Словоизлиянията на една изкукала вече жена!

  • 2 213
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 290
Аз пък имам чуството,че до която жена се докосна и тя хоп бременна.
Забременяла случайно или пък решили да имат дете и хайдееее баш от първия път станало при тях.
Тези случаи за последните две години са може би  около 7-8 вече.

И аз се възмущавам, защо е такава съдбата и защо непрекъснато трябва да получавам такива странични удари?
Най-ми е неприятно,че такива щастливи новини, не мога и аз да ги изживея щастливо, а ме правят много нещастна.
И се чуствам една гузна,че не мога да се радвам на чуждото щастие, което още повече ми задълбочава кризата.

# 16
  • Мнения: 36
Абе момичета, я стига сте писали глупости! Сигурна съм, че това което изпитва всяка една от нас в такъв момент не е ЗЛОБА! Как така се предавате и даже пред себе си признавате, че злобеете, ми то като си вярва човек предизвиква съдбата! Аз лично, се радвам на чуждото щастие и много го изживявам, защото съм чувствителна, не защото злобея. Вие също не злобеете, неможе една жена, която мечтае да стане майка, да изпитва злоба на тази тема, за мен чувството е по-скоро ревност или лека завист.  Моля ви бъдете малко по-позитивни, как да ви се случат хубави неща като постоянно си мислите за лоши??
Така виждам аз нещата и не налагам мнението си на другите, има всякакви хора.

# 17
  • Мнения: 2 270
Най-ми е неприятно,че такива щастливи новини, не мога и аз да ги изживея щастливо, а ме правят много нещастна.
И се чуствам една гузна,че не мога да се радвам на чуждото щастие, което още повече ми задълбочава кризата.


Това все едно аз съм го писала  Sad

# 18
  • Варна
  • Мнения: 730
Даааа, толкова добре ви разбирам. Само че, има едно но....... колкото повече време минава, все повече обвинявам съдбата и всичко около нея за несправедливостта. И моля да ме извините, но като прочета, че някой пробва от 2-4 месеца и вече се е отчаял, ми иде да закрещя. Ами останалите като мен - та аз натрупах завиден стаж - 3 год. и 3 месеца в опити, цветна снимка, лапароскопия, инсеминация, инвитро...... и какво да кажем - вдигам горе главата и гледам напред. Друг избор просто няма! Да, мои познати забременяха - радвам се за тях и благородно им завиждам.
Още веднъж не се отчайвайте, ЩАСТИЕТО Е ПРЕД НАС!

# 19
  • Мнения: 46
 Cry Съмнявам се, че бременеещите ми познати могат да ме заразят, аз се отдалечавам от тях в мига, в който науча новината им. Не бих казала, че злобея, не знам дали е ревност или завист, мисля че е огромна рана, в която отново някой е сипал много сол. Отдалечих се от приятелите си почти неусетно, само и само да се запазя психически. Не съм сигурна дали успях... Изживявам своя катарзис и се опитвам да остана оптимист, а не станах ли през годините до болка добър артист?! Tired

# 20
  • Мнения: 1 209
Момичета силно ви  Hug . Няма жена, при която ако се забави бебето да не мине през този етап на отчаяние, размисли и ревност. Това е най-прекрасния път, по-който менаваме, изживейте го с усмивка и много любов. Краят му се вижда!!!

Знам, че много от вас ще си помислят, че говоря така, защото вече имам едно дете, но повярвайте ми, че само вярата ще ни помогне... Аз мойто дете го чаках осем години и нито за миг не съм си помислила, че няма да се появи, да разбира се имаше много сълзи, но те са полезни... Сега се оказа, че за второ дете шансовете са минимални, да не кажа, че дори и няма такива, но това няма да ме спре да се боря до край и да направя всичко, което зависи от мен... Пък и какво лошо има в това да дадем шанс и на някое изоставено дете да си има мама и тате!!!  Peace

# 21
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Верич,мила Hug Heart Eyes Praynig

Общи условия

Активация на акаунт