вас да е купувала скоро или поне да знае къде провадат Laughing
виж и в магазините за кафе...мисля, че беше на НЕСТЛЕ  Thinking

# 28
  • хасково
  • Мнения: 107
Здравейте , минавам на бързо да ви поздравя , че съвсем се изгубих.
Чета за благотворителни акции с удоволствие ще се включа, само кажете нещо конкретно.

Целувки. Обещавам да пиша по-често.

# 29
  • Мнения: 983
Момичета, аз искам да питам тези, чиито дечица ходиат на ясла....Та казаха ми, че не може детето да се запише и да тръгне на ясла "от днес за утре", т.е. се чакало  Crossing Arms Та имам няколко въпроса...

Ако искам да го пусна на пролет, кога трябва да подам МОЛБА или какво се подава?
Трябва да се срещна с ДИРЕКТОРА на яслата или с кого?
Принципно възможно ли е да няма места и да не може да го вземат?

...май още за нещо се чудех, но забравих  newsm78 Като се сетя ще питам  Tired
Благодаря за инфото предварително  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт