За раждането

  • 5 044
  • 155
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 113
Преди месец родих секцио с епидурална...много леко мина, веднага след реанимацията започнах да кърмя бебо и се чувствах добре.
Но е много важно лекаря, другите момичета ги болеше повече и разрезите им бяха доста по-големи и на по високо  Sad

# 76
  • Мнения: 113
Опа  Embarassed грешка със спинална  Simple Smile

# 77
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Аз родих нормално без упойка.Е,не е като, че си отишла да пиеш кафе,но пак бих родила така.Сложиха ми упойка когато дойде време да ме зашият,защото аз поисках.Упойката ме приспа и се събудих 1 час след като ми я поставиха.Незнам каква беше newsm78 Закараха ме в стаята и ми донесоха бебчето.До 2-3 часа вече бях забравила всички болки,е само шевовете ме наболваха 1-2 седмици и сядах с мъки,но и това мина PeaceВторото пак искам да родя така,но ако имам пак шевове ще си искам пак упойка.Мен ме боля много като почнаха да шият и за това поисках упойка Tired

# 78
  • Мнения: 5 362
 ooooh! пак ли тема за това!Ще се развихрят едни спорове сега...Ама като съм се тикнала и аз тук да напиша-това съвпада с моето мнение:
Аз съм върл противник на секциото, освен ако няма показания за такова.
Раждах нормално,без упойка.

# 79
  • Мнения: 640
Нормално с епидурална!Ако даде Бог пак така ще раждам

# 80
  • Мнения: 2 531
Без да искам натикнах първата опция, вместо втората , не мога да се коригирам , но определено съм ЗА упойките  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 44 284
нормално без упойка - така и родих де....

# 82
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Секцио със спинална упойка  Naughty

# 83
  • Мнения: 1 325
С ДВЕ РЪЦЕ СЪМ ЗА НОРМАЛНОТО РАЖДАНЕ, АЗ ЩЕ СЪМ С ЕПИДУРАЛНА УПОЙКА!ТУК ПРИ НАС И В ОСТАНАЛИТЕ ЕВРОПЕЙСКИ ДЪРЖАВИ СЕКЦИО ПО ЖЕЛАНИЕ НЕ ПРАВЯТ!ДОРИ БЯХА КРАЙНО ВЪЗМУТЕНИ КАТО РАЗБРАХА В БГ КАК Е!

# 84
  • Мнения: 724
Секцио със спинална упойка  Naughty
и аз

# 85
  • Мнения: 2 660

Що, бе, Каз? Нещо не в час ли ти се сторих  Mr. Green На 26 съм. Или на колко водки питаш? hahaha

# 86
  • Мнения: 8 999
И трето дете да имам, пак ще го родя със секцио с епидурална упойка. Явно ми понася добре. А пък и за третото може и някоя пластика да си изпрося, ей така, с един куршум - два заека.

# 87
  • Мнения: 2 908
Нормално,но с упойка искам.Родих сега нормално,без упойка и не искам повече така NaughtyЯвно прага ми на болка е  нисък Thinking-изкарах един 20часов кошмар.Не искам секцио-сигурна съм,че няма да изтърпя болките после-до човек си е-аз няма да ги изтърпя.Ако се налага,ще родя пак нормално без упойка-поне за мен си съм сигурна,че по-ще изтърпя тези болки,отколкото следоперационни Thinking

# 88
  • Мнения: 332
Родих нормално, без упойка, нямаше време за нея  Mr. Green
Но другия път искам с упойка  Crazy

# 89
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Родих нормално, без упойка, нямаше време за нея  Mr. Green
Но другия път искам с упойка  Crazy

Люска, ако си като мен другия път, няма да имаш време за такава. Crazy

Иначе гласувах за нормално с упойка, ако има време за нея.

Общи условия

Активация на акаунт