Коледни звънчета пеят, на АПРИЛКИ усмивките греят

  • 9 070
  • 309
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 308
ася20, случвало ми се е. Не е страшно толкова. Нормално е, защото лигавиците са по-кръвоснабдени в момента.
Пастата за зъби си ми е същата от преди, но купих и вода за уста антипародонтозна.
На мен ми харесва заглавието на Ясмина.
Обаче както сме тръгнали, темите ще си ги правим дневни  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 111
ася20, и аз съм чувала, че е нормално. На мен ми се е случвало 4-5 пъти... ама аз не спирам да кихам  Simple Smile

# 287
  • Временно
  • Мнения: 788
А паста за зъби каква ползвате? Явно започват проблемите и е хубаво да има профилактика за тия венци

Аз си взех Лакалут.Ползвала съм я и преди и наистина стяга венците. Peace

# 288
  • Мнения: 200
на ясмина заглавието най-много ми допада Simple Smile

# 289
  • Мнения: 2 751
Искам да ви питам  според вас опасно ли е да боядисвам с латекс, от тези на "леко" миризливите Simple Smile
Мислите ли че може да повлияе на бебето?
Не е опасно 100%. Латекса е на водна основа  Peace
И с Калоян боядисвах, и сега пак това ме чака  Mr. Green

# 290
  • Мнения: 269
Колкото мина, толкоз остана. АПРИЛ догодина, мама ще стана!

Страхотна тема !!!!

# 291
  • Мнения: 200
мерси кали успокои ме ще мацам и тази вечер че ми е жал за мъжо сам да го оставям Simple Smile

# 292
  • Мнения: X
Ясмина, много ми харесва заглавиетооооооо  newsm44 newsm10 newsm51
А вие стискайте палци, че утре сутрин съм на зъболекар! Sad

# 293
  • Мнения: 2 751
На мен пък ми потече нещо като кърма, но съвсем бистра снощи, след душа...  Shocked

# 294
  • Мнения: 13
Колкото мина, толкоз остана. АПРИЛ догодина, мама ще стана! [ /size]

Много хубаво заглавие....

Гласувам за него

Поздравления Ясмина   smile3525

# 295
  • Мнения: 90
А паста за зъби каква ползвате? Явно започват проблемите и е хубаво да има профилактика за тия венци

Аз си взех Лакалут.Ползвала съм я и преди и наистина стяга венците. Peace



 И аз съм я ползвала, много е ефикасна.

# 296
  • Мнения: 116
На мен пък ми потече нещо като кърма, но съвсем бистра снощи, след душа...  Shocked
Тъкмо и аз исках да попитам за това.Четох някъде, че към 5-ти месец протича коластра и как да се грижим за гърдите си през това време.
 Та може да е това /коластра/, а аз още нямам.   newsm78 Някой знае ли повече за това?

# 297
  • Мнения: 319
За кръвта от носа и аз съм чела че е нормално Peace затова и не се притеснявам,защото и на мен ми се е случвало няколко пъти.

# 298
  • Мнения: 134
На мен пък ми потече нещо като кърма, но съвсем бистра снощи, след душа...  Shocked
Тъкмо и аз исках да попитам за това.Четох някъде, че към 5-ти месец протича коластра и как да се грижим за гърдите си през това време.
 Та може да е това /коластра/, а аз още нямам.   newsm78 Някой знае ли повече за това?
аз имам отдавна и с предишната бременност имах от рано ,само не трябва да се истисква , а да се забърсва внимателно ,

# 299
  • Мнения: 410
благодаря за успокоението bowuu.сега ще си правя да хапна,че девойката рита Party.

Общи условия

Активация на акаунт