Вече няма бебе, всичко свърши :( ....

  • 3 225
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Стела, много съжалявам за случилото се Sad
Дано това е последното тежко изпитание за теб! Praynig
Прегръдки!
 

# 16
  • София
  • Мнения: 595
 Стела, съжалявам....Силно те прегръщам Hug

# 17
  • до морето
  • Мнения: 494
Стела, съчувствам ти от цялото си сърце! Cry Hug

# 18
  • Мнения: 1 247
МИЛА МНОГО СЪЖЕЛЯВАМ ЗА СЛУЧЕЛОТО СЕ  Cry Cry Cry Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 712
Съжалявам, толкова съжалявам...  Cry
Изплачи сълзите си, мила... и после продължи напред - там някъде те чака детето ти  Hug

# 20
  • Мнения: 1 335
stelllla, безкрайно съжалявам, миличка  Cry Каквото  и да кажа ще е излишно точно сега, затова само тихо те прегръщам и се моля да имаш сила.

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Стела, съжалявам мила, толкова много болка... Cry

# 22
съжалявам за твоята загуба наистина разбирам как се чустваш.....и аз изживявам нещо подобно и имам нужда да споделя с някого и затова мисля че ще ме разберете....на 17.11.2007 ми беше наи-щастливият ден в живота ми....разбрах че съм бременна, закъсняваше ми с 7 дена и реших да си направя тест и беше положителен след 2-3 часа си направих втори и тои със същият резултат аз и годеникът ми неможех ме да си намерим място от щастие.....на следващият ден следобед ми прокървя и аз много се притесних и само затова мислех....неисках да притеснявам вечерта моят гинеколог затова след като се посъветвах с една моя приятелка тя ме прати при неината гинеколожка в Ш......о....веднага ме приеха със съмнение за извън маточна бременност....веднага вечерта ме приготвиха за операция на следващият ден ме прегледаха 7 различни доктора и нищо неможеха да кажат конкретно.....следобят ме прегледа пак друг доктор който реши да ми направят кюртаж.....в 18:00 ми направиха кюртаж друга лекарка която видях за първи и последен път.....на следващата сутрин ме събудиха в 6:00 и ме подготвиха за операция ( с диагноза - извън маточна бременност) без да ми бъдат направенни изследвания....до обяд минаха 3-ма лекари които виждах за първи път да ми правят преглед за операцията.....вече психически не издържах това подготвяне за операция 3-ти ден.....следобед ме прегледа и зам.директорката на болницата която каза че имам извън маточна бременност и сутринта да се подготвя за операция.......след като ме бяха побаркали с многото прегледи и мнения моят годеник дойде и ме взе по нощница с колата следобяд и ме заведе на преглед при моят гинеколког.....след неговият преглед разбрахме че нямам никаква извън маточна бременност  и не се знае дали кюртажът е бил необходим....след като е имало леко кървене без болки....вече минаха 4 дни и кръвният тест показва че нямам бременност.....това което не мога да си избия от главата е че  ако не бях отишла да ме видят вечерта сега можех  да задържа това бебе или да направя всичко възможно последният изход да бъде кюртаж......може ли да има такива лекари...без да знаят какво точно му има на пациента да предполагат диагнозата...имах чуството че се намирам във филма д-р Хаус....не пожелавам дори на най-големият ми враг да изпита това което преживях аз...... Cry Cry Cry

# 23
  • Мнения: 3 246
macorana, миличка много съжалявам,  Sad но ти пожелавам следващият път всчко да е както трябва да не попадаш в нашия форум или по-скоро да не се задържаш, значи предстои ти сватба, а това означава че те чакат приятни емоции, дано те ти помогнат да преодолееш загубата болката и страха и без да се усетиш отново да си бременна Hug Praynig Peace

# 24
  • Мнения: 7 716
Мacorana, най-добре да гледаш напред, обърни гръб, нищо не може да се промени.

# 25
  • Мнения: 1 226
Мacorana, Лали е права.Нищо неможе да се промени.За всичко, което ми се случи всеки път се питах, можех ли да го предотвратя, всеки път мислех, че някъде нещо не съм направила както трябва.Все още се питам за последния път, макар да зная, че направих всичко, което зависеше от мен.Болката остава и много боли, наистина.Сълзите непомагат, разбирането и подкрепата на човека до теб и на момичетата от форума също.В болката си сам.Тя не се преодолява, просто свикваш да живееш с нея.Но заедно с нея ти остава и надеждата, че следващия път всичко ще бъде наред.Късмет миличка.
Верити, благодаря ти за предната тема.Небих могла да я отворя пак. Hug

# 26
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
stelllla ,Мacorana съжалявам  Hug

# 27
  • Мнения: 2 422
Стела много съжалявам

# 28
  • Мнения: 3 453
Стели, Мacorana,
много съжалявам! Sad Прегръщам ви! Hug

# 29
  • Мнения: 313
Много добре те разбирам, мила, защото съм минала по твоя път, ДОРИ ти бях писала в предната тема....много е гадно...не бях преживявала по-голяма загуба и не се бях чуствала толкова на дъното...това с което бих те посъветвала е да направих имунологични изследвания при доц.Конова, защото не прочетох да си ги споменала...при мен так се откриха малко НК клетки, а там нещата могат да се повлияват. Щом се бориш ще успееш!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт