Ле4ение с кислородна вода

  • 118 190
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 506
Да, Nessa, уврежда леко наранената кожа. За здравата - не знам.

Омега - 1 суп. лъжица кисл. вода (голям процент - 70 или 80%, нещо такова) в 1 чаена чаша вода. Не е било силно концентрирано във всички случаи, аз съм такъв Тома Неверни напоследък по отношение на лекарствата, че и през ум не би ми минало. То и така си ме беше страх да не глътна малко, без да искам.. Дали пък затова не ме е боляло гърлото  ooooh!

# 16
  • Мнения: 5 598
1 суп. лъжица кисл. вода (голям процент - 70 или 80%, нещо такова) ]


Какъв е този процент кислородна вода ,перходрола е 33 % .Десетократно разреждане е 3 %-стандартна кислородна вода(за рани) от аптеката.А това 70 % какво е  newsm78

# 17
  • Мнения: 3 506
Какъв е този процент кислородна вода ,перходрола е 33 % .Десетократно разреждане е 3 %-стандартна кислородна вода(за рани) от аптеката.А това 70 % какво е

Това са ми спомените относно това, което пишеше на шишенцето Simple Smile Ако ти си права, значи разтворът, който съм ползвала за гаргара, е бил още по-слаб, и би следвало вероятността да причини странични ефекти да е още по-малка. Но все пак такива имаше.

# 18
  • Мнения: 5 598
1,5 % даже за бебенца става(обтрива се устата при млечница).
Иначе не е много приятно гаргаренето-едни пени като забълбукат  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 761
Верно,объркала съм-оксидант е.Това,което съм чела,че препоръчват за пиене са само няколко капки във водата(5-10) ,не лъжици.Мария,май си попрекалила.

# 20
  • Мнения: 3 506
Не съм според това, което прочетох по-горе, все пак аз не съм го пила - правех гаргара (даже напротив, много внимавах да не глътна случайно).

# 21
ИК "Жануа" предлага на вашето внимание книгата на проф. Неумивакин-"Кислородна вода, страж на здрвето"
Иван Павлович Неумивакин – доктор на медицинските науки, професор, действителен член на международните академии по информатизация и енергоинформатизационни науки на Руската академия по естествени и медицинско-технически науки, заслужил изобретател на Русия, лаурeат на държавна премия, член на президиума на Общоруската медицинска асоциация на специалистите по традиционна народна медицина и лечители, водещ народен лечител на Русия, удостоен с висши награди в тази област – “Кехлибарена звезда на магистъра”, както и много други отличия.
От 1959 г. в продължение на 30 години Неумивакин се занимава с космическа медицина: разработка на методи и средства за медицинска помощ на космонавтите при полети с различна продължителност. На основата на комплексните изследвания, проведени с водещи специалисти в различни области, е създадена оздравителна система, която включва използването на кислородната вода. Този метод позволява не само да се избавим от много болести без ползването на синтетични лекарствени средства, а и служи като превантивна мярка за проявяването им. В книгата има много отзиви на болни, страдащи от различни заболявания, разкази за резултати от лекуването с кослородна вода. Дадени са и подробни препоръки за използването на кислородната вода. Опитайте и вие!

http://www.janua-98.com/content/view/170/48/lang,bg/

# 22
  • София
  • Мнения: 5 190
Някой купи ли си книгата? Аз ще я потърся.

# 23
  • Мнения: 1 520
Кислородната вода прочиства и дезинфекцира рани, но чак пък да лекува... ooooh!

# 24
# 25
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Темата наистина ме заинтригува- ще следя  Sunglasses

# 26
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Има повече инфо в моята любима книга дето този път вече няма да спомена,че ще заприлича на реклама...
Моля те -сподели коя е тази книга ,защо да е реклама-освен ако ти не я разпространяваш Joy
интересува ме повече инфо по въпроса  Hug

# 27
  • Мнения: 2 761
Ето я:



Но може би е по-добре да се види книгата на Неумивакин,нея не съм я 4ела ,но  съм доста любопитна.

# 28
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Някой не си ли е взел книжката, аз не мога да я намеря в нитио една книжарница  Sad

# 29
  • Мнения: 208
Знам че се прави гаргара когато имаш полипи по гърлото

Общи условия

Активация на акаунт