Жива ваксина- педиатър...?

  • 2 895
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 323
Хей, защо се обиждате. Не мисля, че Кристиян се опитваше да обиди някого, просто визираше изказванията на много участници във форума като некомпетентни. В това число влизам и аз. За мен определено нацели-продавачка съм и продавам сирене, и имам смелостта да правя "компетентни" изказвания по теми, по които нямам необходимото образование. Разликата е в това, че аз го осъзнавам и истината не ме обижда.
Що се отнася до ваксините, това си е въпрос на личен избор.

# 16
  • Мнения: 4 150
Цитат
Аз не съм, но сестрата на мъжа ми е, даже е доктор по микробиология, не живее в България, слага си задължителните и каквото прецени от другите. Е, кажи ми сега, защо да вярвам на теб, а не на нея, теб дори не те познавам 

Типичен пример да се ВЯРВА в някого и да се приема НЕГОВОТО реШение zа собствено.
Ако човек мисли малко пове4е самостоятелно,може да открие и пове4е от това,което му се предлага.

Не сьм искал да обидя никого.Нито мисля,че има лоШа или долнопробна професия.Ако ги нямаШе чистачките в болницата и аz Щях да гладувам.Така,че говорих само статистически и от опит какво сьм видял.

Не е нужно да има човек обраzование zа да може да мисли сьс собствената си глава. Peace

# 17
  • Мнения: 191
От началото на 2007 г. след влизането в ЕС педиатрите слгата САМО мъртви ваксини. Това е изискване на ЕС. Моят син започна с жива ваксина когато се роди 2006, 2007 вече - само мъртва му слагаше педиатъра. Нищо не сме плащали.  Нещо ви баламосват.
Освен това - по добре с жива ваксина, отколкото неваксинирано!!! В този глобален свяат, с толкова много чужденци, които идват в България, а се предполага, че и вие ще пътувате някъде е крайно неблагоразумно да не си ваксиниран!

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Има си тема за ваксините! Моля споровете ЗА и ПРОТИВ да се пренесат там. Жената пита съвсем друго нещо. Няма да е полезна още една заключена тема!

# 19
Авторката не е умряла за 30лв, а не иска да слага ваксина! Ако е за 30-те лева - аз ще й ги дам! Хайде, да каже! Мога да отида да й я купя даже (Да пази Господ, ужас, но ще го направя, като съм казал).

И все пак има хора, които не гледат сляпо на това, което са им казали онези, които гледат сляпо на това, което са им казали онези, които
гледат сляпо на това, което са им казали онези, които
гледат сляпо на това, което са им казали онези, които
гледат сляпо на това, което са им казали онези, които
гледат сляпо на това, което са им казали онези, които
гледат сляпо на това, което са им казали онези, които
гледат сляпо на това, което са им казали онези, които
гледат сляпо на това, което са им казали онези, които
гледат сляпо на това, което са им казали онези, които
гледат сляпо на това, което са им казали онези, които
гледат сляпо на това, което са им казали някакви си хора с някакви си идеали...

Явно сме много доверчиви!! Пък и ако ни го каже някой от САЩ може да го обожествим за това, че е толкова велик да живее там!!!
...

И да се стигне до там "повечето" да го казват, и не само продавачките на гащи, но и много лекари да го мислят като истина. Истината не се интересува колко хора казват нещо... Много хора могат много да бъркат... Спомнете си идеята, че земята е кръгла!!! Не само продавачки на гащи са мислели, че е плоска, но и много "по-велики" хора, за да изгорят някого на клада.
Ами онези, дето се опитвали да летят? - Ненормалници! Пък какво стана?
Ами онези, дето мисляли, че в главата има ЖЛЕЗА!!!!

Хайде по-спокойно мамчетата, истината може да изисква малко усилия, които някои от вас не желаят да положат. Но определено истината не изисква повече хора.

За тези, които желаят да положат МЪНИЧКО усилия, да си смъкнат този филм.

Филм:    http://kolibka.com/download.php?mid=4837

Български субтитри:     http://kolibka.com/download.php?sid=4837

Така е обяснено, че и микробиологът, и математикът, и юристът, и продавачката на гащи, и майката и бащата да разберат за какво става въпрос с ваксините. Пропуснах икономистите - те още по-добре ще разберат...


Пак ще се срещнем... след 100 години, ако трябва, за да пита някой: "Какво излезе от оная работа с ваксините?" Дано поколението ви е здраво, т.е. да не ги помни ... Или поне да не помни ТАЗИ масова заблуда...

# 20
  • Мнения: 176
 В крайна сметка не получих отговор на въпроса си, а не мога да намеря къде тук има информация за такива педиатри. Моля, ако някой може, да ми помогне. И да, не ми е за парите, а за здравето на детето ми. Готова съм да дам тези пари, за да отида до другия край на България, да се срещна с доктор, който ме подкрепя да не ваксинирам. Но няма да отида и да ги пъхна послушно в джоба на тези, чиято цел е да печелят пари за сметка на детето ми... Не, няма да давам пари, за да унищожа детето си и неговото поколение. Защото ваксините разтройват имунната система и детето е податливо на инфекции, причиняват мозъчни увреждания, нанасят големи вреди на органите, намесват се и в ДНК-то и поколението (ако индивидът успее да има такова) се ражда с хиляди дефекти, болнаво... Само ние си знаем какво изживяхме след последната му имунизация, имаше бурна реакция...
   Нямах за цел да споря с никого, просто помолих за помощ.

# 21
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Драга, ами да го беше казала в първия си пост този лозунг дето го размяташ тук. А не да задаваш подвеждащ въпрос и да ни правиш на луди, още повече че си има закована тема за тези които са провив ваксините.
А ти какво - не искам жива, няма мъртва, нямам 30 лв да я купя..... Айде стига толкова. Със здраве

В крайна сметка не получих отговор на въпроса си, а не мога да намеря къде тук има информация за такива педиатри. .....

И не ми обяснявай какво е в крайна сметка, защото в крайна сметка още в първия пост можеше да напишеш това.

Темата е безсимслена и според мен е за ключ! В противен случай рискуваме да се превърне в бойно поле, а място за това вече е отредено.

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 11:42 от Гери

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Гери! Peace

Към авторката-съвсем спокойно и напълно легално и законно можеш да освободиш детето си от ваксините чрез комисия! Става лесно и бързо, щом е имало реакции детето ти! Поговори с педиатърката ти наистина сериозно, на моят син така педиатърката му отложи всички ваксини с 6 месеца и след това направихме обстойна консултация с нея дали изобщо да го ваксинира или да си действам по каналния ред за освобождаване от ваксините.

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
Аааа, ми извинявай май ти не знаеш какво искаш! Да беше писала по-ясно в първия постинг. 2 страници дърляници... за да кажеш накрая същността на въпроса.
Ето ти тема където да прочетеш и после да питаш ако нещо не е ясно.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144101.0
Тази я заключвам... всички знаем защо ... Twisted Evil
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт