Живея втори живот в съня си трета поредна нощ....

  • 4 020
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
Имам приятел психиатър. Имам и приятел бияч. Избери си, ще те свържа!
и тъй като бутона "Информирай модератор" не работи в момента. Искам някой да ми разясни това дали е по темата... И ако това не е обидно кое е?
Каква е тая простотия, която цари тук...
И както вече казах, знам че съня ми не граничи със свръх естественото. Моля модератор да заключи темата, която вече не е по темата и моля модератор да ме информира какво дава право на някой да се държи така с някой друг безнаказано.

# 16
  • Мнения: 412
разкарай го от съня ти ...
Да, и ще си го вкарам в леглото, за да не се налага да търся помощ от Флор не знам си коя.....

# 17
  • Мнения: 1 671
Микси, не се ядосвай.  Peace

Темата  е много интересна.
Още повече, че разговорът тръгна в посока на женската съвест vs  женското подсъзнание.

Моля те, ако нямаш нищо против, нека остане отключена, за да говорим за това.
Ако искаш, промени заглавието.

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не. опитай се да контролираш съня си и да го изгониш от "втория живот" .

# 19
  • Мнения: 14
.към авторката - само от теб зависи, дали да приемаш навътре казаното (понякога просто цвъкнато) от повече или по - малко известен съфорумец/съфорумка (било то и ССФ). Оферирам ти да не го приемаш насериозно. Темата не е лоша.

# 20
  • Мнения: 1 671
не. опитай се да контролираш съня си и да го изгониш от "втория живот" .

Моля те, Лабрадор, би ли споделил как се прави това?

# 21
  • Мнения: 2 891
Кастанеда има една теория, дето Дон Хуан му я е разказал, но там са замесени и едни омайващи кактуси  Mr. Green

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Незнам как, но по едно време (преди 20-на години) можех да сънувам каквото си искам и да го контролирам до някъде.

# 23
  • Мнения: 412
ама, аз това не го  мога, пък и не съм сигурна дали искам да го изгоня насила....Както казах не, че го мога, де.
Какво става сега кой води битката подсъзнанието или съвестта?

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
подсъзнанието може да има и подсъзнателна съвест, различна от съзнателната  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 818
Ами и на мен ми се е случвало, не чак цял ден, но мине се не мине и ми се вясва в съня някой стар възлюблен. За мен е нормално и не свръхсетивно, а съвсем логично подсъзнателно. Особено предвид емоционалното ми състояние, когато съм будна в периодите когато сънувам нереализирани или бивши любови.
Мixture, сънувай си го спокойно - ще му избледнее ореола след няколко дни  Peace

# 26
  • Мнения: 412
Мактуб, звучи как да кажа - окуражаващо, поне явно не съм сама за бой или психиатър.
Това бе в кръга на шегата...
А сега сериозно, точно това ми се струва странно, че сънувам цял ден в съня си. Все едно няма нощ...

# 27
  • Мнения: 1 671
ама, аз това не го  мога, пък и не съм сигурна дали искам да го изгоня насила....Както казах не, че го мога, де.
Какво става сега кой води битката подсъзнанието или съвестта?

В различните житейски моменти е различно.
Когато в реалния живот се чувства добре и доволен човек, води съвестта.
Когато нещо липса, връх взема подсъзнанието.

# 28
  • tardis
  • Мнения: 329
Кастанеда има една теория, дето Дон Хуан му я е разказал, но там са замесени и едни омайващи кактуси  Mr. Green
той популяризира идеята за контрол на съня, но всъщност нито трябват кактуси, нито донхуановци Laughing
има си термин и той е 'осъзнато сънуване.'

Mixture, не го взимай навътре, така е в Клюкарника, хората трябва да изпъкнат, освен тува много бързо слагат етикети.
И не търсди директен сблъсък с подсъзнанието, то е като да си гониш опашката. Предложих ти проста техника, с която да разбереш какво става. Не беше на шега.

# 29
  • Мнения: 14
.не е битка, а война. Без победител.
.всъщност не е само женска.
.всяка от страните си печели на своята територия. Ако спиш - 1:0 за подсъзнанието. Ако будуваш - 1:0 за съвестта (известна като съзнание, упростено казано)

Общи условия

Активация на акаунт