Пъшкане

  • 3 547
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 102
Педито каза че ако има колики съседите щели да разберат
Това пък що за глупост е Thinking
И двете ми деца ги понесоха леко .Не съм давала абсолютно нищо за колики,.Много рядко се е случвало да проплакват.Тогава правех масаж на коремчето и минаваше

# 16
  • Мнения: 155
И ние пъшкахме от колики. Никога не е плакала, но можеше да пъшка с часове, дори нощем, както си спи започва да пъшка, без да се събуди въобще. Премина след третия месец.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
Педито каза че ако има колики съседите щели да разберат
Кажи на педито да си гледа работата Laughing, това са си чисти колики!

# 18
  • Мнения: 2 960
Споко ,пъшкането си е от колики и отминава.Моят син в началото и покрай 40 ден /тогава уж бил пикът на коликите/ пъшкаше като за световноооо.Луд ставаш Rolling Eyes -броиш до десет -започва пъшкане и сумтене ,спира -пак след десет секунди и така....особено в определени часове. По едно време се чудих кога ще свърши това сумтене и въртене.....в един момент отминалоооо  Laughing и така настава спокойствие ,до следващото неразположение....зъбитееее #2gunfire Ама  така си е-не е ласно да си мама ,пък и не е лесно да си бебчееее..бориш се ,приспособяваш се...това е животът.

# 19
  • Мнения: 368
Педито каза че ако има колики съседите щели да разберат

Не е вярно. Всяко бебе преживява коликите по различен начин! И ние сме така - от 6тия ден! Много рядко плаче и то за 10 секунди, когато много силно го заболи. Тогава го събличам гол и започвам да му масажирам коремчето и да свивам крачетата. Като изкара газовете, се успокоява.

# 20
  • Мнения: 724
Педито каза че ако има колики съседите щели да разберат
Кажи на педито да си гледа работата Laughing, това са си чисти колики!
Peace

# 21
  • Мнения: 172
И моето бебе пъшка страшно.Не може да спи милата.Обаче аз не мисля,че са колики ,а киселини.Скоро ще се побъркам от цялата ситуация.Ако имаше някой да ми каже,че всичко скоро ще свърши,щях да стисна зъби и да живея с тази надежда.Тя пъшка,все едно е ранена.Много е страшно.И аз не мога да спя по цели нощи.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, пъшкаше и се напъваше постоянно, но не е повръщал никога. Чак като козле промееекваше на моменти... Особено кота се събуди или огладнее.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 421
Moiat malak sin i paska .i reve i ritka s kra4eta postoianno.za men tova sa koliki

# 24
  • Мнения: 3 069
От коликите е.
Не се тревожи.

# 25
  • Мнения: 288
Моето сладурче никога не е плакало от колики, но така пъшкаше и се напъваше, чак синя ставаше от тях

# 26
  • Мнения: 159
Също мисля, че е от коликите. И ние бяхме така.

# 27
  • Мнения: 262
при нас коликите бяха ужасни. продължиха до 3-я месец и почти не млъкваше. Ако не ревеше докато е будна,пък пъшкаше и докато спи. започваха по всяко време ,а най-често към23ч .изреждаше се цялата къща и към 1.30-2ч заспиваше. голямата ми грешка беше иприбавянето на сокчетата към дразнителите на стомахчето. но тогава нямах никаква друга информация освен от педиатъра.последния ден от коликите почти не спа от рев и от другия ден беше тишина,каквато не съм очаквала.

# 28
  • Мнения: 1 536
нашият бебок пъшкаше и подритваше на сън до 3 месец.през деня направо се дереше
колики са

Общи условия

Активация на акаунт