www.promod.eu - 14

  • 12 013
  • 452
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
И на мен страшно ми харесва промодския вариант на това потниче. Но на голям бюст ще стои грозно, затова ще си го гледкам само.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
И на мен този топ много ми харесва....чудя се дали да не го поръчам другата седмица!
Промодският определено е по-сполучлив!

Теди , това го гледах снощи и се чудих дали вървят заедно потника и ризката?! Много е свежо! Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 1 476
Теди май беше казала, че ramia си е взела това
ramia, моля те сподели дали е хубаво и дали си доволна. Пусни една реална снимка, ако имаш възможност  Praynig
Благодаря предварително!

# 78
  • Мнения: 9 095
Диди, чакам го и аз това утре или вдругиден Hug иначе и тя го има да Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 1 476
оо супер  Hug значи ще го видя скоро Simple Smile виждам че е намалено на 19.90, ама пише, че офертата е до 28.11., ще трябва или да съм много бърза в решението и превода на парички, или да се надявам че ще си остане намалено и след 28-ми.

# 80
  • Мнения: 122
jijibiji , нямам техническа възможност да пускам снимки, повярвай имах желние. Но жилетчицата си струва, особено след като я намалиха още. Седи 1:1 като на снимката. Това ми харесва на promod - а, че каквото го виждаш на снимката, това и пристига. Ако имаш някакви въпроси, питай! И по-добре не чакай да я намалят още!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 476
ramia, много ти благодаря за бързия отговор. определено няма да чакам да я намаляват повече, само да не я увеличат пак след 28.11 се притеснявам...можеш да ми помогнеш, ако ми кажеш кой номер си поръча и приблизителни размери, ако имаш възможност да споделиш, аз се коебая между 1 и 2...
а снимка ще помоля Теди да пусне, като пристигне нейната  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 122
До сега всичко ми е 1, само на дължина са ми по-къси, защото съм 174 м., но това го взех 2, защото ще слагам и друга блуза отдолу. Според мен е по-добре да е по-голямо, то си е връхна дреха. Приблизително размерите ми са: гръдна - 94, талия - 73.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 476
До сега всичко ми е 1, само на дължина са ми по-къси, защото съм 174 м., но това го взех 2, защото ще слагам и друга блуза отдолу. Според мен е по-добре да е по-голямо, то си е връхна дреха. Приблизително размерите ми са: гръдна - 94, талия - 73.

много благодаря, тези размери много ми помагат в избора  Hug
със здраве да си го носиш, и аз мисля да си взема Wink

# 84
  • Мнения: X
Май всички се обзаведохме с тая жилетка, и аз я чакам. То направо след новото намаление си е неустоимо предложение.

# 85
  • Мнения: 133
Тия хора от Promod  не са лу чували за Дядо Коледа нещо..коледни намаления..айде че се охарчихме smile3521

# 86
  • Мнения: 9 095
ще има следколедни Hug

СОФИЯНКИ- току-що говорих с jijibijji, съгласна е да приема пратките които правите, ще ги адресирам направо за нея и ще се срещате, за да ви ги даде- срещу едно кафе разбира се Joy това предлагаме ние като оптимален вариант, тя работи някъде до или в Кемпински, като се включи ще каже, моля кажете и вие какво ви е удобно Hug

# 87
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
теди моята пола май утре ще дойде,искам да те помоля само да измериш талията,че да знам кой номер да поръчам от онази шарената.ок Embarassed

# 88
  • София
  • Мнения: 1 476
ще има следколедни Hug

СОФИЯНКИ- току-що говорих с jijibijji, съгласна е да приема пратките които правите, ще ги адресирам направо за нея и ще се срещате, за да ви ги даде- срещу едно кафе разбира се Joy това предлагаме ние като оптимален вариант, тя работи някъде до или в Кемпински, като се включи ще каже, моля кажете и вие какво ви е удобно Hug

ето ме и мен, няма проблем да го направим така и на когото ще му е по удобно да се включва към тази пратка, а който иска с куриер от Теди, както досега. Живея в Борово, а работата ми е в Кемпински. Мисля че ще се получат нещата, ако има навити на този вариант ще се доразберем  Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 1 476
Май всички се обзаведохме с тая жилетка, и аз я чакам. То направо след новото намаление си е неустоимо предложение.

Сбъдваща мечти, ще си кажеш и ти мнението като ти пристигне жилетчицата, нали?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт