Спирала за мигли до 15 лв

  • 5 839
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 689
От една седмица ползвам новата спирала на Буржоа Volume Clubbing и съм страшно доволна Peace
Струва 16лв и някакви стотинки  Laughing
11 ml е и изобщо не е суха  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
Сега се сетих - не знам дали някой помни, но преди 10-тина години имаше едни спирали Jade , бяха много хубави. После Мейбълин ги купиха и ги преименуваха. Та аз отдавна ги ползвам, ако може така да се каже.  Laughing

# 17
  • Мнения: 9 865
Бих препоръчала Манхатън, тази марка е незаслужено изместена от супер-рекламираните серии (вкл. гадните Макс Фактор, хич не ги обичам, може да е от инат Simple Smile ). Аз съм била доволна от Манхатън винаги и спиралите им не дразнят очите ми.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Bourjois - Volume Glamour     Peace

# 19
  • Мнения: 1 536
Мразя сухи спирали... Stop

Какво са "сухи спирали"?
  Ми вземи си Мастърпийса и ще разбереш.  Laughing На втората седмица няма никой.  #Cussing out
абсолютно вярно,но товае сигурно защото количеството вътре на половин от нормална спирала,май беше 4мл...

# 20
  • Мнения: 4 292
Има една спирала на seventeen - way up, за дълги и извити мигли, мисля, че беше. Ужасна е просто.  Sick  Малко антиреклама за нея.
Иначе аз съм доволна от Volume Glamour на Буржоа.  Peace

# 21
  • Мнения: 238
Turbo Boost,Mabelline

# 22
Аз искам да попитам тази новата спирала на Буржоа Volume Clubbing някой друг дали я е ползвал и дали е доволен?

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Мразя сухи спирали... Stop

Какво са "сухи спирали"?
  Ми вземи си Мастърпийса и ще разбереш.  Laughing На втората седмица няма никой.  #Cussing out
абсолютно вярно,но товае сигурно защото количеството вътре на половин от нормална спирала,май беше 4мл...
Мда, за справка в момемнта ползвам спирала-тестер на клиник и е 4мл  Whistling

# 24
  • Мнения: 1 455
Аз пък съм много доволна от спиралите на Макс Фактор. Сега ползвам 2000 калории. Имам и Турбо Буст на Мейбалин, но не съм толкова доволна. Преди това имах Volume Express - от нея бях доволна.

# 25
  • Мнения: 189
Препоръчвам новата спирала на Орифлейм. Имам я и съм много доволна. По принцип не съм привърженик на продуктите им, особено на спиралите им, но тази наистина е добра. Цената и е около 8 - 9 лева.

# 26
# 27
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Макс Фактор или Буржое тва е най доброто решение. Peace

# 28
  • Мнения: X
Max Factor - 2000 calorie. Много съм доволна, както и от Volume Express.

# 29
  • София
  • Мнения: 426
на лореал телескопик много съм доволна от нея

Общи условия

Активация на акаунт