Снимки тема 3-та

  • 25 501
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 921
Хайде и тук да ти кажа, че принцесата ти е невеоятна, Ва Ва! А от теб няма по-щастлива майка в момента. Hug
Такова красиво ангелче е момата, че искрено и благородно ви завиждам! Желая ви всичката радост и щастие на света!
Май това ще се най-хубавите ви Коледни празници досега!  bouquet
Радвам се много за вас!

# 46
  • Мнения: 2 722
Паролка за албумчето  Praynig  Praynig  Praynig, моляяяяяяяяяяяяя  Laughing

Вава, голям бонбон е, да ти е жива и здрава  Hug

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 22:47 от Mama_Galia_66

# 47
  • Мнения: 690
Wa Wa, моля за парола.  Praynig

# 48
  • Мнения: 4 138
и на мен парола, молямолямоля

# 49
  • Мнения: 883
wa_wa и аз искам парола  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: X
Wa_wa, моля за парола.

# 51
  • Мнения: 4 138
аууууууууу, ква е хубаваааааааа. и нежна.
ха, честито майка на русокоска. като порастнат тези ми ти коси, че като заклепа с тез мигли, подготви се да ти се качи на главата. най-вече на таз на баща си. при нас вече е факт Crazy

# 52
  • Мнения: 690
wa wa, прекрасна е. Нямам думи. Винаги съм казвала, че всички деца са сладури, но за пореден път се убеждавам - нашите са най-хубави. 
Вече тръпна от нетърпение, кога ще ни зарадваш със следващата новина - да си я приберете у дома.  Поздрави на цялото семейство. Весело изкарване на празниците.

# 53
  • Мнения: 341
И аз искам парола моля  Simple Smile

а аз ще ви пусна една фото сесия на нашите сладури,правихме снимки на племенника(бебе Франко) за първата годинка и реших да поснимаме и братовчедите  Wink

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203045&view=1

# 54
  • Мнения: 2 172
Вава, нежна душичка е Марина.Как ще се промени и разцъфти с вас! Simple Smile

# 55
  • на път
  • Мнения: 2 804
а аз ще ви пусна една фото сесия на нашите сладури,правихме снимки на племенника(бебе Франко) за първата годинка и реших да поснимаме и братовчедите  Wink

Невероятна "фотосесия" сте направили на сладурите! Много са готини, излъчват светлина и ... свобода, и радост ...
Да са ти живи и здрави kremmy!

# 56
  • Враца
  • Мнения: 5 206
kremmy,  ама тези момчета са готови за подиума направо.
Толкова лъчезарни, страхотни са Wink Laughing

# 57
  • Мнения: 2 172
Kremmy, как ги отглеждате тези страхотни ергени! newsm78 Laughing

# 58
  • Мнения: 921
Креми, да са ти живи и здрави децата! Ама, какви деца бе - те станали големи мъже вече. Весели празници и щастлива нова година ви желая ида сте все така лъчезарни! Hug

# 59
  • Мнения: 883
wa_wa, страхотно ти е момиченцето! Много ми напомня за Надя като беше бебе - слабичка и с огромни любопитни очички. Да ти е жива и здрава.
Дано по-скоро ви насрочват делото и да можете да си я отведете у дома! (Има ли шансове това да се случи тази година? Дано!)

kremmy, пораснали са ти момчетата и изглеждат толкова щастливи! Не се и съмнявам, че това в голяма степен се дължи на мама и татко! Живи и здрави да сте и много успешна Нова година!

Общи условия

Активация на акаунт