За 90 дни - фиданка стани - тема 5

  • 26 020
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Ами и аз си мислех,че прекалявам с комбинациите,но реших да не лишавам организма си от разнообразни храни.На по-късен етап ще пробвам да се огранича.

Мисля, че изобщо не е проблем да се комбинират храните. Аз поне досега все така съм правила. И имам добри резултати въпреки комбинациите. Ако се яде еднотипна храна много бързо омръзва и човек несъзнателно се настройва срещу диетата. А свалянето на килограми си е и ментален процес. Ако си затормозен, няма как да стане. Аз по себе си съдя. Когато много съм се ядосвала на някой режим, който се налага да спазвам нищо не е ставало. А ако съм правела с кеф диетата, винаги е имало резултат. От друга страна действително е важно организмът да получава по-разнообразна храна. Така се засища по-бързо и в същото време получава повече важни елементи.

# 241
  • Мнения: 13 821
Момичета, аз съм с високо кръвно и това беше основния проблем при раждането и след това и т.н.
...

Деси, ти нали беше първа дюканка, защо дезертира? Заради бебчетата!?

И честити ти бебета! Че и двечки Laughing
Да са ви живи и здрави, да пораснат умни и добрички и само да ви радват  bouquet

ПС. Дани Дани ли е или Данчо? Grinning

# 242
  • Мнения: 286
Момичета и аз смятам че трябва разнообразна храна,изобщо не ми допада да ям едно и също на обяд и вечеря,и както казва lulumba наистина и хубаво да се подхожда с желание и мерак към режима да се забавляваме нали,един живот живеем няма само да се тормозим я. Peace
На мен днес ми беше 11 ден-въглехидратен:За обяд 2 палачинки с шоколад 1 топка сладолед и няколко резанчета плод и кафе че нещо закуската и обеда ми бяха в едно.По някое време малко зеленчукова супа и малка питка.Следва варена тиква.За вечеря пак супа и салата от домати и печени чушки и маслини.Дали не прекалих днес,а и едно блокче шоколад с децата по едно време.
Утре ми е плодовия но ще ям и солети и салата няма да ми става лошо като първия път.  Naughty
Приятна вечер!  bouquet

# 243
  • Мнения: 2 950
Момичета, аз съм с високо кръвно и това беше основния проблем при раждането и след това и т.н.
...

Деси, ти нали беше първа дюканка, защо дезертира? Заради бебчетата!?

И честити ти бебета! Че и двечки Laughing
Да са ви живи и здрави, да пораснат умни и добрички и само да ви радват  bouquet

ПС. Дани Дани ли е или Данчо? Grinning



Бях Дюканка, ама сега няма как да кърмя и да ям само месо и зеленчуци.  newsm12 Само че аз Дюкан го спрях, защото след 2-3 месеца стриктно спазване, започнах да се подувам много. Тогава се разрових за инфо и се оказа, че при високобелтъчни диети е възможно да се получи натоварване на бъбреците и оттам моето подуване всяка сутрин. Сега го карам агале-агале, както се казва  smile3503 Може някой ден пак да стана Дюканка, но за кратко!  smile3521 Бебоците са Христо и Йордан!  Grinning

Dundurela , малко е дълго, но е много вкусно. Сваряваш 300 г телешо месо и отделно 300 г пилешко. Режеш ги на едри кубчета. Режеш 2 глави лук, 3 моркова, 300 г печурки, 4 бр кисели краставички. Задушаваш лука и морковите с малко сол или някаква зеленчукова подправка. Вадиш ги от тигана и слагаш месото да се запържи в малко олио, но аз го правя за секунди, защото не пържа по принцип  Naughty Прибавяш гъбите, след малко лука и морковите, след още малко сипваш 1 ч червено вино. После прибавяш киселите карставички, малко чесън на прах, 2 с. л. доматено пюре и задушаваш на бавен огън, докато изври водата. Стана голяма вкусотия. Но с мъжа и детето не можахме да го изядем на обяд и остана за вечеря, та така установихме, че студено е по-вкусно  newsm78 Laughing

# 244
  • Мнения: 2 336
Здравейте, мами.
Решила съм от днес да се присъединя към този режим, защото вече чесно казано не се понасям. Заприличала съм на малко прасенце.
И така - сегашни мерки : височина 1.70 , 84 килограма.
Искам да стана 60 килограма  Simple Smile.
Дано да успея за 3 месеца, че лятото да има какво да показвам.

# 245
  • Мнения: 2 950
Добре дошла!  smile3525 Радвай се, че си малко прасенце, а не   261uu като мен!  newsm62 newsm62 newsm62

# 246
  • Мнения: 286
Добре дошла и от мен bebok_86  welcome
Разбираме те ни е тука на всички ни се иска лятото да изглеждаме готино.А между другото и ти целиш моя краен резултат 60кг. Hug
Днес ми е плодовия ден:нямам проблеми до сега,малко печена тиква,кафе и един портокал по едно време.Но сега ще отида до магазина за някакви зеленчуци.Чувствам се добре.
Нещо ме беше страх да се претегля и отлагах да не съм върнала с килограмите нагоре,но за мое най-голяма щастие съм си утвърдително 66кг,ох момичета дано продължавам в същият дух,защото това е най-прекрасния режим който някога съм имала на хранене.
Peace

