Диадемата

  • 6 817
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 941
Определено им мина модата. Обаче като не ме гледа никой в къщи си нося една с панделка  babydust7

# 16
  • Мнения: 6 164
На мен винаги са ми били много смешни, прекалено инфантилно, чак идиотско ми е. ooooh!

# 17
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Имам и си я нося по къщи,и сега съм с нея... Grinning

# 18
  • Мнения: 1 775
Никога не съм обичала диадемите, не ми отиват. Дори и като дете не съм носила.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 176
Точно диадема нямам нито една, венчета /или както там се наричат/ нося понякога, да.

# 20
  • Мнения: 156
Нося. Винаги съм носила, имам най различни по цвят и по форма. Мога да кажа, че ми стоят чудесно .

Харесва ми и не съм се влияела на мода ли са или не.Според мен придават свежест на тоалета

# 21
  • Мнения: 160
Аз ги харесвам, но рядко ходя с диадема.. По-често вкъщи, че да не ми пречи косата. Иначе имам много Whistling Даже днеска си купих една много сладка, широка и на черно-бяло каре Mr. Green
Иначе нося всякакви, от много тесни до много широки, обаче ми трябва време докато си прибера както трябва косата, че е голяма и лесно излиза Tired
 Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Нося.И ми харесва.
Има страхотни диадемки...

# 23
  • Мнения: 498
Нося,но предпочитам по-изчистени,тези с разни панделки и такива неща хич не ми допадат.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 967
Да,понякога нося.Обичам изчистени диадеми,които по-скоро се сливат с косата.

Аз също Simple Smile Много от модата не се влияя, защото ми отива Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 885
Нося, но не дебели. На тех им мина модата!
Сега си харесах една с ластиче отзад тъничка от Сваровски... за официално ми се струва страхотна  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 7 798
Накупих си през лятото най- различни  диадеми и от време на време носих, но сега вече не - сякаш ми омръзнаха.

# 27
  • Мнения: 227
Харесвам диадемите,но за съжаление не мога да ги търпя дълго време на главата ,дразнят ме.

# 28
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Нося диадемни. Имам различна форна и различни цветове. Но все тънки. С малко въбражение става интересесна прическа.

# 29
  • Мнения: 209
Харесвам диадемата като аксесоар,имам доста и всичките са различни по дебелина и цвят..нося ги предимно лятото

Общи условия

Активация на акаунт