Обичате ли да се гримирате- част 10

  • 18 128
  • 487
  •   1
Отговори
# 60
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ами значи решихме последно да е грим тип "манджа с грозде" Joy
Ами аз като хем искам фолкаджийския, хем снежанкиния, кой да избера newsm78
Май ще пробвам и двата освен и с който по се харесам с него ще участвам Grinning

# 61
  • Мнения: 1 418
Ааааааа,щом може и аз ще участвам.Само кажете до кога е срока?

# 62
  • Мнения: 1 668
Ми срок още няма ,аэ даже неэнам да не иэчакаме ли малко newsm78 да не станеме досадни на гласуващите Rolling Eyes

Иначе идеята эа артистичен грим, който да включва раэлични раэновидности ми допада Party После под снимките ще напишеме примерно-'' фолк певица'','' снежната кралица'','' жената котка'' и т.н. Мисля, че ще е много интересно и раэлично newsm44

# 63
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Ми срок още няма ,аэ даже неэнам да не иэчакаме ли малко newsm78 да не станеме досадни на гласуващите Rolling Eyes

Иначе идеята эа артистичен грим, който да включва раэлични раэновидности ми допада Party После под снимките ще напишеме примерно-'' фолк певица'','' снежната кралица'','' жената котка'' и т.н. Мисля, че ще е много интересно и раэлично newsm44

ХАресва ми това предложение! Peace

# 64
  • Мнения: 240
Ми срок още няма ,аэ даже неэнам да не иэчакаме ли малко newsm78 да не станеме досадни на гласуващите Rolling Eyes

Иначе идеята эа артистичен грим, който да включва раэлични раэновидности ми допада Party После под снимките ще напишеме примерно-'' фолк певица'','' снежната кралица'','' жената котка'' и т.н. Мисля, че ще е много интересно и раэлично newsm44

мхм...нека всеки сам определи заглавие на творението си, ще е интересно  Hug

Единственото, което ме притеснява е, че не успявам да се снимам както трябва, за да се вижда хубаво гримът Confused Embarassed Rolling Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 5 289
Е то така  става верно манджа с грозде,една снежна кралица,друга фолкаджийка,трета мяука като жената котка........то човек да се чуди за коя да гласува.Снежната кралица например е супер далече от фолкаджийския грим.Но ако е артистичен там вече заминават котките,фолкаджийките,та дори и ретрото.Имаме време да приложим всички видове грим,така че.... Rolling Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 4 966
Ми срок още няма ,аэ даже неэнам да не иэчакаме ли малко newsm78 да не станеме досадни на гласуващите Rolling Eyes

И аз викам да изчакаме.
Сега всички са навити като миналия път ,но като опре ножа,ще се покрием:)
Нека си дадем малко време.
Пък да определим грима,ние ще си се гримираме...

Ние го определихме вече де Mr. GreenТака,че всеки може да почва да си се маца.Така ще има повече опитни варианти и избор да подбере най-сполучливия грим.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 966
Публикувах преди несъгласието на Карчева... Laughing

# 68
  • Варна
  • Мнения: 793
Съвсем се обърках  Crazy

# 69
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Аз ви предлагам да решим темата на следващия конкурс още сега, а вече кой кога ще се клепа сам ще си реши. Самият конкурс може да бъде и по нататък. Всъщност и Исайкова е дала такова предложение Grinning. Преброяваме се тук и решаваме. Аз съм за артистичен грим, фолкаджийски както искате го наречете! Peace -  един глас Peace

# 70
  • Мнения: 1 668
Айде тогава и от мене един глас эа фолка Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 4 966
Добре,да се разделим между артистичен/фолк и снежна кралица:

Преброих до момента.
Артистичен:Гери,Буби,Креолка,xxvxxi,Жани

Снежна кралица:Джес,Валката,кошничката

За сега 5:3.

Давайте другите.
Карчева?

Касис?
Шуши?
Мърсула?

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 22:15 от Исайкова

# 72
  • Мнения: 1 941
Гласувам за Снежната кралица, но понеже няма да участвам, а само ще гледам незнам дали е редно да се брои моя глас  newsm78
Ама аз да си кажа...
Къде ти един пита за артистичен грим, друг гласува за фолкаджиийски... аз под фолкаджийски да ви кажа разбирам от едно време като Глория ходеше с кафяво червило и черен молив  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 4 966
Джес,казвай последно?

# 74
  • София
  • Мнения: 4 966
Ааа,кошничке не,артистичния е сценичен грим,т.е.включва чалгаджийския,защото си е сценичен или рекламен.
Аз с уголемени устни няма да се гримирам. Mr. GreenКой как иска.

Общи условия

Активация на акаунт