Снимки тема 3-та

  • 25 529
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 98
Sna,

от всяка снимка лъха толкова Щастие, а и теЗи малки лъьеЗарни оьиьки са неотраЗими. Обиьаите се винаги толкова много.

 Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 367
'http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234102'

Да се отчетем и ние с малко снимки.  Joy

sna , ilang ilang  и аз съм на опашката за паролиииии   .     Praynig

Гледам, някои вече са си запазили девойки.  И аз ще ставам свекърва, ама Никито ги харесва всичките. Ще видим на срещата на яве коя ще си изберем. Hug

Напоследък той все ме пита кога ще си вземем сестричка - ама да не е бебе , а като Теди / нашата кръщелница, която е на 2 годинки/.   Как да му обясня, че все още не смеем да подадем документи за второ дете.....  Все му казвам, че толкова бързо не става.

# 257
  • Мнения: 677
orange,да ви е жив и здрав Ники.Много е готин.
 Hug

# 258
  • Мнения: 367
ilang,  много е сладка, жива и здрава да ви е !  Надявам се на срещата тази година да има повече дами, защото миналата година компанията беше мъжка, само с две прекрасни каки, Надя и Ваня, които скоро не сме виждали. 

# 259
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
sna,може и и на мен парола?

# 260
  • Мнения: 2 722
Ориндж, страхотен е. Тез работните деца направо ни засрамват  Laughing

# 261
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Стана ми неудобно,та от кумува срама,ето малко снимки и от нас.Rolling Eyes

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234131

Иланя,страхотна хубавица е станала.
Мата,твоята принцеса също.
Оранж,истински мъж си имате вие вече.
Гале,Дарена,завиждам ви с най-добри чувства обаче.
Децата растът и хубавеят.
Маня,къде изчезна онова малко бонбонче в началото?Порастнала е много,а каква кака има само..... GrinningЕхххх искам и аз такава кака. ooooh!




Марумарон,Много са хубави Нелка и Митето.
Мирише ми на мене тука,че ще се сватосвате със Галето(ако не сте го направили вече де) Mr. Green

П.П.Дано не съм порпуснала някого,ама ако е така,не е нарочно да знаете. Rolling Eyes

# 262
  • Мнения: 2 722
ИВКА 10, Преславка е станала направо моме. Как си се престрашила да ги оставиш да щъкат в магазина - нямам идея.
Как вървят нещата с оченцето на Боби - гледам залепили сте едното да упражнявате другото.

Колкото до сватосването, имам чувството, че от толкова столове, ще останем правоседящи  Joy

# 263
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
ИВКА 10, Преславка е станала направо моме. Как си се престрашила да ги оставиш да щъкат в магазина - нямам идея.
Как вървят нещата с оченцето на Боби - гледам залепили сте едното да упражнявате другото.

Колкото до сватосването, имам чувството, че от толкова столове, ще останем правоседящи  Joy
Ааааа Гале,че ние почти всеки ден ходим в магазина,навестяваме ранчото"Салтфорк" Joyкак напредват. Mr. GreenА сега другият месец,като се изнесем направо във къщата,ще сме си все там.
Общо взето,не правят големи пакости,случвало се е да оставям Боби там за половин час най-много при магазинерките,ако се наложи да свърша нещо набързо някъде из града.
Знаеш ли какъв търговец е??? Mr. Green
Малко извън темата:
Влиза клиент,познат на Иван и вижда Боби да държи,една торбича със  три домата.
"Ооооо Бижидарчо,дай ми един домат и на мен"
А Боби:"Дай 5 лв. и са твои" Joy Joy JoyЩе става търговец от него. Mr. Green

А ако пиатш момичетата във магазина за Боби......могат роман да напишат за изцепките му. hahaha
Що се отнася до очето,ми закриваме здравото със лепенка,вече не му прави впечатление и не се дразни,че има лепенка. Grinning
Вече си знае,сутрин слагаме рано,рано лепенката и вечер,след като почнат новините към 20 ,00 часа я махаме.
Скоро ще ходим пак до Варна  и се надявам,вече тоя път да не сме се изложили и да имаме напредък.

А за сватосването,сега всички са техни. Mr. Green

# 264
# 265
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
може ли на мен?

# 266
  • Мнения: 224
И на мен

# 267
  • Мнения: X
И на мен  Praynig

# 268
  • Мнения: 12 058
Kudkudyaka, моля и на мен парола!

# 269
  • Мнения: 224
Ми много е сладък бе Кудку  Hug
Като ви гледам с шефа, от раз ви е разтопил Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт