Мами в Гърция- 8

  • 24 629
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • загубено
  • Мнения: 6 601
Честита Нова 2008 година!
Живи и здрави всички!

# 226
  • Мнения: 392
За много години, здрави и щастливи!!

Бре, бре, Мимка-Беборинка, най-после се появи на екрана. От как си в родината забрави за форума. Добре започна годината, не се губи пак. Филакя

# 227
Здравейте,мами в Гърция! Моля да ме извините,че нахлувам в темичката ви,но доста съм чела тук и знам,че всички са много мили и отзивчиви.Имам една молба към вас-търся информация за гръцкия град Янина.Ситуацията при мен е следната-аз съм студентка и чрез една програма за обмен на студенти имам право да замина там.Там има медицински университет,аз съм специалност акушерка. Не знам какво точно да попитам,просто каквото ви дойде на ум като информация-колко е голям градът,какви са цените на хляба,млякото и кафето например,какво е времето през годината,като цяло нещичко за Гърция,което би ми било от полза да знам от сега.Да отбележа че не знам гръцки,обучението ми ще е на английски.Надявам се,че не е станало много объркано.Благодаря предварително и още веднъж извинявайте,ако съм ви притеснила.Много здраве и усмивки за всички!  bouquet

# 228
  • Мнения: 5 825
Ами и аз да попитам гръцките мами:дали някоя може да ми намери най-новия албум на Giannis Ploutarxos!Благодаря предварително!

# 229
  • Мнения: 2 933
колко най-нов е?
Тук през семтември миналата година сложих най-новия му,
ама от тогава не знам дали е издал друг. Мисля ,че не е
http://hipatia3.multiply.com/music/item/354

# 230
  • Мнения: 108
Мила Хипатия,моля те, дай едно рамо!
Кажи как да си изтегля песни от твоя сайт?
Постоянно ми иска код и аз и така и не успях да си изтегля детските песни.
Ще съм ти много благодарна,ако подадеш ръка на една не толкоява в час с модерните технологии мам(както казва моя син).

# 231
  • Мнения: 2 933
nioto,
за кой файл се иска код?
Може би някоя песен при качването е повредена, знам ли.
Но няма някакъв трик за сваляне, кликваш на Download и това е

# 232
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Хипатия, като натисна Download се зарежда тази страница
предполагам за това говори и nioto

# 233
  • Мнения: 108
След като кликна върху Данлоуд–а ми иска парола и ИД на английски.
О,да това имах предвид

# 234
  • Мнения: 558
трябва да се регистрирате и вие в сайта и тогава май ще стане...аз също ще дръпна един албум...ако от multiply ми пратят линк за активиране...

допълвам само,че аз успях Laughing, след като си получих confirmation mail и си активирах адреса към multiply..

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 18:17 от pepelja6ka

# 235
  • Мнения: 5 825
И аз не можах да изтегля нищо.Дано Хипатия пише как да стане.

# 236
  • Мнения: 2 933
а както е казала pepelja6ka дали да не се регистрирате?
И ако тогава пак не става ще намеря начин да ги закача другаде
В крайна сметка не за мен , а за другите съм ги сложила в нета:)

# 237
  • загубено
  • Мнения: 6 601
Момичета как сте след земетресението?
Ние цял ден си обесняваме с дечко,как се клати земята.
Беше много впечатлен какво се случва.
Уплашиха ли се децата ви?

# 238
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
И аз това щях да питам. Хипатия, как сте? Сестрата на мъжа ми (в Атина е) каза, че са го усетили доста силно. Ох, много ме е страх от тези земетресения Confused.

# 239
  • Мнения: 392
Аз го приех много спокойно, само се надигнах да се уверя, че става въпрос за земетресение и пак си легнах. В момента на въпросното съм спокойна по принцип, но на предното голямо земетресение през 1999 се бях изнесла на палатка в парка за около месец. Тогава се изплаших много от всичко видяно по телевизията и за това предприех драстични мерки.

Общи условия

Активация на акаунт