Споделете за опреция от варикоцеле при Кацаров

  • 10 741
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Игликалика, късмет, всичко ще е наред. Praynig

# 16
  • Мнения: 740
Игликалика, стискам палци за лека операция и бързо възстановяване. Кураж на мъжа ти, че те каквито са ни страхливци Simple Smile

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Иглика,много стиснати палци и от мен,миличка!

# 18
  • Мнения: 1 950
Иглика, стискам палци всичко да мине по ноти, мъжо да е спокоен, а възстановяването бързо Hug Praynig

# 19
  • Мнения: 397
Игликалика, стискам палци - цял ден днес. Ще успеете! Да се похвалиш после!
 Peace 

# 20
  • Мнения: 945
Ето ме и мен! Бях в отпуск заради тези ми ти работи.
Благодаря за стиснатите палци. Всичко мина гладко и по план като изключим ужасния грип, с който мъжа ми се оперира. Сега е добре. Утре ще махаме конците. Дано всичко да е сполучливо. Между другото, вече се пробва дали не са му развалили потентността и всичко си е ОК, като изключим, че не ни е много до секс в момента Thinking

# 21
  • Мнения: 1 950
Иглика, радвам се за това, че операцията е вече минало. Съжалявам за грипа, дано бързо оздравява. И дано добрите резултати от операцията скоро бъдат факт Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Браво,Иглика!Бързо възстановяване на мъжо и скоро добри резултати!

# 23
  • Мнения: 945
Ей, момичета, ужасно ми липсвахте!
Най-готиното беше, че в болницата лежахме заедно с една съфорумка и страхотния й приятел. Много приятно си побъбрихме.
На всички, които се мотаят и не се оперират, искам да кажа, че минава като вадене на зъб и изобщо не е страшно. Моят правил циркове, де, спаднало му кръвното от страх и го включиха на система. а най-големия цирк беше, че веднага след операцията трябваше да бутаме колата, че не поиска да запали. smile3506 Доктора после каза, че нищо му няма на мъжа, задето бута кола.

# 24
  • Мнения: 740
Браво, Иглика. Желая на мъжа ти бързо възстановяване и скорошни добри новини  Hug

# 25
  • Мнения: 397
Здравей Иглика,

видя ли, че всичко мина. Много се радвам за вас. Сега се наслаждавайте един на друг и весело изкарване на коледните празници!
А догодина по това време, дай боже всички да украсяваме елхата с големи кореми!

  bouquet 

# 26
  • Мнения: 4 306
iglikalika , поздравления че си настояла за операцията! Сега като се премахне синината, че мъжът ти няма да има спомен за операцията. Важно е да се следи при андролог, защото степента е била тежка, а понякога варикоцелето се появява отново /поради анатомична особеност, тип работа, предразположеност и т.н./.
Дано и показателите ви бързо се подобрят!

# 27
  • Мнения: 7 716
Игликалика, радвам се, че всичко е наред. Laughing

# 28
  • Мнения: 2 382
Иглика.браво,че всичко е минало добре HugСега си изкарайте празниците на спокойствие Simple Smile

# 29
  • Мнения: 495
Браво Игликалика на вас, радвам се че всичко е минало ок и дано има много скоро отличен резултат след операцията Simple Smile. Моят съпруг беше ходил при Кацаров в началото на годината и д-ра му бе казал, че е за операция от варикоцеле, но поради сравнително добрите показатели (става след обработка за инсе) направихме 4 неуспешни инсета и едно за съжаление пак неуспешно инвитро през м.ноември. Сега сме решили че имаме до сл. инвитро време и е добре да се направи операция щом Кацаров е казал. Имам питане към вас, правят ли се някакви изследвания пред операцията и много ли напред във времето запазва час за операция Кацаров, понеже сега ми се иска да стане възможно най бързо през януари ако може.Благодаря ви предварително Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт