Обичате ли да се гримирате- част 10

  • 18 154
  • 487
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 503
Валка,мерси! Hug

# 421
  • Мнения: 98
здравейте момичета , аз съм нова тук , но много ми хареса тази идея за конкурс за грим. кармен мисля че пусна моя снимка малко по напред , само че освен очите ми нищо друго не е мое дело . много обичам да се гримирам  Wink

# 422
  • Мнения: 3 782
jancen0683, добре си ни дошла Hug Включи се в конкурса. Peace

# 423
  • Мнения: 98
с удоволствие , само да питам , трябва да се снимам и да пусна снимките на онзи линк нали ? и докога е крайния срок ?   bouquet

# 424
  • Мнения: 1 503
jancen0683 -Ако това на снимката си ти,би могло да стане страхотно превъплащение по темата. Mr. GreenДобре дошла,а къде са тез очи да ги зърна?

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 15:52 от ~Цвети~

# 425
  • Мнения: 3 782
Крайният срок е до 12.12  Peace

# 426
  • Мнения: 98
jancen0683 -Ако това на снимката си ти,би могло да стане страхотно превъплащение по темата. Mr. GreenДобре дошла,а къде са тез очи да ги зърна?
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/jancen/IMG_3087.JPG.html?action=gallery

пак да уточня грима е професионален , не съм си го правила аз

# 427
  • Мнения: 98
и на двете снимки съм аз , нищо че на аватара се пуля толко неестествено  hahaha

# 428
  • Мнения: 10 758
Излезе ми гадна пъпка под лявата скула Close Close Close

Не че се оправдавам, ама искам да наблегнете на "очите ми" Mr. Green

# 429
  • Мнения: 10 758
и на двете снимки съм аз , нищо че на аватара се пуля толко неестествено  hahaha
Ама ти си новичка булка.Честито Hug

Тоя ресторант много ми прилича на един на бул.България Rolling Eyes

# 430
  • София
  • Мнения: 5 289
jancen0683 много си хубава,гримът ти е бил разкошен,с изкуствени мигли си гледам Laughing.Роклята и прическата ти също много ми харесаха.
Слушайте кво ше ви кажа са,не ми викайте мързи ме,щот кой не участва в тоя конкурс,няма да има право повече никога да не участва,ясно ли ви е? #Cussing outЗатва хващайте си парцалките и боичките и се почвайте Mr. Green.
Аз трябва да ходя да си купя едни сенки дето съм си набелязала и веднага се гримирам.Аре стига се ослушвахте вече,че после пак ще искате удължаване на срока,ама нема. Mr. Green

# 431
  • Мнения: 10 758
jancen0683 много си хубава,гримът ти е бил разкошен,с изкуствени мигли си гледам Laughing.Роклята и прическата ти също много ми харесаха.
Слушайте кво ше ви кажа са,не ми викайте мързи ме,щот кой не участва в тоя конкурс,няма да има право повече никога да не участва,ясно ли ви е? #Cussing outЗатва хващайте си парцалките и боичките и се почвайте Mr. Green.
Аз трябва да ходя да си купя едни сенки дето съм си набелязала и веднага се гримирам.Аре стига се ослушвахте вече,че после пак ще искате удължаване на срока,ама нема. Mr. Green
Таа па Mr. Green Joy

# 432
  • Мнения: 98
и на двете снимки съм аз , нищо че на аватара се пуля толко неестествено  hahaha
Ама ти си новичка булка.Честито Hug

Тоя ресторант много ми прилича на един на бул.България Rolling Eyes
мерси мерси , да същия е

# 433
  • Мнения: 4 435
jancen0683 -Ако това на снимката си ти,би могло да стане страхотно превъплащение по темата. Mr. GreenДобре дошла,а къде са тез очи да ги зърна?
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/jancen/IMG_3087.JPG.html?action=gallery

пак да уточня грима е професионален , не съм си го правила аз


Еееее ,хайде сега кажи,че ме обичаш, понеже аз те накарах да пуснеш снимката. Rolling Eyes
Майтап си правя. Hug

# 434
  • Мнения: 98
jancen0683 -Ако това на снимката си ти,би могло да стане страхотно превъплащение по темата. Mr. GreenДобре дошла,а къде са тез очи да ги зърна?
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/jancen/IMG_3087.JPG.html?action=gallery

пак да уточня грима е професионален , не съм си го правила аз
ма лубим те бе  Hug ако спечела ше делиме хонорара   hahaha  Joy

Еееее ,хайде сега кажи,че ме обичаш, понеже аз те накарах да пуснеш снимката. Rolling Eyes
Майтап си правя. Hug

Общи условия

Активация на акаунт