Моля, помолете се за мен и нероденото ми дет&

  • 18 136
  • 496
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 125
 Прекрасни новини!
 Лека и спокойна бременност!

# 466
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 553
Браво на бебето! Чудесни новини   bouquet

# 467
  • Мнения: 249
браво само такива новини да се чуват   bouquet

# 468
  • София
  • Мнения: 1 946
И ето ме и мен с отчет от Феталната морфология. Всичко е наред с бебето, има води и всички органи са му Ок, и е пак момче. Grinning

Прекрасни новини! Здравичко момченце след 4 месеца и най-лекото раждане! Ще си любимата жена на трима мъже.. направо си за завиждане..  Hug

# 469
  • плевен
  • Мнения: 133
браво чушчице страхотни новини радвам се от сърце.
след 4 месеца най-здравото и най-красивото бебе на света ти пожелавам smile3501 newsm10

# 470
  • Мнения: 948
Чудесни новивни! Hug
Пожелавам от все сърце останалите 4 месеца да минат безпроблемно и на финала да гушнеш здраво и красиво бебче! Praynig Wink

# 471
# 472
  • Мнения: 290
 smile3501Много се радвам за теб миличка!Пожелавам ти лека бременност и здраво и красиво бебче на финала!Прегръщам те и много късмет и спокойствие за напред!

# 473
  • Мнения: 1 121
Това е страхотно! Толкова често си милех за вас с бебчо Heart Eyes Пожелавам ти успех до края  bouquet

# 474
  • Мнения: 3 034
лека бременност, без повече проблеми. Peace

# 475
  • Мнения: 593
Лека и от мен  bouquet. нека всичко мине супер!

# 476
  • Мнения: 147
Само сълзи на радост тази година. Здраво и палаво бебенце, много щастие на цялото ти семейство, много любов и вяра.   bouquet

# 477
  • BG
  • Мнения: 2 217
Прекрасни новини!!!
Ще се моля за вас! Praynig  Пожелавам ти много леко раждане и здраво, хубаво момченце!  Peace

# 478
  • Мнения: 129
Сега видях темата...изчетох я на един дъх.Радвам се,че всичко е наред с чушчицата и бебенцето и.Всичко най-най с пожелание за едно здраво и прекрасно бебенце след няколко месеца. Praynig

# 479
  • София
  • Мнения: 2 227
Здравейте милички Hug.
Влизам да се похваля, че на 7 май в 8.30 ч., проплака бебе Данаил, 3400 гр., 50 см. Сега вече сме си у дома и се гледкаме. Още веднъж Ви благодаря за подкрепата и топлите думи Hug Hug Hug.
Форумът е сила Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт