Някой ще ме светне ли за EBAY?- тема 2

  • 40 009
  • 808
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 111
Момичета, извинявам се ако е обсъждано, но искам и аз да попитам нещо.  Embarassed Има ли някой с виртуална електронна карта на ДСК? Става ли да се ползва в pay pal?
имам,плаща се навсякъде/pay pal,epay,редута,ягодка и др/

# 31
  • Мнения: 756
инсталирай анти вирус www.free.grisoft.com, изглежда имаш phing virus и също така инсталирай spybot search and destroy

# 32
  • София
  • Мнения: 786
Момичета от 10-15 спечелени търга ето че и аз имам проблем. Наддавах за едни моторджийски ботуши и в Ибей имаше България и цена на която шипват до тук. Като ги спечелих и тръгнах да плащам ме прехвърли да платя през техен сайт и там вече няма България. Писах им няколко пъти, че няма как да платя и да вкарат България в листата. Не ми отговорих, накрая им се обадих по телефон и ми казаха, че заради някакви проблеми вече не шипват до България. Сега ботушите си седят със статус че чакат плащане и до колкото знам като изтече 7 дневен срок ще ми сложат unpayed strike. Писах им че вината е тяхна и че не искам да ми оставят такава оценка и че ще им оставя позитивна оценка ако и те направят същото. Абе общо взето да се разделим по живо по здраво. Не са ми отговорили още, кажете какво да правя?

# 33
  • Мнения: 3 219
 LaDiDa, вярвам ти ,мила, което ме навежда на мисълта да взема и аз да играя от Американския, винаги ме е спирало това, че бавно пътуват, пък и високия шипинг.......Колко ти излязоха тези двете пакетчета ?
Ванеса, разберете се с продавача, имах такъв случай, че наддавах за нещо, без да видя, че не приема плащане по Пейпал. Еми извиних му се и след време той ми пише, че ще ги пусне отново дрехите, но да си пишем по една оценка. Писах ,че е точен и разбран, той за мен -също. И това беше Peace     

# 34
  • София
  • Мнения: 786
Мерцедес опитвам се да се разбера ама отсреща не знам какви хора имам. Писах им 100 пъти и чак като им се обадих по телефона тогава ми пратиха мейл че не доставят до България. Защо тогава по дяволите в обявата в ибей има България  Crossing Arms
Много ме ядосват. До колкото разбрах upayed strike е по-гадно и от негатив фиидбек?

# 35
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  vanesa,трябва ти да отвориш диспут. Peace

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 786
Фантичка мерси   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 1 062
И аз опрях до въпрос. Платила съм и ми е изпратена една доставка от САЩ на 13.11. Още я няма. Писах му, той ми прати тракинг номер, от който  обаче видях само, че пратката е напуснала САЩ на 14.11. И толкова. Все още я няма. Колко още да чакам, според вас? И ако не дойде, какво? Пускам диспут ли? Или си пиша с продавача? Или какво?

# 39
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Момичета, извинявам се ако е обсъждано, но искам и аз да попитам нещо.  Embarassed Има ли някой с виртуална електронна карта на ДСК? Става ли да се ползва в pay pal?
имам,плаща се навсякъде/pay pal,epay,редута,ягодка и др/
Благодаря ти.  bouquet

# 40
  • Мнения: 3 219
LaDiDa, вярвам ти ,мила, което ме навежда на мисълта да взема и аз да играя от Американския, винаги ме е спирало това, че бавно пътуват, пък и високия шипинг.......Колко ти излязоха тези двете пакетчета ?
Ванеса, разберете се с продавача, имах такъв случай, че наддавах за нещо, без да видя, че не приема плащане по Пейпал. Еми извиних му се и след време той ми пише, че ще ги пусне отново дрехите, но да си пишем по една оценка. Писах ,че е точен и разбран, той за мен -също. И това беше Peace     

Самоотговарям си -видях на пликовете колко е шипинга, поне според пощата де, а продавача колко ти взе ?

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 917
Знаете ли какво ми се случи Crazy Една пратка,която преди месец ми върнаха парите че не е пристигнала,пристигна вчера.Пътувала е 2 месеца от Англия.Сега трябва ли да пиша на продавача и пак да му платя?

# 42
  • Мнения: 1 030
Искам да попитам по-опитните в ибей: спечелих детски ботушки в немския ибей. Продавачът ми писа, че най-евтина е доставката с Ди Ейч Ел - 8.60 евро, дали наистина ако се прати по пощата няма да е по-евтино? newsm78
Освен това, оказа се, че продавачът няма регистрация в Пей Пъл, а ако пратя парите по банков път ще струва над 10 евро таксата...
Някой да има идеи как да постъпя в случая? Ако не стане, в краен случай ще предложа на продавача да отвори Мючуъл Агриимънт диспут, защото ботушките ги спечелих на цена 1.5 евро и надали продавачът е доволен от сделката...

Харесах 1 столче за кола на Грако - от Бейбис аре ъз в САЩ, но доставката чрез Ю Пи Ес излиза към 60 долара...Много ми се вижда, защото самото столче в магазина там е 39 долара, дали няма някаква по-ниска цена за доставка?

# 43
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Няколко пъти обсъждахме и пак ще повторя,преди да наддавате за нещо внимателно четете как може да се плати. Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 555
Да, трябва да се чете внимателно какво плащане приемат. И аз скоро се набутах с доста пари за превод.  Mr. Green А най-добре при търсене да се настрой да излизат само резултатите на стоки, които могат да се платят през пейпал. Иначе е много изкушаващо... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт