Киндербут 3

  • 5 843
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 614
Таня, няма да ви бавя, защото засега знам със сигурност само 2 неща.
Още не съм доразгледала сайтовете.

# 61
  • Мнения: 4 181
Таня, аз пратих парите днес в 14.30 от клон на ЦКБ  Peace

# 62
  • Мнения: 122
Аз също успях да пусна паричките днес  Peace
Вече съм в очакване на първата - нямам търпение   Wink

# 63
  • някъде
  • Мнения: 979
Танче,изпратих ти ЛС.Ще успееш ли да ме включиш?

# 64
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Ще успея, ако освен снимките дадеш артикулни номера, че да ги намеря нещата.  Peace Утре ще поръчам, така че чакам те.

# 65
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Последно участниците в поръчката са:

1. JulietH - преведена сума
2. Клеопатра - преведена сума
3. Жени К - преведена сума
4. Dahlia - преведена сума
5. ani4ka - преведена сума
6. balena - преведена сума
7. lorena - утре преди обяд ще преведе от клон на ЦКБ
8. kamelia77 - преведена сума
9. dona-dona - преведена сума
10. ralinikol - утре
11. ara75 - преведена сума
12. zhekova - ще преведе
13. Аз


Evie Andie и Калисто отпаднаха, понеже от предната поръчка един артикул на по-голяма стойност е свършил и на негово място сложих техните поръчки, те така или иначе са си платили доставката на предната поръчка.
ralinikol също можеше да я включа в предната, ако беше писала малко по-рано, затова ще участва в тази, но няма да и вземаме доставка за 3,95 евро /надявам се ще се съгласите с мен/.
С други думи участниците сме 12 /без ralinikol/ или 20 евро разделени на 12 правят по 1,67 евро. Понеже вече сте превели по 1,82 евро, тези от вас, които се чувстват ощетени с 30 стотинки да пишат и ще им ги върна с доставките.  Peace
Утре на обяд пускам поръчката. Лека вечер на всички!

# 66
  • София
  • Мнения: 529
Някой виждал ли е в Киндербут кукленска къща, подобна на Ларедутската? Ето такава или подобна:
http://media.laredoute.fr/product/picture/33973170o_aix.jpg

виж тази http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=f07d2fc6cab50 … 21&ss_shop=kb

Има и дървени варианти, но отиват  50-80 Е
Ара75, благодаря ти, но не се отваря линка, т.е.връща ме на началната страница, помниш ли кода или поне в кой раздел беше? Не знам вече колко пъти съм разглеждала сайта и не намерих къщичка.
Съгласна съм и аз за EvieAndie и Калисто да ги смятаме за 1 участник в поръчката.
За тези, които като мен не разбират немски във втората поръчка една мама беше дала линк към онлайн преводач, който ползвам. Ето дано ви хареса и на вас:

http://www.free-translation.imtranslator.net/default.asp?loc=ru&ldr=de/ru



Не стигнах през деня до РС-то, извинявай.
99-84373 е номера на неработещия линк
99-87961, 99-83811 са по-скъпите,

# 67
  • Мнения: 27
Здравейте,за ralinikol съм съгласна че няма смисъл да плаща доставка,а  за 0.30те ст. не държа да ми се връщат Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Не стигнах през деня до РС-то, извинявай.
99-84373 е номера на неработещия линк
99-87961, 99-83811 са по-скъпите,

Благодаря ти Ара!

# 69
  • у дома
  • Мнения: 7 178
Таня,декември ще се пуска ли поръчка?Аз например не държа на нещата които да си избера да пристигнат до Коледа,но сега нямам време да разглеждам...Ако решите през декември още една поръчка,моля те пиши ми на лични,че не влизам често тук и все ви изпускам.

# 70
  • Мнения: 1 437
Ще има ли следваща поръчка ? много късно видях темата Cry

# 71
  • Мнения: 22 530
И аз искам да се включа ако има следваща поръчка. )))
ТАзи я изтървах.)

# 72
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Ще пускаме що да не пускаме  Mr. Green.
Пък ако ме изгонят от къщи, някой друг ще се заеме с организацията...  Laughing

# 73
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Последно участниците в поръчката са:

1. JulietH - преведена сума
2. Клеопатра - преведена сума
3. Жени К - преведена сума
4. Dahlia - преведена сума
5. ani4ka - преведена сума
6. balena - преведена сума
7. lorena - утре преди обяд ще преведе от клон на ЦКБ
8. kamelia77 - преведена сума
9. dona-dona - преведена сума
10. ralinikol - утре
11. ara75 - преведена сума
12. zhekova - ще преведе
13. Аз


Evie Andie и Калисто отпаднаха, понеже от предната поръчка един артикул на по-голяма стойност е свършил и на негово място сложих техните поръчки, те така или иначе са си платили доставката на предната поръчка.
ralinikol също можеше да я включа в предната, ако беше писала малко по-рано, затова ще участва в тази, но няма да и вземаме доставка за 3,95 евро /надявам се ще се съгласите с мен/.
С други думи участниците сме 12 /без ralinikol/ или 20 евро разделени на 12 правят по 1,67 евро. Понеже вече сте превели по 1,82 евро, тези от вас, които се чувстват ощетени с 30 стотинки да пишат и ще им ги върна с доставките.  Peace
Утре на обяд пускам поръчката. Лека вечер на всички!


Вече всички, без изключение преведоха парите. Започвам поръчката, че днес разпределях първата и разпращах с куриер, което доста ме забави.  Peace

# 74
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Пуснах поръчката.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт