И те,и ние!!!

  • 6 032
  • 211
  •   1
Отговори
# 195
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Всички ли забравихте Криско на Лилибон Cry
Нейното дете беше болничко и ИМАШЕ НУЖДА от помощ!
Къде видяхте Лилибон да се оплаква от държавата?

# 196
  • Мнения: 6 029
Къде видяхте Лилибон да се оплаква от държавата?

Видях. От НЗОК се оплакваше. И тя, и съпругът й. И с право.
Що засягаш тая тема?

# 197
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Къде видяхте Лилибон да се оплаква от държавата?

Видях. От НЗОК се оплакваше. И тя, и съпругът й. И с право.
Що засягаш тая тема?
Щото, не съм забелязала от нейна страна толкова оплаквания, колкото от страна майките на здрави дечица

# 198
  • Мнения: 4 965
Къде видяхте Лилибон да се оплаква от държавата?

Видях. От НЗОК се оплакваше. И тя, и съпругът й. И с право.
Що засягаш тая тема?

Защото, за да дава държавата на тези, които могат сами да се оправят, тя лишава точно тези, които наистина имат нужда.  Naughty

# 199
  • Мнения: 6 029
Азаф, не се излагай. Аз не съм ощетила кой знае колко държава. Ощетили са я тия, които са се осигурявали на измислен доход, за да взимат повече пари, аз взимам 180 лв. Дори и за детските не съм си подала молба.
Ощетяват я мангалите, които раждат куп деца заради помощи.

# 200
  • Мнения: 2 131
Всички ли забравихте Криско на Лилибон Cry
Нейното дете беше болничко и ИМАШЕ НУЖДА от помощ!
Къде видяхте Лилибон да се оплаква от държавата?
Не съм много сигурна, но не беше ли нейният съпруг, който гостува в предаването на Милен Цветков. Той се оплакваше и то с пълно, ама пълно основание от тоталната липса на адекватно отношение отстрана на държавата и институциите към болните дечица. Родителите на болни деца имат право да се оплакват не, ами да крещят с всичка сила барем някой вземе да ги чуе. Наистина това е, може би, в известна степен отклонение от темата, но повдигането на въпроса ме провокира определено.

# 201
  • София
  • Мнения: 1 228
а бе не усещате ли,че прекалявате,до вчера ревяхте,че ви е малко майчинството протести и подписки правихте а днес скачате,че са ви много,ами откажете се от тях бе хора.

Хе - хе, от първия момент стоя зад мнението си, че майчинството е напълно достатъчно и доста щедро  Peace Ако си направиш труда да прегледаш назад мненията на "различно мислещите", ще видиш, че всички са отстоявали това.
"Петицията" не съм я подписала - не бих подписала толкова неграмотно написано и неаргументирано нещо, дори да беше в унисон с рабиранията ми (а то не е).
Само че, понеже пускахте по 5 теми на ден в различни форуми, все с тая тематика, на малко места успяхме  да се нацелим малкото алтернативно мислещи Simple Smile

За пореден път се оказва, че болшинството от вас нямат дори толерантност към различните от тяхното мнения... Преминавате към лични нападки.
Дори за няколко страници изкривявате темата, само и само да сте в унисон... Истината е, че темата беше ужасно грозна в началото Stop

Аз обаче се кефя на azaf, Ulia, Найели и другите с подобни мнения, че имат нервите да се занимават   bouquet Аз лично, след като ми беше обяснено от съфорумка, че "си оставям детето да ми го гледа кой ли не" и че "децата ми никога не биха одобрили това, което аз пиша", се отказах  Peace Не защото ми пука, но ми е неприятно все пак.

Ето, и вчера в супермаркета една майка преди мен купи кутия адаптирано мляко, две кутии различни цигари и бутилка бира от 2 л. Избърбори, че адаптето е поскъпнало ужасно... Предполагам, че цигарите и бирата струваха колкото него, но за тях не възропта ... Стана ми смешно и тъжно, касиерката и тя поклати отчаяно глава ...

# 202
  • Мнения: 4 965
Азаф, не се излагай. Аз не съм ощетила кой знае колко държава. Ощетили са я тия, които са се осигурявали на измислен доход, за да взимат повече пари, аз взимам 180 лв. Дори и за детските не съм си подала молба.
Ощетяват я мангалите, които раждат куп деца заради помощи.

Е, с това съм съгласна.

# 203
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Азаф, не се излагай. Аз не съм ощетила кой знае колко държава. Ощетили са я тия, които са се осигурявали на измислен доход, за да взимат повече пари, аз взимам 180 лв. Дори и за детските не съм си подала молба.
Ощетяват я мангалите, които раждат куп деца заради помощи.
Добре де.По принцип не си падам по циганите, но...как може - тук видях доста оплаквания от социалните - та как може една циганка да си събере всички необходими документи, за да си получи помощите, пък една българка, да не може и да лае срещу държавата?

# 204
  • Мнения: 6 029
Циганката е безработна. Не зависи от малоумни счетоводители, които трябва да издадат една служебна бележка.
Аз от мързел не съм подала, не от незнание.

