Сърдечен поздрав за старите ми другарчета!

  • 14 004
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
и с малко оризче Crazy. Ще имам гости за Коледа и после за Нова година ще взема да ги накарам да ми донесат зелце Wink.
ми таквоз ша тура аз  Rolling Eyes
запеченко на фурна

имам зеле, бурканирано, купешко с бг произход.
мерси за идеята, с червено вино довечера Crazy оххххх.....

Ауууу,това беШе удар под_пояса  ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 545
Деметрич, добре завърнала се! И аз съм под прикритие Embarassed - бях Dessita едно време.....
Искам и аз кисело зеле пък!!! Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 381
Уау, Деметра  Flutter свежа като краставичка Simple Smile Здравей  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 27 524
Първо, да си кажа, че след тежко и мъчително двугодишно боледуване почина  Wink онази ваша приятелка, която ревеше за чужбина и не щеше в България.

Докато разбера черния ти и гаден (за мен) хумор, ми трябваше време  Crazy
Не знам колко време ти е трябвало за това "уж свежо" съобщение, но за мен все още не валидно  Grinning Щастлива съм за което  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
съзирам стари муцуни, и веднага да се запиша

Деметра
чудно звучи описаното от теб, само не разбрах царската трушия правила ли си я тази година  Grinning

Иначе яката ми се дояде кисело зелеееее  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 399
Аууууууу, каква изненада!

Добре си се сетила за нас! Чета аз че си много доволна от градината на Иван и все се каня да ти оспамя темата, ама не остава време. Добре че си писала тука да не ми се карат там.

Много се радвам че се чувстваш добре. Нали знаеш, важното е да сме щастливи, пък няма значение къде.  Wink Толкова много българи срещам в чужбина, дето да се чудиш какво правят там, в БГ биха живели далеч по-добре, ама зор, от кал да е- чужбина да е! Изобщо не искам да кажа че твоят случай е бил такъв, а само че много се радвам когато някой се върне от чужбина и макар да е живял и там добре, успява да намери мястото си в БГ. А как се изнизаха тия 2 години! Shocked

Аз пък да си порьчам сарми ако може от твоето зеле! И да не ни забравяш повече! Heart Eyes

# 21
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Деметра, стара приятелко  Laughing от далечни, но незабравени времена на топки и бухалки мнооого драго ми стана да ви "прочета" че вси'те сте добре. Бат' Жоро си го преставям как копа картофи и претакава зелето и мънички дяца (сори но баба ми е от Бусиковци) тичат покраи него и ми става едно мило... Heart Eyes. Мноооого пораснали децата..
И ние сме тук на село в нашата идилия; Димеца редовно коси тревата в градината и води (засега едно) дете на селското морава, където играе бейзболен отбор от Б лигата Wink. Имаме и ново кандидат-попълнение за инфиилда-Денис още сукалче на 2 седмици Grinning.
Поканата да ни дойдете на гости си е валидна тъкмо с твоите 4-ри, моите 3-ма и ние двете ще спретнем един 9 членен софтболен отбор  Party    

# 22
  • Мнения: 7 837
Ех, що кофи със сълзи се изляха навремето  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 243
И моя телефон ли затри, калпазанке?

Поздрави на Жоро!

# 24
  • Мнения: 2 051
Радвам се за вас, че сте живи-здрави. И удовлетворени от това, което правите (не че ще го правите вечно, де Wink нищо се не знай.
Най-ти се радвам, че сте се измъкнали на въздух и слънце.

# 25
  • Мнения: 434
Добре се върнала! Дано този път за по-дълго останеш и виртуално с нас!
Радвам се за децата и за идилията ти!

# 26
  • Мнения: 3 423
Бусманци май е квартал на София, а.

# 27
  • Мнения: 7 605
Ах колко стари муцуни има тук  Heart Eyes  Деметра, вклю4и се по 4есто.

Ели, какво виждам аz? 4естито мила, да е лека и беzпроблемна  Hug

# 28
  • Мнения: X
Деметра, огромно удоволствие е да те засека тук. Ти не ме помниш, че хем не съм от много пишещите, хем и ника си смених. Ама аз те помня, и още как.
Радвам се на позитивното ти излъчване, радвам се че намерихте вашето си място, радвам ти се бе.
Айде, със здраве и по-честичко ни навестявай.

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
плодородна ще ми разреши, че й разводнявам темата, но не мога да не изразя радостта си ...

виждам Eli_cz с такава хубава новина  bouquet  bouquet

наистина ми стана едно носталгично....

Общи условия

Активация на акаунт