Съхранение на Милумил1

  • 1 090
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 593
Млякото се приготвя преди всяко хранене. Съхранява се в канала. Ако можеш, избери мляко, което да се разтваря при стайна Т.
Няма такова мляко на пазара което по оказания да се разтваря на стайна темп. но някои специализирани хидролизирани млека и ХА млека се разтварят добре.С Миломила изобщо не пробвай няма да стане.

# 16
  • Мнения: 274
Благодаря на всички. Вече свикнах с приготовлението и ми е доста по-лесно. От невежа се превърнах в експерт newsm44

# 17
  • Мнения: 508
запек едва ли ще получите.ние вече сме на 2 милумил и проблеми не сме имали никакви нито с1 нито с 2.да трябва да спазваш указанията на кутията ,готовото мляко е годно до 1 час след приготвянето му.

# 18
  • Мнения: 45
Наистина е много малко вероятно да получите запек от Милумил. И мен ме беше страх от това в началото, но не сме имали проблеми изобщо. Само малко се посгъстиха "нещата", когато минахме на 2-ката след 4-тия месец, но след като стомахчето на бебо му свикна пак сме ок. А относно съхранението - сама ще усетиш как неприятно се променя миризмата на млякото когато престои известно време.

# 19
  • Мнения: 204
Аз преварявам водата в ел. кана за вода. Ако вече е преварена само я затоплям, сипвам АМ и 1/3 от врялата вода, после добавям стайна темп. и става точно за хранене. Ако не разтворя храната първо с вряла вода не се разтваря хубаво.
И храната я приготвям точно преди хранене. И 1 час след това я изхвърлям, ако седи по-дълго време започва да се разваля.

# 20
  • Мнения: 274
При нас също всичко е наред. Запек не се наблюдва. Ще видим като спре напълно кърмата...

Общи условия

Активация на акаунт