Диета "Японско чудо" - 11 част

  • 6 821
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 647
ANGYA , поздравления. Напълно стриктна ли си?
 
Flutter НЕ - ям вместо  шунка -свински паржоли, салатата си я овкусявам с оцет и олио и сол, ям и лукчета - защтото бях  болна  Twisted Evil и пак  има  резултат - Но  не седя гладна - глада е лош и за организма и за  психиката  bowuu  baby_neutral baby_neutral
 успех   Flutter Flutter
GlaDneSS на линия ли си  вече Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 169
Здравейтееееее  Hug

УсMuBka; ANGYA - почнах вече с вас съм и да се надявам стриктна. Успех и на двете  Hug Hug

dessy_g браво само така те искам.   bouquet

olgarita дано днес кантара те зарадва  Praynig


До сега съм изяла едно яйце, но просто не мога повече  Sick Sick Sick трябва и да помисля с какво да ги заменя, че ми се повдига от тях  Crazy. След малко ще направя една тренировка и после ще хапна и вечерята си и пак ще се отчета Twisted Evil

# 77
  • Мнения: 1 365
Твърдо реших вече - от утре съм с вас. Като се замисля, трябва да сваля няколко килца преди празниците, за да не се закръгля съвсем по време на големите трапези. Надявам се да съм стриктна поне една седмица, пък да видим дали ще има резултат... newsm12

# 78
  • Мнения: 603
Здравейте  Rolling Eyes За отчет : кафе, две яйца, задушени зеленчуци и вместо шунка- пил. месо.
И аз също овкусявам салатите, и слагам сметана в кафето. Сега видях кантара за 2 дни  има -1 кг разлика.. но няма да се меря до петък поне и ще видим за 5 дни как ще  е
dessy_g ,айде идвай бързо в редиците!
GlaDneSS , успех и на тебе. Заедно после да се похвалим.. за яйцата не знам- може би с кис.мляко.

# 79
  • Мнения: 1 169
И аз на отчет :
1 яйце за обяд, салата от зеле и моркови овкусена и 1-но малко бутче  newsm55
Тренирах 35 мин. крос  newsm39

УсMuBka днес първи ден ли ти е?
dessy_g радвам се, че твърдо си взела решение  Hug

# 80
  • Мнения: 603
GlaDneSS, втори ден ми е , ама вместо шунка взех пил. месо. Досега прегрешението ми е че вчера ядох и кис. мляко вечерта. Надявам се за цялата диета това да ми е прегрешението. а ти си просто идеална  Hug

# 81
  • Мнения: 1 169
GlaDneSS, втори ден ми е , ама вместо шунка взех пил. месо. Досега прегрешението ми е че вчера ядох и кис. мляко вечерта. Надявам се за цялата диета това да ми е прегрешението. а ти си просто идеална  Hug

Едно кисело мляко нищо не е да не те притеснява.  Peace Hug

# 82
  • Измир
  • Мнения: 661
 GlaDneSS, УсMuBka успех!  bouquet

Аз страшно сгафих днес - 3в1 кафе, 7 мандарини за цял ден, малко кис. мляко... много ме е яд, а пък до сега си бях стриктна Crazy
То като е студено навън и сме все вкъщи само се чудиш какво да хапнеш.
От утре съм стриктна yes.
До края няма да се меря!

# 83
Здравейте, Япончета! Grinning Трети ден продължавам, снощи с големи мъки, без влизане в кухнята, салатка от зеле и шунка.

# 84
  • Мнения: 1 169
olgarita благодаря успех и на теб

kriskoto има ли резултат

Аз си хапнах едно парче кашкавал днес вместо яйцата  Whistling
Къде се губите  Thinking

# 85
  • Мнения: 1 365
Днес изпих 2 кафета без захар и сметана, на обяд хапнах малко сух салам, понеже съм на работа и довечера ще си направя салатка. Няма да се меря на кантара, да видим накрая...

# 86
Здравейте, милички, добре че сте вие че досега сигурно да съм се предала. Снощи се натъпках буквално съ салата зелена, и малко шунка, после даже не ми се ядяха двете яйца и изядох само едното.
Днес ми е четвърти ден, започнах от 69 кг. сега съм 66,5 кг., т.е 2,5 кг. за 3 дни.
GlaDneSS-Вече съм убедена , че наистина се свалят кг., но после не знам как ще ги задържаме.

dessy_g радвам се че и ти си с нас.

Направих си и аз линийка, но нямам време сега да гледам как да си я кача тук. До скоро Grinning

# 87
  • Мнения: 523
Момичета,аз да попитам слагате ли оцет и иолио на салатките или просто хрупате суров зеленчук? newsm78

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Момичета,аз да попитам слагате ли оцет и иолио на салатките или просто хрупате суров зеленчук? newsm78
Аз си хрупам без подправки,но по принцип така си ям салатките.
 Аз прескочих четвъртия  ден ,защото в събота съм на коледно парти и трябва да ям каквото си искам Mr. Green
 Сутринта се мерих -свалила съм 2.5 кг. до сега ,миналия път бях по-добре ,но тогава се движех повече.Сега на работа съм седнала по цял ден.

# 89
  • Мнения: 523
Аз днес се издъних и резултата ще е на лице!Много съм несериозна,таман започна нещо и се проваля! Tired ooooh! Tired
От утре наново няма пък да се откажа! Rolling Eyes Mr. Green
Ако има някой от утре да почва много ще се радвам!

Лека вечер!  bouquet Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт