Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 169
  • 181
  •   1
Отговори
# 105
Пия капсулие 2-ри ден и вечерта не можах да спя много.. пия много вода и като,че ли кръвното ми е по-високо. Трябва ли да се притеснявам или е нещо нормално за началото??? благодаря ви предварително

# 106
Туку що разгледах още 1 сайт..Коментарът беше, че те извличат вода от организма (именно затова още на първия ден губиш едно кило), но с нея изхвърлят и калия (ако не греша), което води до сърдечни проблеми (до няколко дни). Сега си измерих и температурата имам 37 и малко, а не съм болна.. Моля ви кажете ми това наистина ли е нормално и ще се стабилизирам ли по-нататък или да ги спирам..почнах много да се притеснявам Shocked

# 107
  • Мнения: 5
Моля ви кажете ми това наистина ли е нормално и ще се стабилизирам ли по-нататък или да ги спирам..почнах много да се притеснявам Shocked
Hug Ами аз ги пия вече 12 ден и няма място за притеснение - още съм жива и нищо ми няма, само 3 кг. надолу  за съжаление малко...но пак добре. За дамата, която е свалила 7 кг. с хапчетата  Shocked  поздравления, наистина изумително и само за седмица  - завиждам й.
За сухотата и жаждата, която се усеща по време на приема на капсулите при мен си е така все още а съм на последните 2 капсули от опаковката. Взех да свиквам, но за повишена температура  Shocked аз нямах такива проблеми,  да не е от нещо друго... Peace

# 108
аз имам и други приятелки,които използват капсулите и виждам,че няма някакви опасни реакции..освен сурцебиене от време на време и сухота в устата.. да се надяваме,че няма нищо притеснително

# 109
  • София
  • Мнения: 606
Не е вода от организма. Първият път преди две години свалих от 64 на 57 кг и после първите месеци много малко качих нищо, че съм била бременна... А сега почнах от 68 и свалих до 62 кг. Сега мисля още малко да пия..още една седмица...трябва да стана 57 кг ... Като сега от 74 до 68 бях свалила за около месец с Дюкан...но спрях да отслабвам и затова пих капсулите...

Аз пия вода и не съм имала странични ефекти, между другото дават енергия явно, че аз не мога да се спра...работя, тичам на пред на зад...

# 110
ХАЙДЕ ОТНОВО ДА ПОБУТНЕМ ТЕМИЧКАТА !

# 111
  • Мнения: 39
Здравейте,искам да попитам някой знае ли къде в Пловдив ги продават тези розовите.И 1 опаковка за колко време стига.Благодаря предварително. Hug

# 112
  • Мнения: 3 216
Има ги в магазина за здравословни храни на Гладстоун след киното. Обаче се вьрни назад и хубаво прочети какво е написано за капсулите преди да почнеш да ги пиеш. Naughty

# 113
  • Мнения: 39
blagodarq  Grinning  ,a 1 opakovka za kolko vreme stiga?

# 114
# 115
  • Мнения: 917
имам да свалям 10кг и си купих розовите
по колко аспирин трябва да пия на ден?

# 116
 lida daidai hua  - а от тези някой пил ли е ?  зелени хапчета. Пият се по един път на ден - сутрин. Купих ги от фитнес магазин във Варна за 55 лева.......

# 117
Спя добре, будя се по свежа, нямам апетит, жажда и сухота в устата и леко сърцебиене...но пулса е в границите нанормалното - 70 удара в минута....и все пак ...някои да е пил точно тези .....

# 118
  • Мнения: 917
един фитнес маниак ги пие и ми ги препоръча, но не ги намерих

# 119
Купих ги от магазина за фитнес добавки зад Спортна зала...ул. Найден Геров ама кой номер..срещу училището

Общи условия

Активация на акаунт