Ноемврийчета 2005 No. 6 - Рождени дни!

  • 13 800
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Честито на всички пораснали двегодишни ноемврийчета!!!Да са живи и здрави!
Честито и на двете Катета!!!
При нас няма нищо ново засега,дано скоро да има добри новини.

# 61
  • Мнения: 391
Честито на навършилите две годинки Иван и Георги ! Simple Smile
Да  са здрави ,игриви  и щастливи  деца !  bouquet



# 62
  • Мнения: 152
Честито на всички, които съм пропуснала.
Благодаря за пожеланията.
Симка, много хитро. Как да и се скараш, тя не е виновна. Laughing
Майче, стискам палци всичко да е наред.
Доминика, надявам се да се оправите. Снимка, поне на Кити не са и правили. Тя беше обаче с бронхит, тръгнал да става пневмония, но хванат. Просто, аз и давах черна ряпа с небетшикер, за да изчисти кашлицата. А разбрах, че се оправя, когато спря да вдига температура, защото тя поддържаше 37,2-37,3 доста време. Ами това е от мен. Не че помогнах много.
Еххо, дано се оправи малкото бебче. Щом са специалисти ще стане. Тя и сестра ми е осмаче, а родена преди цели 23 години.

# 63
  • Мнения: 3 090
ихааа - никой не е писал отвчера  Mr. Green

да кажа за камен, че много хора го мислят /за което съм страшно благодарна на всички ви  Heart Eyes/ - ще пие мнооого дълго време антибиотик - между 2 и 3 седмици като през 3-4 дни ще пуснакем урина за изследване. в края на др. седмица сме на преглед. така че май инфото е добро  newsm78 или пък не - като се има предвид дългият прием на антибиотик. абе добре е!

аз се връщам към поръчката си, че съм много на зор с времето  Confused

# 64
  • Мнения: 1 253
Ееее, Майче, по-добре дълго пиене на антибиотик и положителен резултат след това отколкото ужасни диагнози за цял живот. Мисля, че това са добри новини Simple Smile Стискам палци наистина след курса с антибиотик нещата да са наред  Praynig

# 65
  • Мнения: 911
Майче, това определено са добри новини, Много се радвам zа вас.
Да направин едно ново преброяване zа неделя, а? Еххо, неделя се пада 2ри, току виж сте дошли все пак?

# 66
  • Мнения: 1 253
Сердика са съжаление по-вероятно е да не дойдем. Нещо съм се скапала тотално, което е нетипично за мен. Малко в повече ми идва екшъна покрай новия апартамент с всичките неуредици и забавяния, но да не изпадам в подробности, че пак ще яхна метлата. Вчера я яхнах рано сутринта и раздавах правосъдие на ляво и дясно. За съжаление ефекта май не е много голям  Confused
Понеже аз съм много организиран човек не мога да разбера как като има списък от неща които трябва да се свършат и срокове за тях, някак си нещата продължават да висят в пространството без да се отмятат едно по едно и да се върви към края. Писна ми да получавам отговори - това е работа за 2 часа. Ами хайде де, тогава да се свърши ВЕДНАГА #2gunfire
Да не говорим, че утре ще се разбере дали изобщо ще се местим този уикенд или другия. 
Спирам по тази тема. Ще пиша по темата когато вече сме там.

# 67
  • Мнения: 911
ДАй да помагаме нещо? Ама то колкото повеч хора са намесени, толкова по-бавно и объркано става всичо. Искрено се надявам да решите да дойдете, може пък да те раzведри малко Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 608
Направих едно бързо преброяване. Моля ако съм пропуснала да добавя или да махна от списъка някой да свирка.
Присъстващи 14 - Били, Майчето, Юка, Никси, Сердика,Тити, Еххо?, Мечето, Клара, Гери, Елспет, Сисси, Диди, Исайкова, меню - отпада.
Еххо, сложила съм ти питанка, защото и аз като Сердика се надявам да успеш да дойдеш и да се разведриш с нас. Hug
Днес собствениците не бяха там няма да са там до вечерта евентуално, последно уточняване ще правя утре.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 13:50 от =^._.^=

# 69
  • Мнения: 9 913
мисля, че вече мога да потвърдя присъствие на неделното парти. Надявам се да не се разболява никой. Също се надявам  и еххо да дойде, независимо яхнала или не нещо. Симка, съжалявам, ще трябва да компенсираш присъствието си със снимки от концерта Simple Smile

еххо, дай да латексваме, ако трябва  Wink или да стържем нещо  Joy

на Камен пожелавам чиста урина, а после ще чистите организма от антибиотика. Дано е малкият дявол  Peace във всеки случай дори взимането на стерилна урина от бебе си е тегоба. Току-виж се научил от малък да пишка на гърне, майче!

канеста, мда, дано и от вас има добри новини скоро.

# 70
  • Мнения: 1 608
Веднага ти махам питанката. Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 830
еххо, дай да латексваме, ако трябва  Wink или да стържем нещо  Joy
Аммм, аз съм добра в шкуренето.

# 72
  • Мнения: 1 541
Майче, напълно съм съгласна с Еххо! Новините са наистина добри на фона на предишната картина, която се очертаваше, и се надявам повече да няма такива страхотии   bouquet Антибиотикът е гадно нещо, но не е болка за умиране и определно е малкият дявол! Ние като малки що антибиотици сме изпили- тогава лекарите и за хрема пак това са давали "за всеки случай"  Crazy Дано всичко да е ок с урината и да се излекува малкият слънчев бебок бързичко  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Еххо, мен по занаятчийските занимания ме няма много, но ако се умориш да врякаш по майстори- имаш достоен заместник  Twisted Evil Много ми се отдава  Wink И метлата мога малко вместо теб да управлявам даже, че ти да си починеш  Sunglasses
Хайде ела в Неделя- ще е весело- цял отбор кокошки ще сме- все ще те развеселим  Mr. Green

Радвам се, че и Тити е към "сигурната" групичка вече! Все по- добре се очертава да е.....а Симка ще и пишем извинено отсъствие, ама да са имаш едно на ум, че следващия път няма прошка  Wink Heart Eyes

Днес съм щастлива- купих си ботушлета, който са доста прилични- топли, елегантни и не са съвсем като менгемета  Crazy Лудо племе сме жените, ей  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 1 253
Ейй, как да не ви обича човек  Hug Страхотни сте, много благодаря за предложенията, ще ги имам предвид  Wink
Милейди сега ще погледна ботушките ти. Като знам обаче вкусът ти, сигурна съм че ще ги харесам Simple Smile

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Майче, наистина добри са новините Simple Smile Антибиотикът ще се преживее, важно е детето да е добре. Снощи си говорихме с Пламен за вас - обяснявах му колко добронамерено ти звиждам, че си силна и се справяш страхотно с ежедневието , а аз съм паника за всяко нещо особено свързано със здравето Confused

Били, много чаровен младежът от аватара ти Heart Eyes

Еххо, на шега, на лъжа може от форума да се спретнем доста добра бригада и да решим преместването ви в срок Mr. Green

Милейди, със здраве да си носиш "ботушлетата" Simple Smile( много се изкефих на тази дума )

Общи условия

Активация на акаунт