# 205
  • Мнения: 4 296
Циганката е безработна. Не зависи от малоумни счетоводители, които трябва да издадат една служебна бележка.
Аз от мързел не съм подала, не от незнание.
Ти от мързел не си подала, аз също, но съгласи се, че ако наистина, ама наистина опрем до тези пари, мързелът няма да ни спре, нали?

# 206
  • Мнения: 6 029
О, няма, разбира се.

# 207
  • Мнения: 6 443
Ок,вие сте прави,може ба защото не сте гледали детето си със 100лв на месец. и не ви го пожелавам.Със здраве. Hug
А Вие със сто лева ли отглеждате детето си Tired
Ако кажете ''да'' здраве да е Peace...би било доста безотговорно, от 100лв., с които отглеждате детето си, да взимате и 20(и 15 да са)лв. за интернет, където просто да си спорим по разни темички ooooh!, че даже да имате възможност и компютър да си купите Tired
Е на мен цялата тази картинка и доход 100лв. ми изглежда меко казано нереална newsm78
По-гоер обясних,че че
1.Не си гледам аз детето със 100 лв на месец
2.Нямам нито компютър в къщи,нито интернет.
Ако се поразровиш малко,ще видиш,че съм си направила труда да ти отговоря,а ти не си го прочела.
И не мога да разбера защо нападате по този грозен начин и обръщате всичко в лични нападки  newsm78

# 208
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ок,вие сте прави,може ба защото не сте гледали детето си със 100лв на месец. и не ви го пожелавам.Със здраве. Hug
А Вие със сто лева ли отглеждате детето си Tired
Ако кажете ''да'' здраве да е Peace...би било доста безотговорно, от 100лв., с които отглеждате детето си, да взимате и 20(и 15 да са)лв. за интернет, където просто да си спорим по разни темички ooooh!, че даже да имате възможност и компютър да си купите Tired
Е на мен цялата тази картинка и доход 100лв. ми изглежда меко казано нереална newsm78
По-гоер обясних,че че
1.Не си гледам аз детето със 100 лв на месец
2.Нямам нито компютър в къщи,нито интернет.
Ако се поразровиш малко,ще видиш,че съм си направила труда да ти отговоря,а ти не си го прочела.
И не мога да разбера защо нападате по този грозен начин и обръщате всичко в лични нападки  newsm78
Не нападам по този начин - питам - Вие Вашето мнение ли излагате и защитавате или на някой друг?Ако е Вашето мнение, би трябвало, да е и от Вашето положение!
Прочетох по - горе, където сте ми писала и също Ви зададох въпрос, на който обаче не получих отговор - нямайки компютър вкъщи, в 11часа вечер на интернет ли ходите newsm78пишете доста от постовете си по това време Grinning че и по - късно Grinning
Странно изглежда, да нямате интернет и да сте почти постоянно във форума Grinningпоне на мен така ми изглежда де Grinning
Нищо лично!Дано не съм Ви засегнала и ако е така моля да ме извините  bouquet

# 209
  • Мнения: 6 443
Ок,вие сте прави,може ба защото не сте гледали детето си със 100лв на месец. и не ви го пожелавам.Със здраве. Hug
А Вие със сто лева ли отглеждате детето си Tired
Ако кажете ''да'' здраве да е Peace...би било доста безотговорно, от 100лв., с които отглеждате детето си, да взимате и 20(и 15 да са)лв. за интернет, където просто да си спорим по разни темички ooooh!, че даже да имате възможност и компютър да си купите Tired
Е на мен цялата тази картинка и доход 100лв. ми изглежда меко казано нереална newsm78
По-гоер обясних,че че
1.Не си гледам аз детето със 100 лв на месец
2.Нямам нито компютър в къщи,нито интернет.
Ако се поразровиш малко,ще видиш,че съм си направила труда да ти отговоря,а ти не си го прочела.
И не мога да разбера защо нападате по този грозен начин и обръщате всичко в лични нападки  newsm78
Не нападам по този начин - питам - Вие Вашето мнение ли излагате и защитавате или на някой друг?Ако е Вашето мнение, би трябвало, да е и от Вашето положение!
Прочетох по - горе, където сте ми писала и също Ви зададох въпрос, на който обаче не получих отговор - нямайки компютър вкъщи, в 11часа вечер на интернет ли ходите newsm78пишете доста от постовете си по това време Grinning че и по - късно Grinning
Странно изглежда, да нямате интернет и да сте почти постоянно във форума Grinningпоне на мен така ми изглежда де Grinning
Нищо лично!Дано не съм Ви засегнала и ако е така моля да ме извините  bouquet
Отговорила съм и на този въпрос.В момента имам изпити и съм на квартира при роднини,които имат компютър и интернет.Ако пак разгледате по-внимателно темата ще откриете,че имам и такъв пост.
Защитавам моето мнение и не е задължително да изхождам от моето положение!

Общи условия

Активация на акаунт