Кой е най-подходящият месец за раждане според Вас ?

  • 8 260
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Понякога се оказва, че щъркелите не носят бебетата, когато си ги поръчаш.

# 16
  • Видин
  • Мнения: 961
Гласувах за май месец, поради простата причина, че тогава съм родила сина си.Иначе когато дойде - добре дошло!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Гласувах за май месец, поради простата причина, че тогава съм родила сина си.Иначе когато дойде - добре дошло!  bouquet

И аз така. Peace

# 18
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Гласувах за март (тогава чакам бебка) - много ми е добре така  Peace
Синът ми се роди февруари - изкарах си лятото на морето почти без коремче, разходки до 7-8месец и после на топло вкъщи. После идва пролетта и се по парковете.
Дъщеря си родих юли месец - изтормозих се с голям корем в жегите  Sad

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Гласувах юли, защото тогава родих, но винаги съм искала детенцето ми да се роди март месец- харесвам го този месец /аз съм родена в него/ , а и после започва хубавото време! Peace

# 20
  • Мнения: 5 391
Гласувах с април, тогава родих синът си и беше много приятно време.
Сега ще раждам декември и усещам как ще има домстой Confused

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 245
За мен по-важно е не кога е най-подходящо време за бременност и раждане, а как ще е най-добре за детето, когато порастне. Не исках да е родено в края на годината - ноември или декември. Това означава, че ще е най-малкото в класа, а особено в детската градина и в първите класове това има значение. Друг "бонус" на раждането в края на годината е, че цяло лято си бременна, е, вярно не с голям корем, ама все пак е дискомфортно. И както си ги мисля тези неща, познайте кога е родено второто ми детенце - на 30 Ноември. Човек си прави едни сметки, то излиза друго.  Joy

Най-подходящо време според мен е пролетта - март, април или май. Така може да се оползотвори максимално лятото за разходки. Все пак предпочитам май, защото тогава може да се празнува РД на открито (моя отдавнашна мечта).
Дъщеря ми е родена на 27 март, а сега чакам още едно момиченце през април. Само се надявам да не родя по време на априлската ваканция, че после когато порастне и дойде време да празнува РД, всички дечица са при баби или по лагери.  Laughing


# 22
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Аз родих Ноември и да си кажа честно много ми харесва този месец и аз съм родена ноември пък и чисто практически като започне топлото време пролетта детето вече е големичко и е доста интересно!!! Hug
На който и отговор да се спреш ти пожелавам здраво и хубаво бебче!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 220
Аз родих Февруари и сега като се замисля беше много подходящо. Не съм била с голям корем в летните горещини. За първите разходки времето беше вече пролетно , абе много приятно. Ако мога да избирам пак Февруари бих родила

# 24
  • Мнения: 6 442
Аз съм за април:) Идеално е най-вече ,защото тъкмо се затопля и бяхме на разходки постоянно! Peace

# 25
  • Мнения: 8 242
Май е чудно (от опит казвам  Wink)... Иначе и март-април също не е лошо  Peace

# 26
  • Мнения: 1 925
Април, защото не е много топло, не е студено - перфектното време за раждане и веднага да излезнеш с бебчето.  Peace

# 27
  • Мнения: 11 004
Април и май Peace

# 28
# 29
  • Мнения: 44
Апри-май, тогава сме родени цялото семейство - и детенце, и мъж ми и аз. Времето е чудно за бебе, и за мама. Нито е студено нито още е станало горещо.

Общи условия

Активация на акаунт