Въпросче за мултивитаминните сиропи...

  • 7 084
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 290
Ние също от много малки пием Мултисаностол - 20 дни прием, 1 мес. почивка. На нас ни го препоръча педи за увеличаване на апетита - има ефект Peace Консултирах се и с имунолог и тя ми каза, че за възрастта на дъщеря ми само тези витаминни сиропчета са подходящи като имуностимуланти  през зимата Peace Не забелязвам обаче да има ефект и предпазва като тръгне да се разболява

# 16
  • Мнения: 798
Нищо не давам вече... Давал съм и Мултисаностол и Киди и какви ли не неща. Всичко е химия, оцветители, консерванти. Да не говорим за аспартама, който го има във всеки мултивитаминен сироп или сироп за кашлица. И за който има вече толкова излседвания, че е ВРЕДЕН. Ако прочетете на етикетите какво има и после се разтърсите за инфо за всяка съставка лошо ще ви стане. Моето лично мнение е, че не трябва да се дават такива неща без да има голяма нужда, т.е поне ефекта от дването му да смекчи всички вредни неща. Гледам да има винаги плодове в къщи, цедя цитросови на сок за малкия, билков чай с мед предлагам всяка вечер. Заради тъпите реклами синът ми си изпросил от баща си витамини Марсианци. Ще ги скрия...Ужасни продукти на фирми, които искат да печелят....Това си е лично мое мнение, никой не задължавам с него.

# 17
  • Мнения: 28
Аз давам на моята дъщеря витамини Vision и съм много доволна! Laughing

# 18
  • Мнения: 1 734
аз пак за моя Леатон да кажа, че съм много доволна. Но пусто вече го няма Rolling Eyes на пазара

Няма ли го, колко жалко  Sad
много съм доволна от това сиропче, жалко. Защо са го спрели?

# 19
  • Мнения: 7 640
аз пак за моя Леатон да кажа, че съм много доволна. Но пусто вече го няма Rolling Eyes на пазара

Няма ли го, колко жалко  Sad
много съм доволна от това сиропче, жалко. Защо са го спрели?

бил фалирал вносителя, а на едно списание от м.септември има реклама- ако ти се звъни- ето тел. 953 13 21, Дарфарма, не ми вдигаха вчера

# 20
  • Мнения: 7 201
Майчета,вие давате ли някакъв мултивитаминен сироп на вашите деца?
Марсианци и Апетон-редувам ги.
Но правим пауза от поне 15-20 дни.

# 21
  • Мнения: 7 640
много съм възмутена от прехваления Саностол. Капачката на шишето не е защитена по никакъв начин- нито е капсулирана, нито има фолио.
Няма да купя повече от него Crossing Arms

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз наблягам на плодовете. Прясно изцедени сокове и повечко плодове. Ако се разболее давам витамини.

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нищо не давам вече... Давал съм и Мултисаностол и Киди и какви ли не неща. Всичко е химия, оцветители, консерванти. Да не говорим за аспартама, който го има във всеки мултивитаминен сироп или сироп за кашлица. И за който има вече толкова излседвания, че е ВРЕДЕН. Ако прочетете на етикетите какво има и после се разтърсите за инфо за всяка съставка лошо ще ви стане. Моето лично мнение е, че не трябва да се дават такива неща без да има голяма нужда, т.е поне ефекта от дването му да смекчи всички вредни неща. Гледам да има винаги плодове в къщи, цедя цитросови на сок за малкия, билков чай с мед предлагам всяка вечер. Заради тъпите реклами синът ми си изпросил от баща си витамини Марсианци. Ще ги скрия...Ужасни продукти на фирми, които искат да печелят....Това си е лично мое мнение, никой не задължавам с него.
Мнението ти е много правилно.
Аз давам само рибено масло на перлички.

Общи условия

Активация на акаунт