Целутрон?

  • 5 942
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 758
Цитат на: nad_tab
Цитат на: zariad
Момичета аз ходя на дермосоник и цената за една процедура ако си направиш абонамент е 18лв, в противен случай - 22лв. Прави се през ден - минимум 10 процедури. На петата имах разлика 2см. Според мен целутрона е загуба на време и пари. Вече има много по-нови и съвременни антицелулитни машини на приемливи цени.

А сега ако и обясниш какво е дермосоник.... за първи път чувам за подобна щуротия  Mr. Green

 Ето какво намерих - тук , тук , и тук . Ама последното е в Пловдив.

# 31
Дермосоника е подобен на LPG, но е на половин цена. Първоначално чрез ултразвук се вкарва антицелулитен гел и след това се прави вакуумен масаж.

# 32
  • Мнения: 1 383
Цитат на: mam@
Цитат на: nad_tab
Дали е вреден при кърмене?


Незнам за целутрон/какво беше това/ Embarassed , но аз ходя 2 пъти седмично на LPG масаж и нямам проблем с кърменето  Wink .


Какво значи "нямам проблем с кърменето"? Да не би да си измервала нивото на токсините в кърмата?

# 33
  • София
  • Мнения: 2 864
Цитат на: tsveti7
Цитат на: mam@
Цитат на: nad_tab
Дали е вреден при кърмене?


Незнам за целутрон/какво беше това/ Embarassed , но аз ходя 2 пъти седмично на LPG масаж и нямам проблем с кърменето  Wink .


Какво значи "нямам проблем с кърменето"? Да не би да си измервала нивото на токсините в кърмата?

може би по-сокоро е имала предвед, че кърмата и не е намаляла да речем...за токсините и на мене тва ми е идеята Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 5 255
Цитат на: THERION
Цитат на: tsveti7

Какво значи "нямам проблем с кърменето"? Да не би да си измервала нивото на токсините в кърмата?

може би по-сокоро е имала предвед, че кърмата и не е намаляла да речем...за токсините и на мене тва ми е идеята Rolling Eyes

Няма разлика в количеството на кърмата.
А Лора е станала по-дива  #Milti .
Навярно ще да е от токсините, с които я наливам  Wink.

# 35
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Да ми препоръчате козметик/чка в Пловдив за да ме избави от целулита!!! Моля!

Общи условия

Активация на акаунт