50-та юбилейна тема за чичко Дюки и неговите верни фенки

  • 20 530
  • 575
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Добро утро и честита ни юбилейна темичка  Hug Вещи   bouquet
 Нека всяка една от нас отчете минусче в тази тема  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 3 202
 Grinning Върнах се. То, ей го де е морето Simple Smile)
Бубе:)) Сменило си си ника Simple Smile) Хубава срещичка сте спретнали пак .
И още нещо, което ще повторя специално за новите попълнения
 Основни причини за провал на режима:
1. Прегрешение със сладичко (вдига се нивото на инсулина и оттам - неистов глад за още сладко). Ако ще се прегрешава, по-добре с нещо мазно.
2. Нередовно хранене - голям интервал между храненията, който стресира организма и го кара да мине на режим за натрупване на запаси). Тук бих добавила, че в началото е добре дори да се "предодвратява" глада, за да не се изкушим от нещо нережимно или да се натъпчем.
3. Непиене на вода - оттам неизхвърляне на отпадъчните вещества, натрупването им в организма и бъбреците води до проблеми.
4. Консумиране на много сол и алкохол. Най-добре да се яде диетична сол, така храната има вкус и не се задържа вода. Солта изостря освен това апетита.   Солта и алкохолът забавят преминаването на изпитата вода. (Алкохолът също така спира разграждането на мазнините.)
5. Нереалистично тегло, избрано като цел. Теоретичното тегло, смятано по формули, се отнася до статистически индивиди, които не съществуват. затова е правилно да си поставим за цел теглото, което можем да запазим.
Най-малкото отклонение от разрешените храни, най-малкото прекрачване на границата, клкото и незначително да ви се струва действа като игла, пробождаща балон.
Много добре ми дойде препрочитането на тези правила!

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 09:15 от baci

# 17
  • Мнения: 11 547
Добро утро и от мен! Hug
Вещи    bouquet  за страхотната тема! 
Кри,Куини,Сноу много апетитни кафенца!   bouquet
На Ванчето и Били Hug  Hug да оздравяват дечицата!
Добре дошли на Ланс,Нинката,Елена   welcome
Мирахрис витамините,които пия не са по лекарско предписание.Необходимата за мен доза определям според приложените листовки-вит.С-3-4,вит.Е-1,вит.А-1,Неуробекс-3-4.Задължително обаче правя 10 дневна пауза всеки месец. Peace Ако имаш път към Рз може да си направим една мини дюканска среща.  Laughing Между другото аз също съм `73 набор. bowuu
Буби честит нов ник. Hug Изглеждаш страхотно на снимките-промяната е огромна. Heart Eyes
Вещи,Айс,Розичка ,Буби,цялата пловдивска група радвам се за вас,че имате възможност да се срещате толкова често.Страхотни сте! Hug
Бачи Hug
Желая на всички приятна почивка и прекрасен слънчев ден! Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 88
Добро утро и от мен! Grinning thumbsupЧестита юбилейна темичка ! thumbsup smile3501!
Вещи,този път направо си разбила с тези снимки в началото.И това ако не е стимул, здраве му кажи.За протокола съм -0,500 кг ,т.е. това ми е първия килограм./ще ти помоля когато правиш корекцията в табличката да ми коригираш и началната дата- 15.11.2007 /
Сноу,страхотно кафе,наистина ще стигне за всички, ето и аз се включвам.  kaffeetrmker_2.
Сиска,ти къде се изгуби?Уж сме градски, пък много рядко те засичам.
Момичета направо ви завиждам за срещичките,благородно разбира се, все така да продължавате.За сега е това,че ще излизаме с малкия на разходка и после съм пак на линия.Честито на всички с минус както и на тези които нямат,но това не ги отчайва. Приятен,весел и най-вече дюкански ден на всички!

# 19
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
И аз да се разпиша в юбилейната тема.

Много смъкнати килограми на всички.

Обичам ви.   love001  love001  love001

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Добро утро на всички, аз днес си поспах доста добре   Grinning
Наистина е страхотно постижение цели 50 теми! Браво на Вещи за старанието и отделено време за всяка една.
Бубето снощи се закани да смени ника, виждам че веднага го е изпълнила Simple Smile Аз да си кажа, че много сериозна съм застанала на тези снимки, но иначе съм все усмихната.
Бачи - не броих скаридите, ние вкупом семейно го подхванахме и до колкото успях да се добера преди да свършат, толкова хапнах:) А мъжете определено бях по-бързи от мен. Но си мисля, че по-малко от 10на бяха и ме нахраниха. Е, поне за 2-3 часа  Laughing

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Мили мои, днес ще пътуваме за Троян и съм много щастлива  Grinning Реших го ей сега и на обяд тръгваме  newsm44 Там имам нет и ще ви наглеждам  Sunglasses Утре се прибираме в Пловдив  Grinning
Розичка наистина е много усмихната винаги, не знам защо на снимките е сериозна  Heart Eyes
Бачи, липсваше ми  Hug
Целувки и прегръдки на всички, аз ще приготвям багажа  Heart Eyes Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте мили момичета!   bouquet

Честита ни 50та тема! Да сме толкова задружни и отслабващи още поне 150 теми!   Hug

Сноуче, Кри мерси за кафето!  bouquet

Вещи, мерси за темата!  bouquet

За малко съм изпуснала да се разпиша още снощи, че до 2 ч. писах курсова работа....ужас...на целия зор с работа, изпити и т.н.

Пожелавам ви страхотен и усмихнат ден!

 Hug Hug Hug








# 23
  • Мнения: 3 202
 Laughing Рози! Сигурно си изяла 10 гигантски скариди Simple Smile)
Бубе! И вие ми липсвахте. Хубаво, че само 13 странички сте накоконизали. Едва успях да ги попрехвърля:))
Мише и аз мислех снощи, като се върнах да почета, но съня ме пребори Simple Smile)

Ели! Поздрави за рецептата за Гаспачо! Аз пък съм го рационализирала. Правя шопска салата и я пасирам  tooth

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 10:32 от baci

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Здрасти и от мен в новата тема! Hug
Дано всички сте здравички и да имате намаления!

Аз днес имам двоен повод за почерпка. Започвам трета фаза, а и синът ми днес става на 13! За което черпя (с режимни работи):





По-късно през деня ще наваксвам с четенето.  Hug

# 25
  • Мнения: 556
Запис.Честита юбилейна тема.
ДОРЧЕда ти е жив и здрав рожденика и много да те радва  bigdance2 А таова е за теб  newsm51

# 26
  • София
  • Мнения: 2 245
Дорче, Hug честит рожденик! Да ти е жив и здарв и многооооо да те слуша!

Честит старт на 3та фаза! Да я изкараш без увеличения!  Hug

# 27
  • Мнения: 3 202
                                 
Честит рожденник, Дори! И за да е режимен празника-торта от моркови Simple Smile)

# 28
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Честита 50-та темичка  Hug
Доре ,да ти е живо и здраво детенцето и само да те радва
бубе- ама си готина брееее, много хубав тоалет си избацала  Hug
вещи-теб що те няма в цял ръст  Naughty
розе-аз изяждам мноооооооооого скариди--около 0,500 кг  Blush

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Бе момичета, що за мен питате в цял ръст?  newsm78 На купоните всички сме седнали на масите  Crazy А на Буба снимките са специално заради тоалета. А аз с този тоалет бях на сватбата - сакото де, иначе надолу сложих късата пола  Flutter
Розичке, снощи не се сетих да те питам, да те питам сега от къде ги взе скаридите?

Общи условия

Активация на акаунт