Отчет на набор 2003 - 13

  • 9 482
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 114
Ей ги и декемврийците!!!  Hug

Павлина, честит ти рожденик с леко закъснение. Да ти е жив и здрав. Да стане голям и силен мъж за чудо и приказ!   bouquet
Честито и от мен на патерици!!!   bouquet

  bouquet  bouquet  bouquet
И ОТ МЕН   bouquet

# 226
  • Мнения: 3 211
Аз също трябва да започвам да обикалям магазините. В Бургас изборът май е по-ограничен или просто аз все още не знам къде да търся.
Криско си пожела от Дядо Коледа касов апарат и комплект за магазин. В София знам къде ги има, ама тук не съм виждала никъде.  newsm78 Всъщност сега се сещам, че не съм ходила кой знае колко из детските магазини.
Поръчай си по интернет от Вега тойс
Бях 2 дена в София и през това време майка ми и Габи писали писмо до дядо Коледа, даже две, че явно в първото са забравили нещо.
В първото писмо иска детска елха за нейната стая и книжка за оцветяване. А в другото иска бебе, което се напикава. Аз постоянно я карам да си измисли подаръци, гледа брошури от Метро и оттам си избра бебето, а освен него избра и други две бебета-близнаци момче и момиче  ooooh! колко бебета имаме вече ... Първоначално си избра една къща за кукли за 150лв., ама аз й казах, че дядо Коледа не може да прави толкова скъпи подаръци. После гледала по Jetix една реклама за пони, което ляга и рита и казала, че го имало в Метро и сега искаме и това пони-40лв. струва

# 227
  • Мнения: 3 211

Да,като беше малък го е било страх от някои,дори класически филмчета,но чак да плаче...
Е,вашите шушулки как са с емоциите и с преживяванията?

Габи е плакала на 2 филмчета, първата част на Цар Лъв, като  умира баща му, вече всеки път превъртаме тази част и на Бамби, като умира майка му, даже имаме книжката и там също се разстройва, отказва да приеме, че майкаа умира и казваме, че я няма
много е чувствителна на тема смърт, то кой ли не е Cry Преди година и половина почина малкия брат на мъжа ми, а наскоро и баба му, а тези хора и бяха много близки, особено чичо й

# 228
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честито на голям джентълмен, Съни!
Да расте здрав, щастилив, умен и да има най-веселото детство!



На патерица, но все пак от сърце: Честит ти пораснал младеж, Памполина   bouquet

very nice, да съм ти казвала, че съм заплюла твоята щерка за снаха?!   Laughing

# 229
  • Мнения: 8 769
Честит рожден ден на Съни!
Не съм влизала във форума тия дни, затова е закъснението.
ДА расте умен, добър и обграден с много приятели и обич! Hug

# 230
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
[
Габи е плакала на 2 филмчета, първата част на Цар Лъв, като  умира баща му, вече всеки път превъртаме тази част и на Бамби, като умира майка му, даже имаме книжката и там също се разстройва, отказва да приеме, че майкаа умира и казваме, че я няма
много е чувствителна на тема смърт, то кой ли не е Cry





МЪНИЧКИТЕ МАМИНИ ШУШУЛКИ!!!
ОТ КНИЖКА ,МАЙ НЕСМЕ СЕ РАЗСТРОЙВАЛИ!а НА КИНО ХОДИЛИ ЛИ СТЕ?
НИЕ САМО НА ТЕАТЪР-РЕДОВНО И МУ Е ГОЛЯМ КЕФ:)))

# 231
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
СЪЖАЛЯВАМ,НО НЕ МОГА да се оправя с цитатите Embarassed Embarassed Embarassed
цитирах very nice

# 232
  • Мнения: 23 429
[
Габи е плакала на 2 филмчета, първата част на Цар Лъв, като  умира баща му, вече всеки път превъртаме тази част и на Бамби, като умира майка му, даже имаме книжката и там също се разстройва, отказва да приеме, че майкаа умира и казваме, че я няма
много е чувствителна на тема смърт, то кой ли не е Cry





МЪНИЧКИТЕ МАМИНИ ШУШУЛКИ!!!
ОТ КНИЖКА ,МАЙ НЕСМЕ СЕ РАЗСТРОЙВАЛИ!а НА КИНО ХОДИЛИ ЛИ СТЕ?
НИЕ САМО НА ТЕАТЪР-РЕДОВНО И МУ Е ГОЛЯМ КЕФ:)))
В дясно на отговорите на потребителя има бутон цитат.Натискаш и пишеш,така излиза цитата на потребителя,който си избрала. PeaceНие редовно ходим на кино с Дани,на куклен театър го водя по-рядко,не са ми удобни представленията като часове. Confused

# 233
  • Мнения: 14 133
Ние украсявахме със Сашо елхичката в събота. Беше много старателен и внимателен. Чак пропусна спането след обед от радост, че сме я нагласили.  Grinning

# 234
  • Мнения: 647
И аз да се запиша .Моят синковец от скоро влезе в ужасен период , отрича всичко , все някой му е виновен  въобще кошмар някакъв. И преди беше така , но някак по-рядко и по-бързо му минаваше , докато сега се ядосва много и реве с часове. Дъщеря ми имаше също такъв период между 4.5 и 5 годинки и си мисля , че ще отмине , но нещо взех здраво да му се връзвам и да се ядосвам. #2gunfire Други нерваци има ли тук ? Mr. Green

# 235
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Мх, аз!
Ели като почне с тия хленчещи и ревящи номера, така се вбесявам, че чак ставам страшна.
Това бързо я укротява и отива да си хлипа тихичко в някой ъгъл.
Естествено не пропуска да си вземе възглавница в която да си попива сълзите и после ми я носи да видя колко много е плакала.

Честно казано никоя беля не може да ме изнерви така, както хленчещият й тон.

# 236
  • Мнения: 23 429
Честно казано никоя беля не може да ме изнерви така, както хленчещият й тон.
I men... Confused

# 237
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
krasian моят е така откакто се е родил. По повод отрицанието на всичко - искам да съм лош и т.н. слага си сам черни точки в бурканчето за Коледа. Днес украсихме елхата и до края на церемонията, вече беше побеснял и риташе играчките като футболни топки. Супер инатлив и нетърпелив. Дигнала съм ръце от него. Той е като оня смърф дето викаше: "Мразя това, мразя онова, мразя да мразя..."

# 238
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
мен ме дразни,че изключително много отговаря мойто юначе!Всъщност не много,а винаги има какво да каже отгоре!аз съм в състояние да запазя духчето на добротата,повтаряйки нещо 10 пъти!Но после виквам и става страшно!Той много добре знае какво следва като ред в програмата,но сякаш нарочно го предизвиква и чака да види как щи реагиарам!!!След 10 пъти повтарянка,мисля,че
 няма много варианти на отреагирване #Cussing out
Ината му не се изразява в блъскане или реване,но затова пък като играе,"играта"е вид "блъскане на играчки"Все се сражава с някой или нещо!(което между другото изключително много ме дразни)
После ,майката нервна.... Laughing Laughing Laughing

# 239
  • София
  • Мнения: 4 398
И аз да се отчета с малко закъснение  Embarassed
Честит рожден ден,Съни! Да е жив и здрав и много да ви радва  Heart Eyes

Честно казано никоя беля не може да ме изнерви така, както хленчещият й тон.

Това ми е "любимо" хващаt ме много здраво нервите.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 09:59 от kimba77

Общи условия

Активация на акаунт