ЛиКвИдАцИя !!!/НАМАЛЕНИЯ/АКЦИИ/РАЗПРОДАЖБИ - 2007

  • 102 169
  • 906
  •   1
Отговори
# 855
  • София
  • Мнения: 7 098
Днес бях в аутлета на Зара в мол-а sky, и имаше доста симпатични неща. Като ходя там все нищо не си харесвам, но сега имаше голямо разнообразие, явно скоро са докарали стока. Купих си пола и потниче.

И аз  Peace Бях с дребната и не можах да огледам хубаво, но си взех симпатичен черен спортен панталон. Също и за нея - маслено зелен, много сладък.

# 856
  • София
  • Мнения: 11 826
Все още има 50% намаление в Елизабет и има какво да се види.
Сдобих се с костюм,който си го купих почти насила /3 жени ме убеждаваха колко добре ми стои,аз не та не/,но съм щастлива,че ги послушах.

# 857
  • Мнения: 653
днес ходихме до СЛС
има намаление - 30-50%
обаче детски неща много малко, размери също, има зимни якета, но няма никакви долнища за момчета
направи ми впечатление, че апреските , които купихме на Марин декември месец, въобще не бяха намалени  newsm78
единствено Quicksilver имаше малко по-голямо намаление и избор за момчета и от там взехме зимно яке за догодина за 69лв

намаленията им са гола вода - спомням си преди години, когато имаха два магазина - в ЦУМ и на Черни връх, намаленията бяха наистина страхотни и имаше много избор, а сега...
намалено от 130 на 110 за мен си е "отбиване на номера"
....
в Принцес Аутлет в Младост в магазин Hot Spot имаше избор на кецки /така наричам обувките между маратонка и гуменка/ - имаше някои модели по 20лв, аз специално си взех за 40 - марка Gola
идеални обувки за разходките с дребния

# 858
  • Мнения: 3 216
т в магазин Hot Spot имаше избор на кецки /така наричам обувките между маратонка и гуменка/ - имаше някои модели по 20лв, аз специално си взех за 40 - марка Gola
идеални обувки за разходките с дребния


Ееее ,за пореден пьт се убеждавам,че тукашния Хот Спот е нещо различно от всички останали в страната.Не само,че няма Gola,ами и като гледам намаления можем да очакваме догодина Crossing Arms Дрехите им са само от най-скьпите,в другите магазини поне има избор на по-евтино и по-скьпо,а тук...потници по 400 лв-ми да си ги носят. Crossing Arms

# 859
  • Мнения: 1 685
т в магазин Hot Spot имаше избор на кецки /така наричам обувките между маратонка и гуменка/ - имаше някои модели по 20лв, аз специално си взех за 40 - марка Gola
идеални обувки за разходките с дребния


Ееее ,за пореден пьт се убеждавам,че тукашния Хот Спот е нещо различно от всички останали в страната.Не само,че няма Gola,ами и като гледам намаления можем да очакваме догодина Crossing Arms Дрехите им са само от най-скьпите,в другите магазини поне има избор на по-евтино и по-скьпо,а тук...потници по 400 лв-ми да си ги носят. Crossing Arms

 ooooh!Абсолютно съм съгласна Crossing Arms WhistlingХич и не влизам-като чета какво пишат за Софийския направо не ми се вярва,че иде реч за едно и също нещо Tired

# 860
  • Мнения: 653
това е Хот Спот в Принцес Аутлет
в другия и аз не влизам

# 861
  • Мнения: 959
това е Хот Спот в Принцес Аутлет
в другия и аз не влизам
а къде се намира самият магазин?

# 862
  • Мнения: 5 255
това е Хот Спот в Принцес Аутлет
в другия и аз не влизам
а къде се намира самият магазин?
Младост - бившия Кореком.

# 863
  • Мнения: 252
а има ли намалени скиорски женски якета в SLS-a?

# 864
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
а има ли намалени скиорски женски якета в SLS-a?
има

# 865
  • София
  • Мнения: 240
 Този магазин SLS къде точно се намира? Някъде на "Черни връх" майче беше? newsm78

# 866
  • Мнения: 653
Този магазин SLS къде точно се намира? Някъде на "Черни връх" майче беше? newsm78
големият СЛС е след Хладилника по Черни връх посока Околовръстното - в ляво
има един по-малък срещу завод Витоша, пак на Черни връх и един в ЦУМ
но някои марки /особено тези, които правят големи намаления/ ги има само в големия магазин

# 867
  • Мнения: 5 255
Този магазин SLS къде точно се намира? Някъде на "Черни връх" майче беше? newsm78
SLS  Peace София, бул.Черни връх 66,   02/868 81 47
                           бул.Черни връх 59В, 02/868 18 20

# 868
  • London, baby
  • Мнения: 800
В SLS има -50% намаление.

# 869
  • София
  • Мнения: 240
Този магазин SLS къде точно се намира? Някъде на "Черни връх" майче беше? newsm78
SLS  Peace София, бул.Черни връх 66,   02/868 81 47
                           бул.Черни връх 59В, 02/868 18 20


Много блгодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт