Тихо се сипе първия сняг, щипка по бузките ОКТОМВРИйчето пак!

  • 19 027
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 268
Здравейте момичета,

 Embarassed Embarassed EmbarassedСрам ме е като се замисля от колко време не съм влизала във форумчето Embarassed Embarassed Embarassed
Не съм ви забравила,да не си помислете такова нещо,но много неща около нас и все не остава време за писане.
Набързо и в трелеграфичен стил ви докладвам-аз си смених работата и сега съм супер хепи!Работя в частен голф-клуб и ако ви се играе голф скачайта насам Party.
Отне ми много време ,докато си намеря това местенце,но си стуваше!
Жорката вече говори на двата езика(все още живеем в Лондон) .Много е забавен,защото започва едно голямо бъркане като иска да каже нещо.На моменти и аз не му разбирам Thinking Иначе вече брои до 10 ... на английски ,дори на сън понякога си говори.
Искаше ни се да се приберем за Коледа ,но уви....не успя да ни огрее.С една дума -много скочиха цените на самолетните билети.Е надявам се да наваксаме лятото.
Ето ви малко снимки от нас.
Тези са от рожденният ден на Тошето:

http://toshe.bukov.com/gallery/thumbnails.php?album=23

А тези от празника на Жорката:

http://toshe.bukov.com/gallery/thumbnails.php?album=24

Хубаво се забавлявахме тогава,но на следващият ден всичките ни гости се разболяха,включително и ние тримата ConfusedОказа се едно от момичета ни е "донесло" много заразна стомашна инфекция .Натръшкахме се всички с болни стомаси,започна едно повръщане -абе ужас.Щом се стигна до викане на бърза помощ...
Но това отмина и сега сме пушка.
Джулка,разбрах че имаш някакви неприятности с данъчните.Ако беше в Пловдив щях да ти дам едно рамо,защото свеки е данъчен инспектор  Mr. GreenНо чак до Севлиево не и е разпростира силата...sorry.

# 61
  • Мнения: 8
Привеееет!
Оооо, кой се разписал най= накрая!!Усмивката на отбора!Танче, радвам се че сте добре, и дано вече се включваш по- честичко!Пак мн хубави снимки!javascript:moreSmileys();
[още]
Наистина снощи беше супер приятно- побъбрихме си, пийнахме му, посмяхме се, абе....Трябва наистина по- често да се събираме така. Много е разпускащо.
Миринде- и аз съжалявам ,че не се видяхме....Следващият път ще ти звъннеме за всеки случай.
Джулка- супер гадно с тези изпълнения...Освен една голяяяяма прегръдка и съчуствие от мене,за съжаление с друго не мога да съм полезна....
Аля= айде покажи се де!!!Честита нова фризура, ама нейа да те видим. И се оправяйте бързо!А новите ти творения са прекрасни.
Ади, ами как няма да си изкара хубаво Ники с нас....И айде снимкитеееее!
Бини-   love001
Зори- ще, ще мила!
Ох, хайде да спирам докато не съм надраскала някоя глупост..., най- сетне ме чакат 6 дни почивка, преди час и половина едвам се прибрах....сега си пия вино и като се напия след малко си лягааааам!
Целувки

# 62
  • Мнения: 5 332
Лу, честит Рожден Ден! Много щастие, обич и здраве ти пожелавам!


Джулка, съжалявам за случката  Cry!
Таня, много хубави снимки  Hug!

# 63
  • Мнения: 8
Лу- Честит Рожден Ден!!!!!Желая всичко най- хубаво!!!!
Знаех си, че съм забравила нещо от вчера.....ама като не ми беше главата съвсем на място...
хубав ден ви желая!Ние поемаме навън.

# 64
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ето ги снимките
http://picasaweb.google.bg/adi.dimitrova/20071121SresraOktomvriiki
сори за забавянето

# 65
  • Мнения: 38
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЛУ! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ЖЕЛАЯ НА ТЕБ И ТВОЕТО СЕМЕЙСТВО!

Оххх, и на мен ми се искаше да дойда ама пусти късмет - нашия тати кара само нощни смени, а малката понеже е тарикат и не спи в детската градина - вечер заспива към 19.30-20.00часа и няма на кого да я оставя. Надявам се някой път(дано по скоро) да мога да дойда и аз.

