здравеите,несам влизала скоро вав форума и сега 6те ви запозная сас проблемите на моят син мартин.детето е с тежко умствено изоставане;не говори,от 2 години яде об6та храна ина4е е на 8.едва от тази година запо4наьме да ядем сас прибори и то само когато е много спокоен-ина4е немога да го заставя.за пи6кане ьодя по него с една купи4ка от кисело мляко за6тото от гарне го е страь и испада в истерия ина4е в га6ти4ките не прави белимного не6та не може;неможе да си отвори вафла сам ина4е е много силен и физи4ески здрав,не се заглежда ж книжки .има о6те много да пи6а но мисля ,4е засега стига за да добиете представа за састоянието на детето,моето ви е известно-вса6ност вси4ки маики на болни деца се 4устват по тоя на4ин.даржа да кажа ,4е аз искам детето ми да посе6тава у4или6те и сега за празника на децата от помо6тното у4или6те дето водя детето бяхме и ние,а сега сме на антибиотици.но кои ли те разбира-на6ата у4ителка казала на вси4ки ,4е сам се оплакала 4е ми е много дале4 от вка6ти до у4или6те,стра6но ме обиди,но разбирали те някои които няма подобен проблем.весели празници на вси4ки.бадете живи и здрави!