50-та юбилейна тема за чичко Дюки и неговите верни фенки

  • 20 579
  • 575
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 202
Сън! Ти сигурно с твоите кулинарни изпълнения лесно си ги присламчила към трапезата, твоите колеги Simple Smile)

# 511
  • София
  • Мнения: 3 090
Аз на обяд изядох един огромен омлет от 3 яйца с обезмаслено сирене + и парче пуешко филе. И дежурните 2 чаши айран. Колегите ми само прецъкваха, не вярват че съм на диета..хехехе..била съм отслабвала щот съм имала любовник. Демек влюбена съм и отслабвам.
И аз им викам " Ами да влюбена съм в Пиер " ( Дюкан )  Joy  hahaha

Joy Joy Joy
И моите колеги ме подбиват. Това не било диета, а голямо плюскане  Joy Joy Joy
Имам една колежка, която е все на плодове, в сравнения с нея съм на режим на угояване, а тя нищо не е смъкнала (т.е.смъкне 2, качи 3 и т.н.)

# 512
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Гледам на любов сте го ударили  Joy Joy

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 14 100

# 514
  • София
  • Мнения: 3 090
Остана само да му сложим по една снимка на стената и да я красим с цветя hahaha

# 515
  • Пловдив
  • Мнения: 14 100
 Joy Joy Joy

# 516
  • Мнения: 3 640
Бачи, те в кутиите не изглеждат хич апетитно манжите ми hahaha Joy Ама като видяха резултата, и се впуснаха всички да ме заразпитват какво да ядат първите 5 дни и после другите 5 и така - вече всички сме се вталили в нашата фирма.  Flutter

# 517
  • София
  • Мнения: 362
Привет, момичета!
Гледам става дума и за мен, та се почувствах длъжна да напиша "здрасти"  Simple Smile Благодаря, Били!
Да, отслабнах с Ваша помощ (Дюкан само енаписал книгата, която прочетох), но в последно време страсът ми идва в повече и посягам основно към сладко и тестено (в частност пици  Embarassed  )
Сега повечко чета - хем искам да се надъхам както пролетта, хем - абе, малко ме е срам от провала   Rolling Eyes
Благодаря на всички за помощта   Hug

P.S. Намерих си колежка тук, сега да не се окаже, че и някоя съседка ще открия. Живяла съм 23 години в Кършияка (Млакия гигант) - гледам много пловдивчанки има тук   Heart Eyes

# 518
  • София
  • Мнения: 570
Здравейте Дюканки!
Най-на края  се реших да започна вашия режим. Висока съм 160 см., тежа 57 кг и целта ми е 50 кг. (и на 52-53 съм доволна  Wink). 3 дни бях на протеини и 1,5 кг. вече ги няма. Shocked От днес съм на смесена фаза - мисля да карам 3/7. Кажете ми за патладжаните - позволени ли са във втора фаза? А за тиквата какво мислите? Извинявам се, ако вече е обсъждано, но не смогвам да изчета всичко? Rolling Eyes
За вечеря мисля да си приготвя бъркани яйца с праз и печени патладжани с чесън (ако са позволени патладжаните) - всичко без мазнина естествено.
Ще докладвам пак, когато минат 7-те дни на ПЗ. Wink

# 519
  • Мнения: 1 241
Хайде, чао, за днес стига толкова работа
отивам да готвя хек  chef
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 520
  • Мнения: 3 640
verche, добре дошла и успех!   bouquet Малко килограми имаш да сваляш и сигурна съм, че ще се справиш, стига да спазваш стриктно режима.  Peace Патладжаните са позволени в ПЗ дните. Но тиквата - НЕ. Тиквички може, но не и тиква.

# 521
  • София
  • Мнения: 3 090
Фанита, амче тъй де, къде се изгуби! Като пишеш тук, ще те е срам да посягаш към гадни пици,  а ще си хапваш режимни!
Верче welcome, добър резултат! 3/7е добре, като за малко килограми. Тиквата е спорна, защото ние я смятаме за плод, а пък Дюки има рецепта за супа от тиква newsm78

# 522
  • София
  • Мнения: 570
Благодаря ви момичета!
За тиквата ще си помисля значи. Радвам се, че за патладжаните няма проблем.
Вчера си правих една салата от вашите рецепти - с ролца от раци. Ама тези ролца нищо общо нямат с раците, май. Като прочетох съдържанието... Shocked, ми то имаше всичко друго, но не и раци. Ама четох някъде в старите теми, че ги хапвате.

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 14 100
Добре дошли на новите попълнения   bouquet Много килограмчета да оставиет и вие тук по темите  Peace

# 524
  • Мнения: 2 180
Джини, никой не попита, ама мен ме гложди  newsm78 този ПРЪСТЕН да не е по-особен  Mr. Green
Aaaa, Креми, аз годежен получих на четвъртия месец, а този вярно е по-особен- от времето на прабаба ми е.  Mr. Green Ще го снимам тия дни.

Общи условия

Активация на акаунт