# 66
  • Мнения: 1 873
Благодаря за пожеланията!Честито на всички рожденници на патерици!   bouquet  bouquet  bouquet

От Септември съм по болници - първо мъжа ми, после майка ми , а за нещастие и допреди 10 дни постъпихме с Дария в болница.Преживяването беше ужасно, ако мога да върна времето назад никога няма да я заведа пак там. #2gunfire #Cussing out Отвратих се от здравната ни система НАПЪЛНО!
Сега има рязка промяна в поведението и настроението й, беше много самостоятелно дете, а сега иска да спи при нас, в момента в който излезна от стаята и се почват едни истерии...Ужас просто!Въоръжила съм се с търпение, но незнам до кога ще издържа. Confused
Сори за оффа!  Hug Hug Hug

Разгледах снимките, всички сте толкова променени, разхубавени, много ви се радвам! Hug

# 67
  • Мнения: 2 282
Че сте се повеселили, си личи, ама защо чак сте се стопили?  Naughty Затова пък ние, варненките, сме по-скоро "добре оформени"  Mr. Green (с малки изключения)

# 68
  • София
  • Мнения: 4 578
Ехо,мацки:
ПОНЕЖЕ ГОВОРИТЕЛЯТ НА МОСКВА ДНЕС Е В ПОЧИВКА, ДА ВИ ИЗДАМ, ЧЕ ДЖУЛИ Е В СОФИЯ И УТРЕ ИМАМЕ СРЕЩА С НЕЯ И АДИ.

# 69
  • Мнения: 1 440
Хелоу,във този късен час!
Танче,Жорко е голям сладурчо!Да не ни забравяш вече,плийз! Simple Smile
Карменчето,а и ти да пишеш по-често при нас!Гледам разни хубави снимки,рамки,фотошоп и т.н.Абе,който си има талант!
Танче,понеже няма как да дойдем със всичките деца на среща,да я напрегръщаш Джулката от мен! Hug

Лека нощ,че мноо ми се спи! Tired

# 70
  • Мнения: 8
Mалиййй, никой не е писал от вчера.... newsm12 smile3521...та реших да се отчета..
Видяхме се за малко с Джулката, ама с мойто швръкало и едно кафе не мога на спокойствие да изпия. Та следващият път - за дълго и на спокойствие.!!!Обещахте! Laughing
Искам да споделя нещо със софийските мами, на които им предстои градина(може и да сте информирани вече, ама да си кажа..та:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244950.0
Карменче- големи премеждия сте имали.Разкажи ни по- подробно.Дано вече всичко окончателно да е минало.
Бини- вие оздравяхте ли?
Хайде приятна неделна вечер..И целувки

# 71
  • София
  • Мнения: 4 578
Гери, много се радвам, че се видяхме /за мноооого малко/ днес. Аз бях без деца, Ади си водеше Ники за помощ, запознах се с Джулката и фемили и много им се радвам. Щяхме да ходим да покажем клубче на децата,ама не ни пуснаха, че имаше РД; та пихме набързо по кафе.
Гери, много хубава информация, ама не разбрах....само септември ли ще приемат деца? Досега вземаха и март  newsm78

# 72
  • Мнения: 2 433
ето ме! Hug Тук съм
Само бързо включване правя а утре ще пиша подробно - дори и за празника Mr. Greenче героите са гладни и уморени.
Видяхме се с Таня Ади, Ники, Гери Пепи и Алекс.
Много съм доволна че се запознах лично с Таня, щото аз другите 2 мацки си ги познавам от по-рано Wink Много съм щастлива че се видяхме , макар и само за 40минутки.- Ама обещах - следващият път за повече!!!! Hug
Ето и снимката дето Къци я направи, щото майка му нямаше апарат...или по -точно нямаше зареден апарат Embarassed
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4627255
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4627274

# 73
  • Мнения: 167
Здравейте, момичета!
Не съм писала няколко дни, ама то хич не ми е до писане - естествено ние пак сме болни  Cry. Този път не вдигнахме Т, но за това пък си имаме гадна кашлица и през нощта като кашля не може да си поеве въздух и естествено ни изправя на нокти  #Crazy.

Много готина мини среща сте си спретнали  Hug


Пожелавам ви приятен ден.

# 74
  • Мнения: 391
Танче, дано се оправите бързо, как се гледате като сте болни, ти ли взимаш болнични? Рали свърши сиропа и тази нощ отново е със сополи, точно се радвах, че за ноември ще плащаме пълна такса за яслата. Е, дано да се разминем само с това, днес трябва да отида до докторката да ми напише пак една рецепта за правени капки за нос, които я оправят много бързо, но някъде съм я затрила. Ако свеки не беше решила да прави бизнес, щях да я дам до празниците, че много ме е страх да не се разболее приди пътуването Praynig

Общи условия

Активация на акаунт