Хайде тати, хайде мамо - дай подарък - вече ДЕКЕМВРИЙЧЕ съм голямо!

  • 24 352
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!!
МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!!!    bouquet  bouquet  bouquet

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Честит рожден ден на Дани !Марти , да ти е живо и здраво момченцето!Желая му щастливо детство !

# 227
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ!!!!

МНОГО ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!!!!


МАРТИ, БЪДИ НАЙ-ОБИЧАНАТА И ЩАСТЛИВА МАМА!!!    bouquet  bouquet  bouquet

# 228
  • Мнения: 9 486
Марти, Честит ви рожденник!   bouquet
Безгрижно и щастливо детство му желая! Heart Eyes

# 229
  • София
  • Мнения: 3 832
Добро утро Hug.

Аз пак да почерпя Grinning.





Ние от днес започваме да празнуваме РД на Дани, та до неделя. Малко като циганите, 3 дни Mr. Green, ама това му е първия РД в татковината и много гости ще се изредят да му чиститят празника.

Хайде от мен чао, отивам да приготвям трапезите Laughing.

# 230
  • Мнения: 458
МАрти, честит ти рижденик! Да ти е жив и здрав и повече да те слуша. Честит празник и на теб   bouquet

# 231
  • Мнения: 2 614
Честит Рожден Ден на малкия Дани! ДА е здрав и усмихнат, много щастие през целия живот!



Марти, много радост да ти носи порасналото ти момче!    bouquet  Hug Heart Eyes

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 13:59 от правда_z

# 232
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честити Рожден ден Дани!
Безгрижно и палаво детство!  bigdance2 newsm59  bigdance2  Party Time

# 233
  • Мнения: 912
Дано празнуващите на Никулден са си изкарали добре.
Честит рожден ден на Дани на Марти! newsm59

# 234
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
Честит рожден ден Дани , да си жив и здрав и много безгрижно детство ти пожелавам !!!

# 235
  • Мнения: 1 666
Честит рожден ден, Дани!

Бъди здрав, весел и щастлив!

# 236
  • Мнения: 799
Марти, миличка, да ти здрав и щастлив малкия мъж и много да те радва!!!    party006 Дани, да слушаш сестра си и да не ядосваш майка си!!!  Hug Heart Eyes
Аз най-накрая успях да разгледам снимките и съм във възторг от всички дребосъци  Hug
Магарето от два дни не  ена ясла по моя инициатива (заради сополите), а сега за карък започна и да кашля  #Cussing out Доктор Пачи го преслуша на бързо и съм спокойна, че дробовете й са чисти, ама не ми се вписва тая работа в плана за уикенда (мислех да я водим до Алеко да се попързаля със шейна, ама...).
На всичкото отгоре разтръбих на целия свят как адвокатите сме били гъзари и как по този повод нямало да работя от 15.12. нататък, но ми се събра толкова работа, че като гледам ще си бачкам и на 31.12.
Така че в общи линии не знамс какво да се похваля. А да  ooooh! Добрите лели в яслата са я научили сама да си сваля гащите, да пика в гърнето и след това да се загащва  newsm44 Първоначално ходеше по гол задник (щом отпред е загащена, значи всичко е наред  hahaha), но вече много старателно си придърпва панталоните/чорапогащниците от всякъде. Отделно на ден ми вкарва по 5-6 нови думи (повечето обаче на бебешки и аз не ги разбирам  ooooh!), така че вече в нас има цял разговорник (Зори, не чети, че ще се отчаяш от хорската тъпота  Mr. Green): не ика - не искам, упа - супа, кал - шоколад, буеме - събуй/обуй ме, Анклин - Франклин, муне - маймуна, ими - завий ме, пун - сапун, Мани - Маги, Ами - Сами (едната котка, другата я казва правилно), Оки - Йоско, дядо Коли - дядо Коледа, "дай-дай" - вода, ипи - бисквити, епи - солети (много важно да хванеш разликата между ипи и епи, щото иначе започва да пищи  Joy).
Баща й я научи да вика ЦСКА и й показа емблемата на отбора, и сега където види звезда, независимо дали е коледна или някаква друга, магарето изпада във възторг и крещи ЦСКА, ЦСКА  Whistling
За нова година ще заминаваме на Добърско (някакво село до Банско) и съм в някакви адски размисли как да организирам рождения й ден, защото заминаваме на 29.12., а РД е на 28.12., което е работен ден. Не ми се ще да събирам баби и младежи на едно място, защото ще ми дойдат в повече (младежите са 14 деца с 30 възрастни, бабите са над 10 бр. - баби, дядовци, лели, прабаби, прадядовци и т.н.), така че правя някакви схеми за детски рожден ден на 28.12. вечерта и баби на 29.12. сутринта в заведение, за да може по някое време аз, Милен и Маги да отпътуваме (както американците тръгват на сватбено пътешествие  Joy). Скритата ми мисъл е Маги да спи по пътя в колата, де  Mr. Green
За подарък съм й харесала един мултифункционален слугински комплект от Метро (3 в 1 - печка с мивка, кофи с парцали и простор с щипки  Sick) за скромната сума от 120 лева, но не знам дали скоро ще успея да стигна до там да го купя, а и дали въобще си заслужава  newsm78 Ето опит да видите за какво иде реч - pdf file от каталога на Метро - третото съоръжение.
Айде стига ви толкова, че ще вземете да ме баннете за флуд Mr. Green

# 237
  • Мнения: 912
Отделно на ден ми вкарва по 5-6 нови думи (повечето обаче на бебешки и аз не ги разбирам  ooooh!), така че вече в нас има цял разговорник (Зори, не чети, че ще се отчаяш от хорската тъпота  Mr. Green): не ика - не искам, упа - супа, кал - шоколад, буеме - събуй/обуй ме, Анклин - Франклин, муне - маймуна, ими - завий ме, пун - сапун, Мани - Маги, Ами - Сами (едната котка, другата я казва правилно), Оки - Йоско, дядо Коли - дядо Коледа, "дай-дай" - вода, ипи - бисквити, епи - солети (много важно да хванеш разликата между ипи и епи, щото иначе започва да пищи  Joy).
Баща й я научи да вика ЦСКА и й показа емблемата на отбора, и сега където види звезда, независимо дали е коледна или някаква друга, магарето изпада във възторг и крещи ЦСКА, ЦСКА  Whistling

Леле, Пачи, как ме разсмя с този разказ, много ти благодаря Hug Ние сме същите, обаче явно не й схващаме така добре речника и си пищи постоянно ей така за спорта Laughing

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 18:26 от msbilt

# 238
  • Мнения: 728
Марти,ЧЕСТИТ ВИ РОЖДЕННИК!
Да ви е жив и здрав,много късмет и детство изпълнено с усмивки и положителни емоции му желаем с Ивко!

# 239
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Пачко, много ти талантлива щерката Mr. GreenМоята не пика на гърне камо ли да се загащва...

Но пък мама да си похвали гарджето. Днес 4ти ден на ясла - детето обядвало само с децата bowuu bowuu
Имам вече първата апликация - ежко на който тя е залепила 2 ябълки на бодличките. Имаме и на изложба таралеж от картоф Grinning
Пее ми песните от яслата, ама аз не ги разбирам, но то явно щото аз съм проста...

Ми това е. Отивам да решавам задачи и да се самобичувам за утрешния изпит.Като ми е малко акъла у тикавата....така е

Общи условия

Активация на акаунт