# 247
  • Мнения: 2 336
до сега съм на 1 портокал, 2 яйца и 3 бисквитки  Embarassed
за следобед съм си приготвила още 1 портокал
а довечера най-вероятно на салатка и една чашка вино  Simple Smile

# 248
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добре дошла и от мен bebok_86 иуспех и на теб. Ние се борим страшно. Аз днес не съм яла плодове, защото нещо пак ме боли стомаха, но изпих едно кафе и на обяд хапнах малко картофено пюре от това дето го приготвям за беба, с картофки и морковки и малко масълце, направих доста от него и ще има и за вечеря, а за другите ще има и руло "стефани", а аз дали ще мога да хапна поне едно парченце, а  Rolling EyesАко остискам може и да не ям. Сега нещо ми е гладно, но ще изчакам до към 16,00 часа и ще хапна един банан.
Деси, а ти не се тревожи ще отслабнеш, даже ще се побъркаш лятото като започнат да щъкат двамата разбойници, добре че имаш и кака да ти помага. Иначе ще станеш разногледа, като се затърчат всеки на различна страна. Питай jinjer_78 тя като гледам май и тя си има двама палавници. Абе да са Ви живи и здрави и на двете. Кърмиш ги още нали. Аз честичко надничам и в близнашката Ви тема, ама скоро не съм. Ирка и Хелче там ли са, поздрави ги от мен.

# 249
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Добре дошла на bebok_86   bouquet
Деси, за първото място за  261uu ще водим битка.  Mr. Green Аз както съм се ошишкала...абе не е за разправяне.  Animal Pig С три месеца определено няма да си реша проблема, колкото и много да сваля. Със сигурност ще трябва да я повтарям диетата.  Thinking Даже си мислех дали да не направя след тази диета и малко Дюкан, но нещо не ми харесва идеята да ям само месо. А и сега след това, което казваш ти съвсем ще се откаже. Thinking
Честно казано засега този режим ми харесва много. Просто е за мен и се чувствам чудесно.  Peace Днес ми е плодов ден и досега съм само на един банан. Не ми се яде обаче. А и се наложи да ходя до работата, така че и време не ми остана да ям нещо друго.
Сутринта реших да се премеря и да проверя дали свалям кила само след плодовия ден или свалянето е комплексен резултат. Кантарът показа още едно кило по-малко.  newsm44 Което означава, че не е само до плодовете, а целият режим действа добре. Поне при мен. Grinning
Като изкарам и първия воден ден, което ще е в края на тази седмица, ще кача снимки да видите как съм изглеждала по Нова година и как сега.

# 250
  • София
  • Мнения: 1 276
Здравейте, фиданки!
Изчетох темата и ... Grinning започвам от утре Laughing
Приемате ли още една дебеланка искаща да стане фиданка  Simple Smile
Аз съм кърмеща мама, но разбрах че този режим не пречи на кърмачките.
В момента съм 65 кг. и искам да стана 52. Ще се отчитам.

# 251
  • Мнения: 286
Здрасти Tanija,добре дошла и на теб в нашите редици Hug
Аз да ви кажа така се успокоявах че като имам близнаци и като се разтичат насам натам и ще стана вейка,да ама не.Докато не си спазвам даден режим няма никакво сваляне ужас.Явно много ми помага свекървата и затова не отслабвам а иначе моите са едни лудетини само тичаме след тях .
Абе няма лъжа измама режимчето си е страхотно аз лично от нищо не се лишавам и хляб си ям и слабея.   
hahaha

# 252
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Добре дошла Tanija   bouquet
jinjer[/, малкият ми е кротушко, но каката е голямо шило. Кротва чак, когато заспи вечер. Като бях бременна, от въртене в корема ми си върза пъпната връв на възел. Като пропълзя беше конкуренция по бързина на хлебарките. Не проходи, а протича. В детската градина й викат пружинката.  Crazy Но за вече почти 4 години не съм успяла да сваля излишното.  Confused

# 253
  • Мнения: 634
Здравейте и от мен   bouquet,днес ми е 5 ден .След плодовия се теглих -канатра се колебае м/у 0,500 -0,700кг  Sad и все паке още много рано Rolling Eyes
В белтъчния ден си сготвих няколко кюфтенца на скара /от домашна немазна кайма/ и малко тараторче,че мама Миглена като го спомена и от вчера ми се увеличи слюноотделянето  Joy,освен това един грейпфрут и май допреди лягане ще хапна и един портокал  newsm78
А иначе за протокола и аз съм от малките прасенца  Embarassed-164/75 кг и до 64 да стигна ще е голям успех за мен   bouquet
Радвам се ,че имаме и нови попълнения  Hug

# 254
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен,

Реших от утре и аз да се включа с вас в не леката задача да стана фиданка. Прочетах режима и много ми хареса, защото ми е омръзнало от скоростни диети чийто краен резултат е Йо-йо ефекта. Целта ми само само 4-5 кг, но повярвайте ми те се свалят най-трудно. В момента съм 61 и искам да стана 56-57 кг. Спазвала съм много диети и откакто се помня съм на някакъв ограничен режим, от който само огладнявам все повече и повече. Този тук е хубав и разнообразен и се надявам да успея да устискам 3 месеца. Успех на всички  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт