Изкуствени мигли за лепене

  • 15 842
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 751
Nik`s mom, купих ги от София  Peace

# 61
  • Мнения: 36
Здравейте,
искам да ви попитам задължително ли е да се слага очна линия, аз по принцип необичам да ползвам такава.
И още един въпрос ако се пострижат малко миглите толкова ли зле ще изглеждат?

# 62
  • Мнения: 401
а тези мигли целите само за по веднъж ли могат да се слагат?

# 63
  • София
  • Мнения: 5 289
Очната линия не е задължителна,ако миглите са сложени добре и не си личат,като ги залепиш,сама ще прецениш имаш ли нужда от очна линия или не.
Миглите аз съм ги ползвала най-много 3 пъти,може стига да ги съхраняваш правилно и да си по внимателна с отлепването.За подстригване,на мен не ми харсва как стоят миглите после,но може да си ги подстригвате по начина по който са отрязани самите мигли т.е. едно по дълго,едно по късо,иначе е смешно.

# 64
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Еййййй, най-накрая си намерих на Фингърс мигли - взех си и разни други джуджавки на тази марка и сега съм вери хепи Mr. Green Mr. Green. Само че като ги извадих от опаковката по самите мигли има нещо лепкащо - прилича на силикон, той трябва ли да се свали или в/у него се маца лепилото newsm78?

# 65
  • София
  • Мнения: 5 289
Не бе нищо не сваляй,само нежно ги отлепи от тва там.

# 66
  • Мнения: 624
Еййййй, най-накрая си намерих на Фингърс мигли - взех си и разни други джуджавки на тази марка и сега съм вери хепи Mr. Green Mr. Green. Само че като ги извадих от опаковката по самите мигли има нещо лепкащо - прилича на силикон, той трябва ли да се свали или в/у него се маца лепилото newsm78?

Nik's mom-моля те,казвай откъде ги купи,да си спестя обикаляне Praynig
Да се поръчат онлайн май не се оказа добра идея,тъй като на място трябва да се прецени кой размер е най-подходящ.Чакам с нетърпение да ми кажеш откъде ги купи,отчаях се,че в цял Пловдив ги няма #Crazy
Благодаря,предварително  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 5 289
Ох от тия мигли,цяла нощ сънувах че си лепя некви и ги омазах целите в едно бяло лепило иииии нищо не направих........... ooooh!

# 68
  • Мнения: 1 040
Ох от тия мигли,цяла нощ сънувах че си лепя некви и ги омазах целите в едно бяло лепило иииии нищо не направих........... ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 1 885
Карч, ти с пинсета ли ги слагаш върху очите както по филмчетата из нета?
На мен най-труден ми е момента с притискането към окото, за да се залепи... тогава ги размествам  Rolling Eyes
И също колко време чакаш лепилото да стане лепливо ?

# 70
  • София
  • Мнения: 5 289
Не слагам ги с пръсти,а после притискам с пинсета или пак с пръсти,първия път тръгнах да ги слагам с пинсета,ма то немож ги хвана като хората камо ли да ги лепнеш.Незнам поне на мен хич не ми беше удобно с тая пинсета,ама то като си сложиш 1-2 пъти ще си прецениш кое и как ти е най-удобно на теб. Grinning

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 17:30 от КАРЧЕВА

# 71
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Еййййй, най-накрая си намерих на Фингърс мигли - взех си и разни други джуджавки на тази марка и сега съм вери хепи Mr. Green Mr. Green. Само че като ги извадих от опаковката по самите мигли има нещо лепкащо - прилича на силикон, той трябва ли да се свали или в/у него се маца лепилото newsm78?

Nik's mom-моля те,казвай откъде ги купи,да си спестя обикаляне Praynig
Да се поръчат онлайн май не се оказа добра идея,тъй като на място трябва да се прецени кой размер е най-подходящ.Чакам с нетърпение да ми кажеш откъде ги купи,отчаях се,че в цял Пловдив ги няма #Crazy
Благодаря,предварително  bouquet  bouquet  bouquet
Срещу Сити центъра, магазин за козметика има, мисля, че се казваше ЕМИ. Бързай, защото аз взех предпоследните и за съжаление няма избор - имаха само от по-късите Rolling Eyes. Момичето ми показа и едни други на Фингърс, но те бяха с камъчета по самата дължина и не можеш да сложиш спирала в/у тях. Айде, и като си вземеш, успех със слагането, че хич не е лесна работа  - аз пробвах снощи, ама нещо не ми се получи както трябва newsm78. Карч, като мигаш с окото боцкат ли те изкуствените мигли, изобщо усещаш ли някакъв дискомфорт като си с тях?

# 72
  • Мнения: 1 455
Здравейте,
искам да ви попитам задължително ли е да се слага очна линия, аз по принцип необичам да ползвам такава.
И още един въпрос ако се пострижат малко миглите толкова ли зле ще изглеждат?
Аз не слагам очна линия...И друго..миглите на Фингърс например са с различен номер,някои са по къси и стоят естествено.По-добре си вземи такива,отколкото да купиш дълги и да ги подстригваш Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 5 289
Карч, като мигаш с окото боцкат ли те изкуствените мигли, изобщо усещаш ли някакъв дискомфорт като си с тях?
Не не ми боцкат,обаче ако се подвият повече ги усещаш,въпреки че на мен много не ми прави впчетление шото аз и мойте извивам и те ми опират,но явно съм свикнала да си ходя с тва "опиране". Laughing

# 74
  • Мнения: 624
Nik's mom-благодаря за отговора  bouquet
Ще отида да се снабдя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт