за мамите от Пловдив 11-Благотворителен Коледен Базар

  • 13 490
  • 373
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Търси се художник за стъкло

Като се появи,свиркайте,за да му дам стъклената топка за елха,че моите боички са акрилни и няма да е толкова впечатляващ резултатът.

# 16
  • Мнения: 511
Нещо напоследък на мен не ми върви да правя разни неща Sad
Едва днес, лакирах дисковете които бях направила доста отдавна.
Виждам, че търсите художник за стъкло,дано се намери някой, аз направих много неуспешен опит за украса на няколко крушки. Не стана както си го бях представяла, много съм зле откъм рисуването и капитулирам.
 

# 17
  • Мнения: 3 504
Мамчета, днес разбрах, че 15-ти декември /събота/ ще е работен ден, заради 31-ви. Така, че за голямо съжаление ще отпадна за продавач, а в неделя също няма да мога да се запиша, че няма кой да ме пусне след липсата в събота. Sad

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета, аз за съжаление се изложих с продаването на картички - и двете фирми, които имах предвид са купили вече и ми отказаха  Sad
Обаче при чистенето на тавана мъжа ми е намерил една торба с кутийки от шоколадови яйца (не питайте защо ги е прибрала майка ми, няма логично обяснение  Rolling Eyes ). Помня, че някой събираше за нещо такива кутийки, така че само да се обади кой беше  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 481
Мами нашите щипки са готови давам снимки да ги видите!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193067

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Rossoneri ,жалко че те губим за продавач. Дано да няма проблеми и с другите момичета щом ще е работен ден че как ще се оправим на две места.

Мами нашите щипки са готови давам снимки да ги видите!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193067

Страхотни са щипките, браво  bouquet

Туранага_Санka днес е оставила при мъжа ми още пожелания за свитъци. Утре ще ги взема и ще ги навия. Побъркахме го човека, днес давал на Туранага_Санka кутийките от шоколадови яйца които са за Вяра, аз пък си помислих че е минала Поля и той #Crazy

bugaboo , кутийките  от шоколадови яйца трябват на ВяраВики.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Може ли координати на ВяраВики тогава за да се разберем къде да и доставя кутийките от яйцата?
Щипките са много хубави.

# 22
  • Мнения: 302
Ако няма достатъчно стока и продавачи, предлагам базара да се съсредоточи само на едно място.

# 23
  • Мнения: 302
Някой ако може да ми каже от къде да купя салфетки с Колите на Дисни, че много ми трябват. Те ще са хит тази Коледа в подаръците и искам да направя няколко картинки с тях.

# 24
  • Мнения: 511
Тони, трудно ще е да откажем което и да е от двете места, защото натискахме много да стане. Аз мисля, че ще се справим, тази неделя ще видм със сигурност кои от нас имат възможност и така ще решим.

За салфетки, провери в Боржура на долния етаж, мисля че има.Ако излизам днес ще проверя и аз.
Щипките са супер идея и са станали много сполучливи. Браво.

# 25
  • Мнения: 2 481
И аз да питам къде и кога да донеса щипките че ме изкушават тука!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
И аз да питам къде и кога да донеса щипките че ме изкушават тука!



В неделя от 15ч. ще се събираме в апартамента на баба. Ще ти пусна адреса на ЛС.

Ако няма достатъчно стока и продавачи, предлагам базара да се съсредоточи само на едно място.

И аз мисля че ще е некоректно да се откаже което и да е място. Ами нека всеки да каже точно за кои дни и по колко часа ще може да продава и в неделя да направим график. До тук:
mamaT -събота и неделя през целия ден.
blue_flower-за 4 часа/Дани, ще те помоля да кажеш за кой ден се отнасят и по кое време?/
Каспър -/Поли, кажи за кой ден и по колко часа ще можеш, или имаш предвид друг човек?/ 
polinbg -за единия  ден
Мен ме бройте за събота през целия ден с едно излизане в 16ч. да си закарам децата на английски. За неделя ще кажа по късно, че май клубното тържество се очертава да е тогава и вероятно ще мога след 14ч.
 


# 27
  • Мнения: 5 598
Момичета,да питам ли една приятелка за продавачка за базара-тя е много свестен човек,но все пак е непозната за вас ?Може подробности  на лични.малко извън темата-една мама от форума( riri_tol     bouquet  )ми обеща шарени списания-Космо,Бела и др. за децата от някой дом(стари броеве,но кой не обича да чете дори и стари клюкини). Успехи !

# 28
  • Мнения: 511
Туранага_Санka аз също ще питам приятелка за помощ. То и ние бяхме непознати в началото, поне от моя страна няма проблем, всяка помощ е добре дошла.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Туранага_Санka , имаме нужда от ръчички, така че приятелката ти е добре дошла Hug

Общи условия

Активация на акаунт